1

Szkoda tylko, że tego meczu nie komentują Wolski i Węgrzyn. Gdyby oni komentowali to ten mecz byłby jeszcze bardziej emocjonujący:))

2

@PatrychoO ale tu przecież nikogo nie ma:))

7

No i maszyna się zatarła:))

2

No i Hazard znowu połamany.

2

Prawie zabił tego w murze:))

1

@Qlewer nie żeby coś, ale to zdanie wypowiedziane przez Dariusza było dziwne. Nie sądzisz?

9

Sześciu Portugalczyków piłkarzy przed Hazardem a Darek mówi, że będzie okazja do kontrataku:))

1

I ta reakcja Juskowiaka ma bramkę Belgów. On to chyba za dużo melisy napił się przed meczem, dlatego tak spokojnie zareagował na bramkę. Szkoda, że Wolskiego i Węgrzyna nie zatrudnili do tego meczu. Oni trzymają poziom.

5

Ała chyba pół twarzy urwało Ronaldo xdd

0

No i Czechy prawdopodobnie w ćwierćfinale ME. Ależ sensacja

1



Uwielbiam ten jego sarkazm. Zawsze mam niezłą bekę podczas oglądania jego filmów z Fify:))

0

Goooooool tak jest. Dajcie z siebie wszystko w końcówce i wygrajcie ten mecz:))

5

No jeszcze jedna kartka i Grzegorz będzie mógł jechać po nowy kożuszek.

0

Szpakowski to już w każdym widzi Lewego. To niezły Robert Zieliński xdd

1

Naszym to chyba biegać zakazano w tym meczu. Stoją jak wóz z węglem i patrzą się co Szwedzi zrobią z piłką.

0

Po zwycięstwo, po awans. Vamos polska husario:))

0

@EleanoR mają ci ludzie pomysły:/

3

@D10SLEO Fortnajta przy następnej kontuzji.

0

@Colon czyżbyś przewidywał 7 swojaków?:))

0

Znowu samobój xddd

0

@puyol_presidend5 biedny nieszczęśliwy. Nawet nie podszedł do monitora, żeby ocenić sytuację:))

17

Co za meczycho. Walka do ostatniej kropli potu. Genialne spotkanie pomimo bezbramkowego remisu. Jak to powiedział wielki Bór, "kocham takie 0:0":))

1

Co za kocioł przed bramką Szkotów.

4

Jak to karny powinien być. Lahoz znowu w centrum uwagi.

2

@sergio5 z Bogiem, krzyż na drogę. Życzę mu z całego serca, żeby znalazł nowy klub.

7

@barcelonaLM Węgrzyn Borek top. Lubię obu komentatorów. Lubię jak oni komentują bo dostarczają wielu emocji swoim komentarzem:))

0

Co teraz wybił tę piłkę sprzed bramki...

2

@Kurkmen i tak do finału. Ja to myślę, że z każdym kto się nawinie to będzie 3:0. W tym roku będzie mistrz Europy a za rok świata. Dublet to kwestia czasu. Potwierdzone info:))

4

Piękny strzał Depaya. Piłka minęła pierścienie Saturna i wylądowała w okienku bramki na Plutonie:))

6

Ależ pięknie chodzi piłeczka u Włochów. I pomyśleć, że kiedyś na grę Italii nie dało się patrzeć bo grali anty futbol. A teraz? Widać pracę Mancini'ego.

Media

Sonda

Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?