0

10 mln za Dos Santosa... Nie pamietam kiedy słyszałem coś równie głupiego...

0

tu sie chyba zgodzę.

0

15 to cena nierealna, bo tak jak wspominałeś, oprócz wieku i słabej formy, jest również kończący sie kontrakt. 10 mln to cena i tak dość w porządku. Mozna spróbować Fiorentine naciągnąć na 15 za obu, ale tez w to powątpiewam.

0

1. Messi jest środkowym
2. Neymar może grać na środku
3. Barcelona szuka typowej "9"

0

oczywiście moge sie mylić

0

przepraszam jeśli Cię urażę, ale jeśli 98 przy twoim imieniu oznacza twój rocznik, to w momencie kiedy grali, byłeś za młody by to docenić, bo 10 latek raczej nie jest w stanie.

0

brednie.

0

akurat kolega silver ma tu sporo racji

1

Ten kogucik to jeden z najlepiej zapowiadajacych sie młodych graczy, o nieprzecietnych umiejętnościach, który chociażby w reprezentacji udowadnia (choć i w lidze) ze swoją regularnoscia, kreatywnoscia i u uniwersalnoscia zjada już starszego i po bardzo ciężkiej kontuzji, po której nie odzyskał formy, Ville. Co wiecej, oprócz walorów sportowych, to rownież ekonomiczny strzał w dziesiątkę. Jeszcze będziesz sie cieszył, że mamy Neymara.

0

Z Barceloną dzieje się to co z większością klubów. Pieniądze wyprzedziły ideały i filozofię. Z tą różnicą, że my jako kibice Barcelony mamy prawo wymagać od nich więcej, szczególnie, że hasłem klubu jest "Więcej niż klub", a ostatni sezon, bądź 2 pokazują tylko hipokryzję zarządu, o którym świadczą czyny, a nie słowa, czego oni chyba nie wiedzą, dalej usilnie broniąc sie tym mottem. Dlatego gdybym mógł, poparłbym kandydaturę Joana Laporty, bo takiego prezydenta potrzebujemy. Może nie jest takim finansistą, ale po jego czynach widać, że ten klub na prawdę kocha. Potrzebujemy kogoś takiego jak on, lub z przeszłości Josep Nunez.

0

1 sezon to za mało, żeby oceniać szkoleniowca. Choć sam nie jestem jego zwolennikiem uważam, że po takim sezonie, kiedy przez połowe czasu trenował przez Skype, trzeba dać mu czas. Oczywiście jak mało sie zmieni, to znosić błędów w nieskończoność nie można, ale może narazie wstrzymajmy sie z takimi opiniami.

0

I co, kolejna osoba, która będzie torować miejsce w zespole i spowalniać rozwój Thiago (czego nie jestem w stanie zrozumieć, ale o tym to już pisałem gdzie indziej) i Tello. No jest dobry, ale po co nam? Potrzebujemy stopera i dziewiątki.

0

dziękuje

0

Część 3 :

On nie jest przyszłością, a przynajmniej nie powinien. On powinien być teraźniejszoscia. Kiedy Özil przychodził do równie wielkiego klubu, czyli Realu Madryt, z bodajże Werderu bądź Schalke, nie prezentował jego poziomu, jednak specjaliści z Madrytu z trenerem włącznie zaufali jemu i jego talentowi. I na tym wygrali. Innym ważnym aspektem jest klauzula. Ona bardzo dużo świadczy o podejściu klubu do zawodnika. Jest krótko mówiąc śmieszna. Wracając jednak do sedna sprawy. Odejście Thiago, to jedna z rzeczy, które dużo bardziej martwią mnie niż transfer obrońcy, napastnika, innych potrzebnych zawodników. To on jest priorytetem! Jeśli odejdzie, zapłaczę, ale jeśli będę miał świadomość, że jest to wina trenera i klubu, to mimo miłości, będę ich nienawidził, bo jest już ikoną szkółki, a ikon sie tak nie traktuje.
Przepraszam za te wypociny, że są takie długie, ale musiałem to napisać. Może komuś sie będzie chciało to przeczytać, może nawet ktoś mnie poprze, a może odwrotnie, ale tak czuje i to leży mi ostatnimi czasu na sercu. Pozdrawiam. Visca El Barca!

0

Część 2 :

Tylko jak traktowani byli oni, kiedy przed nimi zespół był słabszy, a jak traktuje sie aktualnych młodzików, którzy są w dużo trudniejszej sytuacji, bo rywalizują z czołówką światowego futbolu na każdej pozycji. Wracając do Thiago, cieżko wyobrazić sobie, znaleźć w myślach, zawodników w jego wieku i młodszych, którzy na tę chwile byliby na jego poziomie, czy mieli tyle potencjału co on. To nie jest perełka szkółki, to jest diament! Największe firmy, takie jak City, United, Real czy Bayern walczą o niego, jako o równego rywala z ich zawodnikami, którzy uznawani są za najlepszych, czyli Özil, Silva czy Nasri, Muller z Gotze i wymieniać tak można na prawdę długo. Czy to o czymś nie świadczy? Nie dziwie mu sie, ze zastanawia sie nad przyszłością. Jest wyjątkowo niedoceniany. Na te chwile jest jednym z najlepiej prezentującym sie zawodnikiem, a traktowany jest jak 17-18 letni dzieciak, który jest przyszłością.

