Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@ArcziArtt bo dzisiaj przecież mamy poniedziałek. Gdyby był piątek, to Piątek grałby lepiej, znaczy się chyba...
4
Puchacz to chyba za mocne światło ma na stadionie dlatego tak ujowo gra. Z tego co wiem, to puchacze z reguły latają w nocy, także na drugą połowę musi wejść przy zgaszonych reflektorach. Może wtedy zacznie lepiej grać.
0
Brawo piękne dośrodkowanie.
0
Jakie sieroty w tym ataku u nas są xddd
1
@domin682 trochę cukru dodaj:)
1
Po co podać? Lepiej strzelić panu Bogu w okno.
1
Gdyby sędzia doliczył 4 godziny to i tak Atletico dzisiaj nie strzeliło gola.
0
Drugi strzał Atletico w tym meczu.
2
Co Liverpool bawi się piłką to ja pytań nie mam. Fajnie tak sobie popatrzeć na dobry futbol podczas gdy Barca jest w dole, ale widać też rękę Kloop'a. Dla mnie jeden najlepszych trenerów jakich widziałem.
0
Taka trochę dziwna ta czerwona kartka. Moim zdaniem góra żółta powinna być.
1
Moim zdaniem karnego nie ma.
0
W Liverpoolu by to wkręcił do do bramy.
1
Trzeba się cieszyć z małych rzeczy. Prowadziliśmy całe 3 minuty, także jest progress:))
1
No no ciekawy dzień jeśli chodzi o wyniki. Barca w dupę, Bayern w dupę, Juve w dupę, Real tylko remis, także pozdro dla kuponiarzy. Gdzieś tam łączę się z wami w bólu.
4
Tylko że słabeuszami? A my kim teraz jesiesmy panie Orłowski...
0
Jeśli przez regulaminowe 90 minut nie strzeliliśmy gola to przez te 8 minut też nie strzelimy.
1
Niech chłopaki z Rayo się sprężą i strzelą drugą bramkę bo jak Luuk się rozpędzi to z Rayo pozostanie tylko mokra plama.
0
No to teraz ma.y wygraną w kieszeni. Jest Luuk, jest zabawa:))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Tutaj nie ma karnego.
0
Taka sytuacja.
0
Dest w swoim stylu.
0
Ja tam się już od dawna nawet jej łudzę. Każdy wynik przyjmuję z pokorą. Mając taką kadrę i trenera na ławce trenerskiej każdy wynik jest możliwy.
0
Co za spokój Falcao i jaka precyzja.
0
Papa Pogba. United w dziesiątkę
1
Czerwo do Pogby loading...
0
Jednak spalony, ale nic straconego. 6 goli nadal można strzelić, także maszyno do dzieła:)
1
Jeszcze 5 goli i Ronaldo wygra ten mecz:))
0
0:4 dla Liverpoolu
1
Czerwo powinno być dla Ronaldo. On specjalnie kopną w tą piłkę.