Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Czy zamierzasz śledzić dokładnie występy Lewandowskiego w Chicago Fire?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Szkoda tylko, że tego meczu nie komentują Wolski i Węgrzyn. Gdyby oni komentowali to ten mecz byłby jeszcze bardziej emocjonujący:))
2
@PatrychoO ale tu przecież nikogo nie ma:))
7
No i maszyna się zatarła:))
2
No i Hazard znowu połamany.
2
Prawie zabił tego w murze:))
1
@Qlewer nie żeby coś, ale to zdanie wypowiedziane przez Dariusza było dziwne. Nie sądzisz?
9
Sześciu Portugalczyków piłkarzy przed Hazardem a Darek mówi, że będzie okazja do kontrataku:))
1
I ta reakcja Juskowiaka ma bramkę Belgów. On to chyba za dużo melisy napił się przed meczem, dlatego tak spokojnie zareagował na bramkę. Szkoda, że Wolskiego i Węgrzyna nie zatrudnili do tego meczu. Oni trzymają poziom.
5
Ała chyba pół twarzy urwało Ronaldo xdd
0
No i Czechy prawdopodobnie w ćwierćfinale ME. Ależ sensacja
1
Uwielbiam ten jego sarkazm. Zawsze mam niezłą bekę podczas oglądania jego filmów z Fify:))
0
Goooooool tak jest. Dajcie z siebie wszystko w końcówce i wygrajcie ten mecz:))
5
No jeszcze jedna kartka i Grzegorz będzie mógł jechać po nowy kożuszek.
0
Szpakowski to już w każdym widzi Lewego. To niezły Robert Zieliński xdd
1
Naszym to chyba biegać zakazano w tym meczu. Stoją jak wóz z węglem i patrzą się co Szwedzi zrobią z piłką.
0
Po zwycięstwo, po awans. Vamos polska husario:))
0
@EleanoR mają ci ludzie pomysły:/
3
@D10SLEO Fortnajta przy następnej kontuzji.
0
@Colon czyżbyś przewidywał 7 swojaków?:))
0
Znowu samobój xddd
0
@puyol_presidend5 biedny nieszczęśliwy. Nawet nie podszedł do monitora, żeby ocenić sytuację:))
17
Co za meczycho. Walka do ostatniej kropli potu. Genialne spotkanie pomimo bezbramkowego remisu. Jak to powiedział wielki Bór, "kocham takie 0:0":))
1
Co za kocioł przed bramką Szkotów.
4
Jak to karny powinien być. Lahoz znowu w centrum uwagi.
2
@sergio5 z Bogiem, krzyż na drogę. Życzę mu z całego serca, żeby znalazł nowy klub.
7
@barcelonaLM Węgrzyn Borek top. Lubię obu komentatorów. Lubię jak oni komentują bo dostarczają wielu emocji swoim komentarzem:))
0
Co teraz wybił tę piłkę sprzed bramki...
2
@Kurkmen i tak do finału. Ja to myślę, że z każdym kto się nawinie to będzie 3:0. W tym roku będzie mistrz Europy a za rok świata. Dublet to kwestia czasu. Potwierdzone info:))
4
Piękny strzał Depaya. Piłka minęła pierścienie Saturna i wylądowała w okienku bramki na Plutonie:))
6
Ależ pięknie chodzi piłeczka u Włochów. I pomyśleć, że kiedyś na grę Italii nie dało się patrzeć bo grali anty futbol. A teraz? Widać pracę Mancini'ego.