0

No i się rozpoczęła demolka czerwonych diabłów.

8

A tu kartkę dał gdzie nawet faulu nie było. Co za idiota...

5

Brak czerwa, brak rzutu rożnego. Hiszpańskie sędziowanie w pigułce:))

1

Chyba Gavi'emu buty zawiązali w czasie przerwy bo w pierwszej połowie grał z rozwiązanymi sznurowadłami

3

Przecież to powinien być karny na Ddpayu. Kabaretu sędziowskiego w Hiszpanii ciąg dalszy.

1

Co by nie mówić to Real zasługuje na PD. Grają równo w tym sezonie i wygrana będzie jak najbardziej zasłużona.

5

Można jednego żałować. Tego, że Xavi tak późno dołączył do Barcy bo teraz walka o mistrzostwo Hiszpanii byłoby bardziej pasjonujące://

1

Ha tfu na nich. Nie chce mi się tego oglądać. Przełączam na snookera:)

0

To co wypożyczamy Sevilli Luuka de Jonga? On im zapewni zwycięstwo:))

3

A więc ręka. Karma wraca xdddddd

0

Niestety gol będzie uznany.

1

Ech typowy Real...

0

Benzyna jakiś taki niedzisiejszy jest. Druga setka zmarnowana, ale ja tam nie narzekam. Oby jak najwięcej sytuacji marnował:))

9

Nawet piłki nie dotkną a ten puszcza grę xddddd

2

@Pawel13sz może i tak, ale jeśli Xavi i spółka zakupi odpowiednich piłkarzy w lecie to kto wie? Wszystko jest możliwe:))

5

Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Przyszłość jest, mamy świetnego trenera, z którym możemy osiągnąć bardzo dużo, mamy świetną uzdolnioną młodzież rządną trofeów. Wystarczy, że Generał zrobi dobre transfery latem i od następnego sezonu mierzymy w potrójną koronę. Głowa do góry Cules. Jeszcze będzie pięknie:))

VeB!!!!

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

Ale wstyd. Jak to dobrze, że nie oglądam tego meczu. Przynajmniej zaoszczędzę sobie nerwów.

0

Ile tam mecz będzie jeszcze trwał...

6

Atleti ginie od własnej broni. Gdyby to Ateltico prowadziło to by piłkarze Diego Simeone kładli się na boisku jak rażeni piorunem:))

0

Jak na jakiejś bójce na baletach xddd

0

@Emhyr ale ja mówię o tej dawnej Barcy a nie tej alutalnej.

0

@Emhyr jak to możliwe? Nie ma takich wykonawców jak w Barcelonie. Ot cała tajemnica Twojej zagwostki:))

0

To już więcej emocji jest gdy ja dłubie sobie w nosie niż w meczu Atleti vs Manchester City. Już sam Guardiola sobie usiadł, aż tak mu się znudził ten mecz.

0

Żenady ciąg dalszy...

2

W ogóle tego hymnu nie słychać xddd

2

A Iwanow to tam z 5 razy się zlał po końcowym gwizdku. Że też muszą do takich meczy brać kibiców Realu. Słuchać się nie dało tego ciecia.

2

Motto przewodnie Realu powinno brzmieć, fart Madrid. Oni jak zwykle muszą się prześlizgnąć. Ha tfuuuu na nich.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

3

@ElKamil oho wyłaniają się z jaskini kibice śmietankowych...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?