Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Aj że to nie wpadło:/
0
@Hosh O ku*wa xddddd
0
Ronaldinho czy to Ty?:)
0
@igor69 syf to ty masz w uszach. Proponuję go usunąć, może wtedy dotrze do ciebie przekaz ukryty w tym kawałku.
0
@messicocacola otóż to mordo. Pozdrówki i miłej soboty. Z farcikiem:)
0
I to jest rap najwyższych lotów a jej jakieś żabsony czy soble. A zwroty Dudka i Episa to poezja dla uszu. Że też teraz dopiero dzisiaj to usłyszałam, ale lepiej później niż wcale:)
0
:))
2
Piękny film. Ile Leo dał nam pięknych chwil, to tylko wiedzą najwierniejsi kibice a ci którzy szkalują, to chorągiewki na wietrze i sezonowcy, którzy nie doceniają wkładu Leo dla Barcy. Jak to napisał Rafał Kowalczyk w nagłówku swojego artykułu "Niedługo zrozumiemy Twój brak. Dziękuję, Leo". Oj tak jeszcze nie raz zatęsknimy za nim i jego geniuszem, nie raz.
1
@Wossi61FCB "A ja chciałbym, pewnych rzeczy nie pamiętać
Wszystkie bym je wysłał na ten mój prywatny cmentarz
A ja chciałbym, wymazać to z pamięci
Gdybym tylko miał zabawkę, jak Faceci w Czerni":)
0
@masq ECPU Polska i Szymon już są na na tropie:)
0
@Allbi wiem, to było raczej pytanie retoryczne. Myślałem, że przejdzie do City. Ogólnie nie darzę sympatią klubów zarządzanych przez szejków, ale cieszył bym się gdyby drogi Leo i Pepa znowu się skrzyżowały, no ale niestety to się nie stanie.
3
Ech i spełnił się najgorszy sen. Czemu P$G? Drugi klub po Realu którego po prostu nie znoszę? Z całym szacunkiem do Leo, ale mam nadzieję, że nie wygra w tym klubie, przede wszystkim Ligi Mistrzów. Niech sobie zdobywa mistrzostwa kraju, ale od ligi mistrzów wara.
7
Messi Messi Messi Messi Messi Messi.
1
@Qexi to już zdecydowanie wolę, żeby zagrał w PSG a ty się czasem zastanów co piszesz.
3
Bartomeu w przyszłości. Oby tak było.
2
Ja już tęsknię. Serce krwawi gdy ma się tą świadomości, że nigdy nie zobaczymy już Leo w akcji na CN, w szczególności w koszulce Barcy. Cały czas do mnie to nie dociera, cały czas mam wrażenie, że to jest zły sen z którego zaraz się obudzę. Można powiedzieć bez ogródek, że oglądaliśmy najlepszego piłkarza w historii piłki, który zapisał się diamentowymi zgłoskami w historii Barcy. Można podziękować Bartomeu, to przez niego Leo odchodzi, bo rozpieprzył Barce od środka okularnik jeden. Szczerze mówiąc, gdybym miał teraz wybrać, potrójną koronę w 2015 roku, która zaślepiła wszystkich kibiców Barcy w tym również mnie, a zwolnienie Bartomeu po pierwszych jego "rządach", zdecydowanie wybrał bym to drugie, bo przynajmniej nie byłoby tego syfu, który będzie tkwił w Barcelonie jeszcze długo. Gdyby Barca nic nie wygrała, to kto wie może ten złodziej nie został wybrany po raz drugi prezydentem Barcy, no ale teraz sobie można gdybać. Co do Leo to dziękuję Ci za te wszystkie piękne chwile, za szamańskie sztuczki, przepiękne bramki, asysty, za zadziwianie mnie podczas oglądania Leo w akcji, za trofea które zdobył dla Barcelony i ogólnie za całokształt. Życzę wszystkiego dobrego w nowym klubie. Oby to było City, tam jest Pep, także tam by było mu najlepiej, tak mi się przynajmniej wydaje, mam tylko nadzieję, że to nie będzie P$G.
0
@MesQueUnClub_87 to jeszcze większego doła zaliczy.
0
Nie wierzę, urwa nie wierzę, powiedzcie, żee to nie jest prawda?:((( Jestem w szoku:(((
0
@DonAndresFCB Gdyby ktoś mi pokazał facjatę Pique bez trykotu Barcy to bym go nie poznał.
1
3:30. Widowiskowy atak:))
1
"Zobaczcie jaki ładny":))
4
Oho angielscy kibice złożyli petycje o powtórzenie finału bo ich zdaniem Chiellini powinien dostać czerwoną kartkę za uwalenie Sako na ziemię. Hahaha jacy oni są żałośni. A niech sobie składają. Na pewno ta petycja zostanie rozpatrzona i UEFA zgodzi się na powtórzenie finału:))
7
Tak dla formalności
Messi Messi Messi Messi Messi!!!!
0
Legenda głosi, że Sterling nadal szuka rzutu karnego:))
0
25 sekunda. Xflash przewidział przyszłość:))
69
Słyszycie te trzaski? To pękające dupy Anglików na Wembley. Boli? Ma boleć. Piękny weekend kibicowski. Argentyna i Messi wygrali Copa America a Włosi mistrzami Europy i to jest piękne:))
0
Takkkkkk Włosi mistrzami Europy:))
0
Ten głos Borka. Ależ emocje:))
1
Jessttttttt. Teraz tylko strzelić i Włosi mistrzami Europy:))
0
Tak jest słupek:))