Pianist00
Dołączył/a: kwiecień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BarcaInfo niech ten 2020 już się skończy
0
@barcelonaLM wiem ale usłyszałem ze przegrało
0
Czy mi się przesłyszało, że na początku meczu komentatorzy powiedzieli ze Atletico dzisiaj przegrało?
8
@10SzymonBarca10 a skąd on wie ze Xavi się sprawdzi, #teamLAPORTA
0
@BarcaInfo a jakie spodenki
1
@eryk0501 to według Ciebie ciśniecie? Przecież to żenada i zniżanie się do poziomu plebsu ze strony Stanowskiego, on tylko pokazuje, że nie ma do siebie dystansu i jest podatny na zaczepki byle kogo
1
@Bobo25 nie śledzę, po prostu ciężko było tego nie zauważyć
7
Dla mnie Stanowski po tym co odwala i wdaje się w te przepychanki słowne i dramy jest nie dziennikarzem a parodystą. Poważny człowiek nie zachowuje się w ten sposób, tym bardziej osoba publiczna. Osobiście uważam go w tym momencie za taki sam motłoch co Najmana.
0
@ksobi chodzi o to geniuszu ze „stać w miejscu” to pleonazm
0
@ksobi stoimy w miejscu XDDD
2
Coś czuję, że te rychłe transfery Modera i Karbownika do Brighton to był błąd, zremisowali z fatalnym Shieffield, które grało potem w 10tkę. Oby się to nie skończyło tak, że młodzi zamiast czarować w Premiership to będą „robotnikami” w Championship
1
@Brashearr cytując Najmana „weź chłopie 20 metrowy rozbieg i pier.... głowa w mur”
0
Kiedy wraca Dembouz
2
@don'T.R.I.P.e w tym samym roku wyszedł AC Unity i moim zdaniem grafika w nim przebija dość mocno wiedźmina
0
Jak oceniacie grafikę Wiedźmina 3 w czasie jego premiery. Było to coś ekstra czy raczej porządne ale bez wow?
0
@sebasek99No to żałuj ze jest ex
1
@Dzejkobwow mieli więcej szczęścia niż rozumu wtedy, a my nowego trenera i brak zgrania, teraz byśmy ich wg mnie oklepali
0
@pax a o co chodziło? Xd
1
@Doniu814 za miesiąc kończy 23 lata
1
@MesQueUnClub96 Hulkenberg w mocnym zespole będzie wymiatał. On jest w TOP5 kierowców. Fakt nie opinia
1
Wara!!!!!!!!!!!
0
@MensculinVeB oczywiście ze starczy
2
Czemu kluby Dynamo Kijów, Moskwa, Mińsk i Brześć maja takie samo D w herbie
1
O co chodzi z Borkiem i Tajlandia?
0
@FafitFCB mógłbyś przetłumaczyć?
0
@AmigoBlancos czyli nie jestem jedyny co tak myśli
0
Czemu gramy w strojach z zeszłego sezonu
1
Komentarz usunięty
1
@messi564 a wymienić zespoły naszej jedenastki? West Ham, dynamo Kijów, benevento, southampton, crotone, loko Moskwa, leeds, napoli, derby county, norwich, BAYERN. No chyba jednak trochę różnicy jest
0
A j uważam ze to dobry wynik, nie można od nich oczekiwać niewiadomo czego, gry kombinacyjnej. Przecież my mamy zawodników ze średniaków europejskich a Holandia z Barcy, Liverpoolu itp. Ludzie trochę szerszej perspektywy!