Pianoguy
Dołączył/a: czerwiec 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ludzie, zastanówcie się. Barca łata dziury, które sama zrobiła i kupuje wysokich, dających możliwość gry w powietrzu graczy i silnych fizycznie, patrz Song, przyszły obrońca. Poza tym, to że sie nie odnalazł w Chelsea nie znaczy, że jest drewniany. Wystarczy spojrzeć na Euro. Torres daje możliwości, których inni nie mają, do tego ma zmysł goleadora, a przychodziłby i tak w roli rezerwowego, kiedy Alexis, Messi i Neymar nie bedą mogli sie wstrzelić, on da możliwość grania siłowego i w powietrzu. Jestem na tak, oczywiście jeśli nie bedzie to kosztem kupna bramkarza i obrońcy, no i jeśli nie wyłożą za dużej sumy.
0
Może i na tę chwilę nie pasuje, ale jest bardzo młody i na pewno braku talentu nie można mu odmówić. A to że jest egoistyczny, no cóż, jest wiodącą postacią w Barcy B, jak Messi w pierwszym zespole. Ja jestem zwolennikiem wypożyczenia do całkiem silnego zespołu, jak Sociedad czy Borussia, bo bedzie musiał walczyć o pierwszy skład, a nie dostanie go od razu, o bardzo by go rozwinęło w sprawach fizycznych i mentalności i za rok wróciłby dużo lepszym zawodnikiem, na tą chwilę, solidnym rezerwowym i w przyszłości perełką w pierwszym składzie.
0
No ja też myślę, że powinien odejść teraz i zrobić miejsce nowemu, mam nadzieje młodemu bramkarzowi, ale ostatnio był news o tym, że Barca kupuje i wypożycza Ter Stegena, jak dla mnie to w miarę dobry układ, choć nie ukrywam, wolałbym go w bramce już teraz.
0
Bardzo dobry ruch ManUtd. Potrzebują dobrego zawodnika na tę pozycję, a Cesc jest bardzo realnym transferem. Nie oszukujmy się, jeśli ktoś przeprowadza rozmowę w sprawie przyszłości, znaczy że nie ma pewnego miejsca w składzie. Ba, on w tym sezonie praktycznie nie grał na swojej pozycji, a jak grał to z ogórkami. Oni wiedzą to wszystko. Cesc dobrze czuje się w PL, a tu nie radzi sobie. W dodatku my potrzebujemy PILNIE klasowego stopera, ale nie mamy kasy. I tu pojawia się Manchester i ich 50 baniek, których potrzebujemy. Well played ManUtd, well played. Ja osobiście jestem za, on nie ma pewnego miejsca, a toruje miejsce Thiago. Za te pieniądze można sprowadzić Silvę, a jak sie nie uda, to jakiegoś dobrego stopera i napastnika, np. Pato (wg mnie aktualny odpowiednik Etoo, ale to temat na inną rozmowę). Taka moja opinia. :)