Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
No i się rozpoczęła demolka czerwonych diabłów.
8
A tu kartkę dał gdzie nawet faulu nie było. Co za idiota...
5
Brak czerwa, brak rzutu rożnego. Hiszpańskie sędziowanie w pigułce:))
1
Chyba Gavi'emu buty zawiązali w czasie przerwy bo w pierwszej połowie grał z rozwiązanymi sznurowadłami
3
Przecież to powinien być karny na Ddpayu. Kabaretu sędziowskiego w Hiszpanii ciąg dalszy.
1
Co by nie mówić to Real zasługuje na PD. Grają równo w tym sezonie i wygrana będzie jak najbardziej zasłużona.
5
Można jednego żałować. Tego, że Xavi tak późno dołączył do Barcy bo teraz walka o mistrzostwo Hiszpanii byłoby bardziej pasjonujące://
1
Ha tfu na nich. Nie chce mi się tego oglądać. Przełączam na snookera:)
0
To co wypożyczamy Sevilli Luuka de Jonga? On im zapewni zwycięstwo:))
3
A więc ręka. Karma wraca xdddddd
0
Niestety gol będzie uznany.
1
Ech typowy Real...
0
Benzyna jakiś taki niedzisiejszy jest. Druga setka zmarnowana, ale ja tam nie narzekam. Oby jak najwięcej sytuacji marnował:))
9
Nawet piłki nie dotkną a ten puszcza grę xddddd
2
@Pawel13sz może i tak, ale jeśli Xavi i spółka zakupi odpowiednich piłkarzy w lecie to kto wie? Wszystko jest możliwe:))
5
Nie ma co płakać nad rozlanym mlekiem. Przyszłość jest, mamy świetnego trenera, z którym możemy osiągnąć bardzo dużo, mamy świetną uzdolnioną młodzież rządną trofeów. Wystarczy, że Generał zrobi dobre transfery latem i od następnego sezonu mierzymy w potrójną koronę. Głowa do góry Cules. Jeszcze będzie pięknie:))
VeB!!!!
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
Ale wstyd. Jak to dobrze, że nie oglądam tego meczu. Przynajmniej zaoszczędzę sobie nerwów.
0
Ile tam mecz będzie jeszcze trwał...
6
Atleti ginie od własnej broni. Gdyby to Ateltico prowadziło to by piłkarze Diego Simeone kładli się na boisku jak rażeni piorunem:))
0
Jak na jakiejś bójce na baletach xddd
0
@Emhyr ale ja mówię o tej dawnej Barcy a nie tej alutalnej.
0
@Emhyr jak to możliwe? Nie ma takich wykonawców jak w Barcelonie. Ot cała tajemnica Twojej zagwostki:))
0
To już więcej emocji jest gdy ja dłubie sobie w nosie niż w meczu Atleti vs Manchester City. Już sam Guardiola sobie usiadł, aż tak mu się znudził ten mecz.
0
Żenady ciąg dalszy...
2
W ogóle tego hymnu nie słychać xddd
2
A Iwanow to tam z 5 razy się zlał po końcowym gwizdku. Że też muszą do takich meczy brać kibiców Realu. Słuchać się nie dało tego ciecia.
2
Motto przewodnie Realu powinno brzmieć, fart Madrid. Oni jak zwykle muszą się prześlizgnąć. Ha tfuuuu na nich.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
3
@ElKamil oho wyłaniają się z jaskini kibice śmietankowych...