Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
To się nam Rakieta rozpędził. Mocny jest w tym meczu, bardzo mocny. Trump może tylko obserwować z wysokości swojego fotelika co O'Sullivan wyczynia przy snookerowym stole:))
2
Czwarta partia na korzyść O'Sullivana. Tak trzymać Rakieto:))
3
@taris no. To świetna dyscyplina sportu i do tego bardzo trudna.
6
Caman Ronnie. Po siódmy tytuł mistrza świata:))
0
@Pawel13sz ech nienawidzę tego gola. Piękny, ale zaraz przypomina mi się rewanż z Liverpoolem:(
0
O'Sullivan w finale mistrzostw świata. Szykuje się pasjonujący finał z Juddem Trumpem:))
0
@MesQueUnClub96 to idź i graj jak mówisz, że to takie proste. Ciekawe ile frejmów byś ugrał?:))
0
Higgins kompletnie rozregulowany. Ja już nie widzę dla niego powrotu do tego meczu.
1
@Cadafaz genialny frejm, ale mi najbardziej utkwił ten w pamięci:))
0
Co za czyszczenie O'Sullivana i mamy 11:7 na korzyść Anglika:))
1
@Cadafaz i cyk kolejne wbicie przez cały stół:)
1
@mekston Trump w coraz w coraz większych opłach a Williams coraz pewniej gra. Będzie się działo dużo podczas tego półfinału:)
0
@ranger3120 tu jeszcze może być ciekawie, mogą być jeszcze emocje:)
3
Ależ zagranie Williamsa. I ta pozycja do zielonej. Cudo zagranie:))
3
@Janas11224 mam tak samo. Kiedyś z niego szydziłem, ale z wiekiem zacząłem doceniać klasę Ronaldo. Co tu dużo mówić. Jest genialnym piłkarzem. Jednym z najlepszych w historii czy to się komuś podoba czy nie. Z Messim napisali piękną historię o której będzie się mówiło przez dziesięciolecia:))
0
@mekston wiadomo. Na takim dystansie 3:0 to żaden wynik, ale na początku meczu Osa był rozkojarzony, ale na szczęście wszystko wróciło do normy:))
3
@msmsms Kruka i Jewtucha to bym słuchał godzinami. Genialny komentatorzy:))
0
No i Osa nam się rozpędził. Było 3:0 na korzyść Higgins'a a jest 3:3. A ten 3 break w wykonaniu O'Sullivana pięknie poprowadzony. Oby tak dalej:))
0
@MesQueUnClub96 może i tak, ale poziom trudności i elegancja w snookerze jest na dużo wyższym poziomie.
0
@Colon to fakt i mam wrażenie, że nie potrafi wyczuć sukna. No cóż zobaczymy co będzie dalej...
2
Kuźwa niedobrze. 3:0 dla Higginsa:(
1
Caman Ronnie. Tylko zwycięstwo się liczy:)))
2
@FC1899Barca jak na to patrzę to mi się nóż otwiera w kieszeni. Bartomeu to jest jednak dzban.
1
@P33ck piękne półfinały a ja muszę bidny nie będę ich oglądał całych bo muszę w robotaju gnić:((
4
Mark Williams vs Judd Trump
John Higgins vs Ronnie O'Sullivan
Ależ półfinały się szykują. Będzie co oglądać:))
0
John Higgins w półfinale mistrzostw świata.
0
Pierwszy celny strzał Villarreal w tym meczu. Jest progress:))
1
Autobusowi paliwo się skończyło.
0
Poszli za ciosem.
0
To musiało się tak skończyć.