Pianist00
Dołączył/a: kwiecień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
A potem się dziwić ze gramy jak gramy, jak gwiazdeczka mądrzejsza od trenera
0
@dmcteam dałby już temu najmanowi spokój, widać ze lekki ból dupy chłop do Marcina ma
0
@mekston a propos bramkarza, czemu nie wystawia tego bramkarza z Udinese, ponoć w serie A jest w czołówce
0
Komentarz usunięty
0
Czy będę mógł grać na Xbox Series X w wiedźmina trzeciego?
0
Co kupić PS5 czy Xbox Series X. Dodam ze moja ostatnia i zarazem pierwsza konsola to XBox One
0
Kto w końcu wygra wybory w USA?
1
@MesQueUnClub96 a kiedy policzą wszystkie głosy
1
To kto w końcu wygrał te wybory
0
@kamilop wijnaldum to może mu buty czyścić
1
@Transu96 co jak co ale dobrze mu powiedział, Stanowski to pajac jakich mało
3
@Khajio griezmann xd
0
@MESSIah16 owszem katolicy i ateiści, ale ateiści z kultura i wartościami a nie lewacka dzicz
1
@MichalRBB mi węch i smak wróciły po 2 tyg, 3 dni lekka gorączka i po krzyku. Miejmy nadzieje ze u Ciebie również przejdzie łagodnie. Bywaj!
8
Se queda w domach
2
@patataj zacznijmy od tego ze grał na nieswojej pozycji
0
@ngif to był FAKT nie opinia
0
@ngif a prawdziwy argument kolego jest taki: bo ktoś trzepie hajs na tych testach
1
Po cholerę robione są te testy. Nie lepiej po prostu leczyć tych co trzeba? Co za różnica ze się stwierdzi koronawirusa lub nie? Należy leczyć objawy a nie testować bez sensu osoby które maja wszystkie objawy. Testowanie nie leczy, sieje tylko panikę!
0
Pewnie za chwile zaleje mnie fala hejtu ale dla mnie śmianie się z tej Domagalik na każdym kroku jest żenujące.
0
@4drian0 Egzorcysta (ale nie ten Walaszka, chociaż Walaszka tez dobry ale jednak komedia a nie horror)
0
@IronSanHybrid co jak co ale dyrektorowi TVP Sport nie wypada tak wypowiadać się publicznie, skandal.
0
@Katalończyk 99 mały błąd - biografii a nie autobiografii, gdyby to była autobiografia to p. Domagalik pisalaby o sobie a nie o JB
0
Poda ktoś linka do dzisiejszego meczu?
0
@kerouac o czym rozmawiasz?
1
Podałby ktoś linka na dzisiejszego mecza?
1
@BarcaInfo również prosiłbym o linka na pw
1
@Foton ormo czyli?
1
@Hushovt Juventusie znaczy?
0
@MarioVeB! Do jaskini to bliżej jest POPiSowi