Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@BartqRKO moim zdaniem spalony powinien być wtedy gdy piłkarz jest całym obwodem ciała jest poza linią obrony.
1
@potrojnakorona piękne kabum. Radość Ukraińców ok zestrzeleniu kolumny rosyjskich pojazdów? TOP:))
19
@DLFCB Anonymous top. Chłopaki się nie zatrzymują. Niech obnażają wszystkie zapędy bydlakom cywilizowanego świata:))
3
@Kusco15 człowieka roku już znamy. Obowiązkowo należy się Panu prezydentowi Załeńskiemu nagroda Nobla. Oby tylko przeżył. Trzymam za niego kciuki:))
10
@macio_944 Też to zauważyłem. Te ich twarze mówią "co ten wariat pieprzy"? Mam nadzieję, że znajdzie się ktoś odważny i go odstrzeli. On jest zagrożeniem dla całego świata.
0
@paweldunajecfcb kulkę w głowie i mam nadzieję, że jak najszybciej ją dostanie.
1
Pamiętam jak dziś na wigilii jak wujek mówił, że będzie wojna. Wskazał luty, albo marzec. Wtedy się z tego śmiałem i mówiłem, że to jest niemożliwe. Niestety miał rację.
0
Przypadkowo natrafiłem na tę piosenkę. Teraz ona nabiera zupełnie innego znaczenia:(
6
Brawo chłopaki, brawo PZPN. Sort sportem, ale jest coś więcej niż sport. Nie ma winy w piłkarzach Rosji, ale muszą ponieść konsekwencje działań putina na Ukrainie. Ja bym nie mógł stać i słuchać hymnu Rosji z myślą, że na Ukrainie giną tak naprawdę bezpodstawnie niewinni ludzie. Szacunek dla kadry:))
0
@norbi77 chyba nie ma większego idioty w polskim rządzie niż Macierewicz. Typ jest tak odklejony, że to się w głowie nie mieści.
3
@tristan87 te kagańce na twarzach dzieci to jakaś paranoja. Brak słów, a widok bardzo przygnębiający:((
1
@pawello10 żadne. Wystarczy porównać oba kraje jeśli chodzi o militaria i odpowiedź sama się sama się klaruje.
3
Podajcie dalej drodzy Cules:))
0
@Wilczeq Ostatnia dobra Godzilla. Po tej części było już tylko gorzej.
4
@BarcaaVEB oby jak najdłużej. Życzę im tego z całego serca.
4
@zodiak_10 lepiej pilnujcie dupski swoje bo ktoś was skasuje:))
1
@Gwyn konefka, cysterna i te worki robią robotę xddd
0
Poproszę o link na PW:)
0
Srrrrrrrruuuuuu:))
2
@marcin62 To fakt niepodważalny. Nie zasługujemy na to, żeby istnieć wszechświecie, nie dorośliśmy do tego. Gatunek ludzki jest bardzo prymitywną formą życia. Wojny, gonitwa za pieniądzem za wszelką cenę, chęć władzy nad innymi, chciwość i wiele innych. Matka Ziemia też się buntuje. Zmiana klimatu jest widoczna jak na dłoni. Jak sami się nie wybijemy to planeta Ziemia to zrobi.
3
Czemu tak nie było odgwizdanego faulu... Bo znajdujemy się w Hiszpanii gdzie sędziowie nadają się do tarcia chrzanu.
0
Ale kółeczko Pedri'ego:))
0
Piękny gol, ale rykoszet trochę pomógł przy tym golu:)
0
Moim zdaniem aut.
0
@POLAK12345 a jednak nie. Gol prawidłowo strzelony:))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
Pytań nie mam. Ależ my gramy. Wraca radość z gry i to mnie cieszy:))
0
@prokofiew albo nie upolował kota Kaczyńskiego i to wszystko przez niego:))
1
@13th U mnie zachodniopomorskie. Jak żyję to nie pamiętam takiej aury. Co kilka dni wieje tak, że głowę może urwać. Zmienia się klimat i to na naszych oczach. Fakt nie opinia.
0
Ale pizga i to znowu. Co się dzieje z tą pogodą?