Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Kurde tak się zapatrzyłem w grę Barcy, że nie mam czasu nawet piwa się napić. Ależ mi brakowało takiej gry Barcy. Miód na moje oczy:))
0
Trzeba przyznać, że piłkarze Realu stroje idealne dzisiaj są dobrane. Na żałobę po tym meczu idealnie się sprawdzą:))
1
Ale rozpierdol. To jest niewiarygodnie. Przepraszam za przekleństwo, ale ja nie wierzę w to co się dzieje:))
0
Te prześcieradło z gumką już jest koloru brązowego:))
0
Jak on tego nie trafił...
2
@Yiamuiaijahaima było blisko czerwonej. Gdyby ja dostał to nie mógłby mieć pretensji do sędziego. Tak na prawdę uratowało go, że nie miał wyprostowanej nogi.
30
Prześcieradło z gumką. Co Laboga teraz podsumował Real xddddddd
0
@Messiah10 jeszcze wszystko przed nami. Oby skończyło się tak samo jak w pamiętnym meczu ma CN:))
0
Ale, że w tym meczu jest tylko 0:2 to jestem w szoku. Gdyby do przerwy było 0:5 ja naszą korzyść, to wcale bym się nie zdziwił:))
2
Co mu gramy to ja pytań nie mam. Ależ morda cię cieszy widząc grę naszych. Barca wraca, Barca znowu zaczyna być postrachem Europy:))
0
Ale my gramy. To jest nieprawdopodobne:))))))))
0
Zarył butem a ten jeszcze domaga się karnego. No co za dzban xdddddddddd
Edit golllllllllllllllllll
5
Na dobrą sprawę Auba mógł już mieć hattricka w tym klasyku.
0
Co za asysta Dembele no i Auba. Skubany się nie zatrzymuje:))
0
Tu blisko czerwa było. Auba może mówić o dużym szczęściu.
1
Po zwycięstwo, po trzy punkty, po utrzymanie dobrej passy:))
Visca el Barca!!!!:))
1
@marcinK0000 Canal+. Szkoda tylko, że nie komentuje Rafał Wolski:(
2
@PatrychoO ja oglądam horror Zbaw Nas ode złego:))
1
@Pawel13sz Niby tak, ale nie ma co żyć historią. Niemcy są teraz jednak inni niż 70 lat temu:)
3
@Pawel13sz ale ohyda. Pluje na to totalnie.
0
@kaamil1910 słuchałem nie raz:))
2
@osa91 tak tylko to było silniejsze od niego. On po prostu to lubił, o ile można to tak nazwać, lubił adrenalinę, to było w nim tak zakorzenione, że trudno było mu się od tego uwolnić, a muzyka była przepustką do lepszego, ale wychodziło mu to tak średnio, ale walczył ze sobą i swoimi demonami.. Próbował też dotrzeć do innych, żeby nie szli jego drogą. Wystarczy wydobyć głębszą refleksje i wnioski same się wysuwają. Człowiek uczy się na błędach innych i jeśli chociaż jedna osoba wyciągnęła wnioski i nie poszła podobną drogą słuchając Tomka kawałków, ta jest to niewątpliwy sukces.
11
Dzisiaj mijają 4 lata od śmierci Tomasza Chady. Można było dużo mu zarzucać, ale trzeba przyznać, że jego przekaz w jego utworach był niepodrabialny i wyjątkowy. Legenda polskiej sceny hiphopowej.
Jeden z lepszych jego kawałków. Często do niego wracam.
[*]
0
A to wszystko moja zasługa bo tuż przed egzekucją starej damy włączyłem mecz:))
0
@damiano996 nie potwierdzam, nie zaprzeczam:))
0
Co kółeczko nam teraz zaserwował Emery:))
0
@Joint21 naród nie tylko przywódcy. To rządzący zmuszają ludzi do prania mózgów od najmłodszych lat.
0
To postraszył gołębie na dachu teatru marzeń:))
0
Janek Oblak? Top:))
1
@Lionel_Messi10 o to jest życie. A u nas by już był w kajdankach i na dołku. Smutne, ale prawdziwe:(