0

Część 1 :

Chce powiedzieć sie jedno ; Co sie dzieje z tym klubem? Nie wiem ile kibicują inni, może długo, może krótko, ale chyba większość, podobnie do mnie, "zakochała" sie w Barcelonie nie ze względu na ogromne osiągnięcia czy najlepszych zawodników swiata, ale dlatego, że , F.C.Barcelona przez lata reprezentowała sobą pewne wartości, pewną filozofię, futbolowy patriotyzm. Przez lata prowadzili politykę, która rozwijała zdolności młodych zawodników, wprowadzali ich stopniowo, ale jednak dość wcześnie do pierwszego zespołu, patrz chociażby Xavi, Iniesta i Messi. Przez lata rozwijali to, czym teraz szczycą sie i puszą, czyli La Masia. Pytanie nasuwa sie samo, czy La Masia faktycznie jest tak wspaniała, czy trafiła sie jedna, dwie generacje piłkarzy i tyle? Moim zdaniem nie, to nie jest przypadek, że Messi stał sie najlepszym zawodnikiem świata, że Puyol stał sie obok Maldiniego czy Beckenbauera, ikoną linii defensywnej w historii futbolu.

0

przepraszam, zapomniałem, że Valverde już nie jest trenerem, fragmentu o trenerze nie ma :)

0

Tylko wypożyczenie, bez żadnych sprzedaży, pierwokupów itd. To jest przyszła siła linii defensywnej Barçy. Za 1-2 sezony widziałbym go w podstawowym składzie. Trochę tylko zaufania i minut i na prawdę będzie świetnym zawodnikiem (mam nadzieje). A co do Valencii, to tam ma szanse na grę, a Ernesto Valverde to dobry trener, no i przez to, że skład Valencii sie rozpada, to prawie na pewno będzie grał. Duże TAK dla wypożyczenia!

0

przepraszam, mój błąd, zapomniałem o Tello. :)

0

No masz racje, ja po prostu staram sie byc optymistą i chciałbym aby jego kariera piłkarska potoczyła sie w taki sposób jak wyżej wymienionych u nas w klubie :)

0

A Ty słyszałeś o Varanie, Mangali, Nastasiciu czy Marquinhosie zanim zaczęli regularnie występować w swoich aktualnych klubach? :)

0

Widziałem go, trzeba przyznać, że radzi sobie fizycznie, ma dobry pogląd pola i kontrole piłki, potrafi wykonać odbiór, no i coś na co zwróciłem uwagę od razu, bardzo dobrze przecina podania. Ja jestem za. 2 miliony to żadne ryzyko, a jak Brazylijczyk nabierze wprawy, doświadczenia, pogra w Europie, rozwinie sie, efekty mogą byc piorunujące, a z reszta, nawet jeśli wszyscy przesadzamy i bedzie z niego solidny rezerwowy, to za 2 miliony mieć rezerwowego, to i tak okazja. Akurat nie obciąża budżetu, więc jak jeszcze kupimy stopera za średnia cenę (bo raczej Th. Silva czy Hummels są nieosiągalni, choć nadal mam nadzieje ) to jeszcze bedzie mozna zainwestować w "9".

0

Moim zdaniem, jeszcze Montoya, Bartra i Deulofeu mają wielki talent i mogą coś osiągnąć :) ale faktycznie, na tą chwile, krucho z naszymi młodymi wychowankami.

0

Nie lubię go za bardzo, chociaz wydaje sie, ze ma potencjal, alemtu nie ma szans nawet na ogony, wystarczy spojrzeć na ten sezon. 4 mln, narzekać na cenę to my nie możemy, 2 sezony boisko widział w telewizji i na treningach.

0

No nie wiem czy Neymar jest taki zbędny. 1. Ogromny talent. 2. Ogromna pomoc ekonomiczno finansowa. 3. Sami widzieliście jak gra nasz napad bez Messiego, on daje dodatkowe możliwości i szybkość w ataku. Ja sie bardzo cieszę z tego transferu.

0

Lewy miał jeden sezon, a dokładniej jeden mecz, kiedy strzelił Realowi 4 bramki. Co zabawne, i tak nie został zawodnikiem meczu, tylko Reus, bo on dokładał tylko nogę. Bądźmy szczerzy, Lewandowski mógłby przyjść na tej samej zasadzie co Torres, który jest tańszy. A jeszcze Deulofeu, aktualną perełkę La Masii i najbardziej obiecującego młodzika oddawać, ojojoj, chyba muszę sie nie zgodzić.

0

Sakho nie gra w PSG i w kadrze przebić sie nie może. Jedyne co go broni to wiek, a tak to odstaje od innych kandydatów, np. brakiem doświadczenia.

0

co do Iñigo Martineza, to sie zgodzę, ale on szturmem do pierwszej 11 nie wejdzie, a Kościelny może powalczyć.

0

Thiago Silvie buty może czyścić i ja cały czas wierzę, że Thiago do nas przejdzie, ale w obliczu pozostania w klubie Kompany'ego i Hummelsa to chyba jest następnym wyborem. Dobry i ekonomicznie się opłaca, bo jest stosunkowo tani. A jeśli jeszcze mamy zainwestować w bramkarza i "9" to czemu nie. Jeśli Thiago nie przyjdzie, jestem na tak.

0

Byłbym wniebowzięty, chociaż nadal to mało prawdopodobny transfer.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?