Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Pickford ty weź zgól Makdonalda z tej głowy bo wyglądasz jak Mareczek z M Jak miłość.
3
Czerwo jak nic się należy dla Włocha.
0
@Tomason dyskwalifikacja na pół roku... Co najmniej:))
0
@norbi77 czemu głupia? Nie wiadomo co mogło by się stać gdyby się przedostał? Prawidłowe zachowanie Chiellimiego.
0
Ale go położył. Hahahahah
1
Co kontakt to ten leży. co za nurek.
5
Ktoś się zameldował na boisku nieporządny xddd
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Wystarczyło tylko dziubnąć tę piłkę i skierować ja do bramki. Po co on tyle siły włożył w to uderzenie...
4
A to wszystko zasługa Chiezy. Gdyby nie jego dośrodkowanie to by nie było różnego i tego gola. Jak na razie Chieza MVP tego finału.
1
Gooooooool. Brawo Włosi:))
4
Ale ten Chieza jest kocurem.
1
Nie podyktował karnego bo za bardzo Sterling nurkuje. Gdyby za często nie symulował to może by podyktował jedenastkę.
6
Ten już nurkuje. Co za symulant.
2
@Abominacja chyba złota płetwa a nie piłka xddd. Złota piłka jest zarezerwowana dla Leo:))
4
TO niezły samochód na boisku. Do tego tęczowy xddd
4
Forza Italia. Po puchar. Utrzyjcie nosa tym Anglikom:))
46
Ależ genialna animacja jest gdy wpisze się w Google reprezentacja Argentyny. Jeszcze takiej nie widziałem:))
4
@Sulimo jutro o 17:40 będzie powtórka.
2
https://www.instagram.com/p/CRK3FjagEcv/?utm_medium=copy_link
Dwóch gladiatorów piłki nożnej:))
2
No i najpiękniejsza chwila tego wieczoru, tzw poranka:))
10
Eh Maradona byłby dumny. Szkoda, że się nie doczekał, ale zapewne teraz przy prawicy Pana na pewno świętuje triumf Leo i reprezentacji, i teraz raczy się najlepszym sportem łupieżu szatana:))
1
Dzisiaj będą łzy u Leo,ale to będą łzy szczęścia:))
4
Piękne obrazki. W końcu odczepią się od Leo, że nic nie wygrał nic z reprezentacją. Ależ się cieszę. Dzisiaj tylko niech Włosi zrobią to co do nich należy i weekend będzie można uznać za bardzo udany:))
7
Koniec. Jest w końcu Leo z trofeum z reprezentacją!!!!!!!!
0
Jeszcze tylko minuta:))
1
Leo nie wierzę...
0
Uff bliski było.
0
Otamendi jaki dzban xdddd
7
O co teraz brazole mają pretensje? Przecież tam o karnym mowy nie ma.