1

@ArcziArtt bo dzisiaj przecież mamy poniedziałek. Gdyby był piątek, to Piątek grałby lepiej, znaczy się chyba...

4

Puchacz to chyba za mocne światło ma na stadionie dlatego tak ujowo gra. Z tego co wiem, to puchacze z reguły latają w nocy, także na drugą połowę musi wejść przy zgaszonych reflektorach. Może wtedy zacznie lepiej grać.

0

Brawo piękne dośrodkowanie.

0

Jakie sieroty w tym ataku u nas są xddd

1

@domin682 trochę cukru dodaj:)

1

Po co podać? Lepiej strzelić panu Bogu w okno.

1

Gdyby sędzia doliczył 4 godziny to i tak Atletico dzisiaj nie strzeliło gola.

0

Drugi strzał Atletico w tym meczu.

2

Co Liverpool bawi się piłką to ja pytań nie mam. Fajnie tak sobie popatrzeć na dobry futbol podczas gdy Barca jest w dole, ale widać też rękę Kloop'a. Dla mnie jeden najlepszych trenerów jakich widziałem.

0

Taka trochę dziwna ta czerwona kartka. Moim zdaniem góra żółta powinna być.

1

Moim zdaniem karnego nie ma.

0

W Liverpoolu by to wkręcił do do bramy.

1

Trzeba się cieszyć z małych rzeczy. Prowadziliśmy całe 3 minuty, także jest progress:))

1

No no ciekawy dzień jeśli chodzi o wyniki. Barca w dupę, Bayern w dupę, Juve w dupę, Real tylko remis, także pozdro dla kuponiarzy. Gdzieś tam łączę się z wami w bólu.

4

Tylko że słabeuszami? A my kim teraz jesiesmy panie Orłowski...

0

Jeśli przez regulaminowe 90 minut nie strzeliliśmy gola to przez te 8 minut też nie strzelimy.

1

Niech chłopaki z Rayo się sprężą i strzelą drugą bramkę bo jak Luuk się rozpędzi to z Rayo pozostanie tylko mokra plama.

0

No to teraz ma.y wygraną w kieszeni. Jest Luuk, jest zabawa:))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Tutaj nie ma karnego.

0



Taka sytuacja.

0

Dest w swoim stylu.

0

Ja tam się już od dawna nawet jej łudzę. Każdy wynik przyjmuję z pokorą. Mając taką kadrę i trenera na ławce trenerskiej każdy wynik jest możliwy.

0

Co za spokój Falcao i jaka precyzja.

0

Papa Pogba. United w dziesiątkę

1

Czerwo do Pogby loading...

0

Jednak spalony, ale nic straconego. 6 goli nadal można strzelić, także maszyno do dzieła:)

1

Jeszcze 5 goli i Ronaldo wygra ten mecz:))

0

0:4 dla Liverpoolu

1

Czerwo powinno być dla Ronaldo. On specjalnie kopną w tą piłkę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?