2

Co do Dembele to cieszę się, że zdecydował się zostać w Barcelonie. Stracili byśmy świetnego piłkarza. Dobrze, że Xavi namówił go do pozostania w Barcelonie:))

14

Duma Polski która gra w Barcelonie. Serce się raduje patrząc na grę Lewego. Nie spodziewałem się, że tak szybko się zaaklimatyzuje w stolicy Katalonii.

0

@Batys o ku*wa to nie dobrze. Oby wyszedł z tego

0

Co się stało bo mnie nie było?

1

Jaki Lewy jest regularny to ja pytań nie mam. No fenomen na swojej pozucji. Pokazał również, że nie straszna mu zmiana na inną ligę i klub:)

3

@Kondziubarca a może tylko Barca mnie interesuje i dlatego dopiero teraz o tym się dowiedziałem:))

2

@Kondziubarca serio? To ja tak do tyłu jestem z piłką nożną? Ja pierdziu :O

0

Ej od kiedy Sterling jest w Chelsea?

Jak ja w szoku jestem :O

2

https://vm.tiktok.com/ZMN4h9TEB/?k=1

Oj będzie potężny w następnym sezonie. Oby kontuzje go omijały i miał chęci do gry. Cieszę się, że został u nas:))

4

@Firestone ale żeby w sparingach tak pajacować? Chociaż z drugiej strony tam nie ma varu, może dlatego chłop chciał pokazać pełnię swoich możliwości:))

0



Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Żałosne zachowanie. Nie spodziewał bym się, że takie rzeczy będą się działy w sparingach://

0

@misiek12319 ajj coś poszło nie tak. Link całej strony podałem://

0

@FCB_dimiC nom xdddddddd.

0

ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1551550183044939778%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sport.pl%2Fpilka%2F76494628723309tak-neymar-wywalczyl-rzut-karny-dla-psg-dozywotnia-dyskwalifikacja.html

*Ipa a nie piłkarz. No gorszy jest typ niż Kriszczianu. Sparingi traktuje nawet poważnie.

2

@escarabajo a no tak pomyłka w dzisiejszym:))

0

Haaland już się się spłaca widzę. Teraz czas na Lewego. 3 gole lub powtórka z Dortmundu miłe widziane w dzisiejszym klasyku:))

0

@darek60 nie ma za co, ale takie filmiki chwytają za serducho:))

8



Pewnie ten filmiki każdy już widział, ale wstawię go jeszcze raz. Łezka poleciała. Bundesliga pięknie pożegnała Lewego. Kłaniam się po sam pas:)))))

2

5:1? To nieźle. Nie pozostaje nic innego jak zaorać tę ligę. Dno i 50 metrów mułu. Dobrze, że tej żenady nie oglądałem.

3

Ja tam się cieszę, że Dembele zostaje. Przez pół roku pokazał, że potrafi grać na bardzo wysokim poziomie. Jeśli będą omijały go kontuzje, to będziemy mieli z niego dużo pożytku. Jeszcze tylko zakontraktować Raphinie i mamy konkretne skrzydła na kilka ładnych lat:))

1

@matirix20 zdecydowanie Marcin Najman

1

@Sulimo widziałem ten urywek ma TikToku. Jakie to prawdziwe jest to pytań nie mam...

8



Dobra jest, nie powiem. Talent ma a ta uroda, sztos nie z tej ziemi:))

1

Serio? Dlaczego to nie wpadło:((

0

@adi7adi8 tak, ale generalnie Włosi zagrali świetny turniej. Z tym nie ma co polemizować.

6

To nieźli ci mistrzowie Europy, tacy nie za mocni. I pomyśleć, że Włosi w cuglach zdobywali mistrza Europy...

0

Szybko się rozpoczęło.

1

@Sau_Ron znam ten ból. Nie raz sobie obciąłem za głęboko paznokcia. A to dopiero początek bólu. Przez kilka ładnych dni cię będzie bolał ten paznokieć jeszcze, także się przygotuj.

0

Niesamowite. Prowadziliśmy. 2:0 a jest 2:2 a to zapewne jeszcze nie koniec...

2

Faul ewidentny. Przynajmniej jak dla mnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?