0

@Striker nie pamiętam tej sagi szczerze mówiąc. Jak to skończyło?

2

Ja się dziwię takiemu Son'owi czy Kane, że tkwią nadal w tym Tottenhamie. Z jednej strony ich rozumiem, że chcą zostać legendami Kogutów, ale z drugiej im się dziwię, bo prawdopodobnie nigdy nie wygrają poważnego trofeum e tym klubie. O mistrzostwie Anglii to mogą pomarzyć, powtórki z Ligi Mistrzów chyba też nie uświadczą, także pozostaje im tylko nabijanie suchych statystyk. To ostatni dzwonek na zdobycie jakiś pucharów, razie moim zdaniem obaj piłkarze powinni wybrać inny kierunek, tam gdzie jest szansa na jakieś trofea.

0

Holding to chyba dla Tottenhamu gra. Ewidentnie pomaga Kogutom w tym meczu:)

0

@paweldunajecfcb ale co by nie mówić to na pewno jest lepiej niż za Bartomeu. Zresztą chyba każdy byłby lepszy niż Bartomeu.

0

@paweldunajecfcb tu jeszcze nie ma co oceniać. Za wcześnie. Na oceny przyjdzie czas po pierwszej kadencji Laporty.

0

@peetwithbarca nawet nie chce myśleć co by mogli się wydarzyć. A w takich chwilach liczą się sekundy. Jak nie ujowi sędziowie to teraz niesprawne karetki a konkretnie nosze. Cyrk na kółkach.

0

Jest Lenglet, jest zabawa, ale na szczęście tym razem się upiekło:))

0

Uff udało się wjechać do tej karetki. Co za cyrk...

0

Tym wózkiem Araujo pojedzie na urazówkę xdddd

0

Nosze nie mogą wjechać do karetki. Takiego czegoś jeszcze nie widziałem...

1

Ronald nie leć w uja. Wstawaj chłopie :O

1

Kamera mnie zmyliła. Jednak spalonego nie było.

2

Spalony także te czerwo będzie anulowane.

1

@Karzel dla mnie na Speed Niebezpieczna prędkość się zakończyła przygoda z tą produkcją. Jedynka wymiatała, druga część ssie.

1

https://vm.tiktok.com/ZMLnU2s9r/

Jeśli kiedykolwiek natkniecie się na ten filmik to uważajcie, bo jest to oszustwo. Ja na szczęście się połapałem w porę, ale ktoś może mieć mniej tego szczęścia niż ja.

0

Dobrze, że przynajmniej Ronnie O'Sullivan osłodził mi ten sezon jeśli chodzi o kibicowanie:))

2

Wiecie co. Chciałbym kiedyś zobaczyć tak grającą Barce. Walczącą o każdy kawałek boiska. Można pozazdrościć piłkarzom Realu tej determinacji, woli walki i wiary, która towarzyszyła im przez całą fazę pucharową. Mam taką nadzieję, że kiedyś my będziemy przeżywać podobne emocje co kibice Realu w tym sezonie

3

@AmigoBlancos można pozazdrościć wam emocji w tym sezonie. Na prawdę. Nie dziwię Ci się, że nie jesteś w stanie nic napisać. Sam bym nie widział co napisać. Dobranoc.

0

Iwanow co się spuszcza. Najgorszym błędem było kupienie przez Polsat praw do ligi mistrzów. Za dużo tu stronniczych komentatorów, którzy kibicują Realowi, za bardzo to pokazują. Komentator powinien być bezstronny.

1

Doświadczenie i chęć walki wygrało i tyle. Można pozazdrościć determinacji Rakowi. Mają niesamowitą chęć walki.

5

Ale ten Grilish jest mierny xdddd

10

Kibicom Realu można jednego pozazdrościć. Emocji bo mają ich w tym sezonie bardzo dużo, w szczególności w lidze mistrzów.

1

Można mówić o pakcie z diabłem, ale tu tak na prawdę wychodzi kto ma doświadczenie w tych rozgrywkach. Takiemu City czy PSG to lata świetlne brakuje do Realu.

0

City tak obsrane, że do karnych nie dotrwają.

1

Typ wybiegł na boisku z flagą Albanii xdddd

1

To teraz kibice Realu będą mieli więcej czasu na płacz związanym z brakiem szpaleru na Wanda Metropilano:))

2

Oby teraz City tego nie spieprzyło jak to było Chelsea zrobiła, ale City jest o wiele lepszym zespołem niż Chelsea, także raczej tego już nie wypuszczą z rąk.

1

Pięknie Rysiu przymierzył. Kurtuła bez szans:))

1

Gooooool. City prawdopodobnie w finale.

0

Nudny ten męcz jak flaki z olejem, ale trzeba przyznać, że City ładnie rozgrywa taktyczne ten mecz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?