Pianist00
Dołączył/a: kwiecień 2020
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
0
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
18
@DonMatteo901 Bosak to był jedyny dobry kandydat w tych wyborach
0
@MarioVeB! Chyba brak pomysłu xd
0
Komentarz usunięty
1
@MarioVeB! Niestety
2
@Hushovt nie ma różnicy czy Duda czy Trzaskowski, dzisiejsze „debaty” pokazały na co ich stać. Żaden nie miał jaj żeby postawić się na niesprzyjającym terenie i pokazać ze potrafi wbić szpilę gdziekolwiek i komukolwiek jak chociażby Bosak. Oboje to kolokwialnie mówiąc niewarte głosu dupy wołowe.
0
@MarioVeB! Tylko, że uprzedzenia historyczne względem takich państw jak Izrael czy Niemcy są jak najbardziej na miejscu. Historia historią, a teraźniejszość pokazuje, że dalej trzeba na nich uważać.
7
@jeyx77x oby!!!
29
@lucas/catalan tylko bosak tak na serio miał prawdziwy warty uwagi program, jasny i klarowny
0
@S20th za 3 lata kolejne wybory, i wtedy Ci 15 latkowie będą mieć już prawa wyborcze, jeszcze wam pokażą ze można coś w tym państwie zmienić.
0
@arasz1819 a tak poza tym to zawsze w tłumie są inicjatorzy podstawieni przez organizatorów, co to za różnica kto inicjuje brawa, ważne ze są. A to ze ludzie których było pełno na wiecu Bosaka nie zachowują się jak platformersi czy pisowcy którzy wyją za swoim kandydatem nawet jak pierdnie to następna kwestia
9
@arasz1819 każdy człowiek zasługuje na szacunek, mniejszy bądź większy a Ty swoim zachowaniem udowadniasz ze zasługujesz na minimum
0
@Janiama przecież wyraźnie powiedział to co napisałem xd
0
@Janiama powiedział ze lepiej zrobić ulgi podatkowe dla osób z dziećmi niż rozdawać 500+ dla mnie logiczne ze od 500+ się odciął
3
@norbi77 z całym szacunkiem do RF ale pomimo nieprofesjonalnej debaty on sam powinien pokazać klasę i tak jak reszta kandydatów uszanować wprowadzone zasady. Skoro mówi o Polsce bez podziałów to czemu sam zachowuje się jak na podział „równi i równiejsi” przystało? Specjalne przywileje nie należą się nikomu.
0
@MesQueUnClub96 dlatego niech Ci z reklam spadają na drzewo a niech wygra #BOSAK2020
4
Oby wygrał Krzysztof Bosak
14
@APRA granicą ludzkiej głupoty jest Twój komentarz
0
@Piotr777 nie każdy chce jeździć za granice pracować dla szwaba czy Holendra, ja np wolę zarobić mniej, ale u siebie w PL niż dla zagranicznego potentata szparagów
0
@katalonia15 koronawirus hehe
2
@Colon bo ludzie nie znają historii tylko kierują się znanym nazwiskiem, poza tym większość osób na tej stronie to osoby młode nie interesujące się polityką postkomunistyczną. Oczywistą sprawą jest to, że najlepszym premierem był śp. Olszewski
0
@mcsarna czytając Twoją wypowiedź można odnieść wrazenie ze pisał ją lewaczek który na sama myśl NAZIZM (którego obecnie nikt w PL nie uprawia, to nie te czasy) ma już pełne portki. A co do antysemityzmu, Konfederacji nie chodzi o budowanie obozów zagłady tylko o uwolnienie polskich interesów gospodarczych z żydowskich rąk. To po prostu patriotyzm.
0
@tristan87 chodziło mu o konferencje Verrattiego
0
Czy Coutinho trenuje już z naszym zespołem?
2
@Rafiniaaa a Konfederacja? Uważam, że to w tym momencie najlepsza opcja, większość z nich to młodzi, nieubabrani jeszcze w żadne afery i nie zepsuci do szpiku kości polityką jak PiS czy PO.
0
@TheGoldenEleven a mi zawsze imponował swoją technika
0
@TheGoldenEleven a Riki Pucz?