0

@BarcaInfo niech ten 2020 już się skończy

0

@barcelonaLM wiem ale usłyszałem ze przegrało

0

Czy mi się przesłyszało, że na początku meczu komentatorzy powiedzieli ze Atletico dzisiaj przegrało?

8

@10SzymonBarca10 a skąd on wie ze Xavi się sprawdzi, #teamLAPORTA

0

@BarcaInfo a jakie spodenki

1

@eryk0501 to według Ciebie ciśniecie? Przecież to żenada i zniżanie się do poziomu plebsu ze strony Stanowskiego, on tylko pokazuje, że nie ma do siebie dystansu i jest podatny na zaczepki byle kogo

1

@Bobo25 nie śledzę, po prostu ciężko było tego nie zauważyć

7

Dla mnie Stanowski po tym co odwala i wdaje się w te przepychanki słowne i dramy jest nie dziennikarzem a parodystą. Poważny człowiek nie zachowuje się w ten sposób, tym bardziej osoba publiczna. Osobiście uważam go w tym momencie za taki sam motłoch co Najmana.

0

@ksobi chodzi o to geniuszu ze „stać w miejscu” to pleonazm

0

@ksobi stoimy w miejscu XDDD

2

Coś czuję, że te rychłe transfery Modera i Karbownika do Brighton to był błąd, zremisowali z fatalnym Shieffield, które grało potem w 10tkę. Oby się to nie skończyło tak, że młodzi zamiast czarować w Premiership to będą „robotnikami” w Championship

1

@Brashearr cytując Najmana „weź chłopie 20 metrowy rozbieg i pier.... głowa w mur”

0

Kiedy wraca Dembouz

2

@don'T.R.I.P.e w tym samym roku wyszedł AC Unity i moim zdaniem grafika w nim przebija dość mocno wiedźmina

0

Jak oceniacie grafikę Wiedźmina 3 w czasie jego premiery. Było to coś ekstra czy raczej porządne ale bez wow?

0

@sebasek99No to żałuj ze jest ex

1

@Dzejkobwow mieli więcej szczęścia niż rozumu wtedy, a my nowego trenera i brak zgrania, teraz byśmy ich wg mnie oklepali

0

@pax a o co chodziło? Xd

1

@Doniu814 za miesiąc kończy 23 lata

1

@MesQueUnClub96 Hulkenberg w mocnym zespole będzie wymiatał. On jest w TOP5 kierowców. Fakt nie opinia

1

Wara!!!!!!!!!!!

0

@MensculinVeB oczywiście ze starczy

2

Czemu kluby Dynamo Kijów, Moskwa, Mińsk i Brześć maja takie samo D w herbie

1

O co chodzi z Borkiem i Tajlandia?

0

@FafitFCB mógłbyś przetłumaczyć?

0

@AmigoBlancos czyli nie jestem jedyny co tak myśli

0

Czemu gramy w strojach z zeszłego sezonu

1

Komentarz usunięty

1

@messi564 a wymienić zespoły naszej jedenastki? West Ham, dynamo Kijów, benevento, southampton, crotone, loko Moskwa, leeds, napoli, derby county, norwich, BAYERN. No chyba jednak trochę różnicy jest

0

A j uważam ze to dobry wynik, nie można od nich oczekiwać niewiadomo czego, gry kombinacyjnej. Przecież my mamy zawodników ze średniaków europejskich a Holandia z Barcy, Liverpoolu itp. Ludzie trochę szerszej perspektywy!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?