4

To się nam Rakieta rozpędził. Mocny jest w tym meczu, bardzo mocny. Trump może tylko obserwować z wysokości swojego fotelika co O'Sullivan wyczynia przy snookerowym stole:))

2

Czwarta partia na korzyść O'Sullivana. Tak trzymać Rakieto:))

3

@taris no. To świetna dyscyplina sportu i do tego bardzo trudna.

6

Caman Ronnie. Po siódmy tytuł mistrza świata:))

0

@Pawel13sz ech nienawidzę tego gola. Piękny, ale zaraz przypomina mi się rewanż z Liverpoolem:(

0

O'Sullivan w finale mistrzostw świata. Szykuje się pasjonujący finał z Juddem Trumpem:))

0

@MesQueUnClub96 to idź i graj jak mówisz, że to takie proste. Ciekawe ile frejmów byś ugrał?:))

0

Higgins kompletnie rozregulowany. Ja już nie widzę dla niego powrotu do tego meczu.

1

@Cadafaz genialny frejm, ale mi najbardziej utkwił ten w pamięci:))


0

Co za czyszczenie O'Sullivana i mamy 11:7 na korzyść Anglika:))

1

@Cadafaz i cyk kolejne wbicie przez cały stół:)

1

@mekston Trump w coraz w coraz większych opłach a Williams coraz pewniej gra. Będzie się działo dużo podczas tego półfinału:)

0

@ranger3120 tu jeszcze może być ciekawie, mogą być jeszcze emocje:)

3

Ależ zagranie Williamsa. I ta pozycja do zielonej. Cudo zagranie:))

3

@Janas11224 mam tak samo. Kiedyś z niego szydziłem, ale z wiekiem zacząłem doceniać klasę Ronaldo. Co tu dużo mówić. Jest genialnym piłkarzem. Jednym z najlepszych w historii czy to się komuś podoba czy nie. Z Messim napisali piękną historię o której będzie się mówiło przez dziesięciolecia:))

0

@mekston wiadomo. Na takim dystansie 3:0 to żaden wynik, ale na początku meczu Osa był rozkojarzony, ale na szczęście wszystko wróciło do normy:))

3

@msmsms Kruka i Jewtucha to bym słuchał godzinami. Genialny komentatorzy:))

0

No i Osa nam się rozpędził. Było 3:0 na korzyść Higgins'a a jest 3:3. A ten 3 break w wykonaniu O'Sullivana pięknie poprowadzony. Oby tak dalej:))

0

@MesQueUnClub96 może i tak, ale poziom trudności i elegancja w snookerze jest na dużo wyższym poziomie.

0

@Colon to fakt i mam wrażenie, że nie potrafi wyczuć sukna. No cóż zobaczymy co będzie dalej...

2

Kuźwa niedobrze. 3:0 dla Higginsa:(

1

Caman Ronnie. Tylko zwycięstwo się liczy:)))

2

@FC1899Barca jak na to patrzę to mi się nóż otwiera w kieszeni. Bartomeu to jest jednak dzban.

1

@P33ck piękne półfinały a ja muszę bidny nie będę ich oglądał całych bo muszę w robotaju gnić:((

4

Mark Williams vs Judd Trump

John Higgins vs Ronnie O'Sullivan

Ależ półfinały się szykują. Będzie co oglądać:))

0

John Higgins w półfinale mistrzostw świata.

0

Pierwszy celny strzał Villarreal w tym meczu. Jest progress:))

1

Autobusowi paliwo się skończyło.

0

Poszli za ciosem.

0

To musiało się tak skończyć.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?