0

Panie sędzio przecież to było czyste wejście, w piłkę:))

0

@sevs spokojnie jeszcze Włosi zostali w grze. Moim zdaniem to oni są głównym faworytem do wygrania Euro.

0

@avanes Tu akurat się zgodę. Te Euro jest bardzo dziwne i to jest piękne. Ciekawe co nas czeka w kolejnych meczach?:)

1

@avanes Francuzi za bardzo zaczęli gwiazdorzyć a Włosi są głodni gry i goli i to widać. Przyjemnie się patrzy na grę Włochów. Widać, że są drużyną na boisku i pewnie po za nim:)

5

Włosi zjedzą Hiszpanów. Przecież degustatorzy pizzy i makaronu są głównym faworytem do wygrania Euro. Na moje oko nikt nie będzie ich w stanie zatrzymać Włochów na tym Euro.

3

Wygrał zespół lepszy. Włosi zdecydowanie przeważali podczas tego meczu, ale dla takich meczy kochamy piłkę nożną. Co za mecz, co za emocje, co za Euro. Ciekawe co przyniosą nam kolejne mecze?:))

0

Niech ten mecz się nie kończy:((

0

A temu chyba śledziona pękła w tym momencie:))

0

To kurła niezły faul xdd

0

No rudy to jest twój moment. Wierzę w ciebie.

0

Gdyby to wpadło to ten gol byłby nominowany do bramki roku. Dobry ten Doku. Będzie z niego kawał piłkarza.

1

Koniec turnieju dla Włocha.

1

Dawać Belgowie, niech doprowadzą do remisu. Chyba każdy chce dogrywki? Taki mecz zasługuje na dogrywkę:)

2

@Janas11224 z całym szacunkiem do Pań Darka, ale niech on już idzie na emeryturę. Tak by było dla wszystkich najlepiej.

0

Dla mnie też raczej nie było karnego. Ile było takich sytuacjach w polu karnym i sędzia nie gwizdał jedenastki. Belg też trochę dołożył od siebie,ale w sumie dobrze dla widowiska, że ten karny został podyktowany bo będą większe emocje w drugiej połowie:))

1

Co za mecz. Już nie mogę się doczekać drogiej połowy:))

0

Jaki sęp teraz z Immobile

4

Co za meczor, ależ intensywność, do tego komentarz Borka i Kazia Węgrzyna. Takie mecze aż chce się oglądać:))

0

Borek i Węgrzyn do takiego meczu jak dzisiaj to idealne połączenie:))

3

Sanki mu zrobił a ten jeszcze kłóci się z sędzią.

0

0

@FIJI zaorane hahahahahaha

0

@MrCental PTiK Partia Transportu i Konserwacji. Jedyna słuszna partia:))

2

@IbrahimAfellay czwarta i późnej piąta. Najpierw będzie wariant delta i poniżej delta plus:))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

25

"Dali se po razie i zaraz pójdą sobie do szatni" xddd

2

Co podanie Yarmolenki. Klasa światowa.

1

NIE DO WIARY. Francja wyeliminowana a Mbappe to jest mem tych mistrzostw.

0

Ymbappe wyborna forma na tym euro.

0

@BarcaSupporter Wolski Węgrzyn. Wolałbym ich, chociaż Borka też bardzo cenię. Wolski i Kaziu Węgrzyn świetnie się dopełniają:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?