Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Co do Dembele to cieszę się, że zdecydował się zostać w Barcelonie. Stracili byśmy świetnego piłkarza. Dobrze, że Xavi namówił go do pozostania w Barcelonie:))
14
Duma Polski która gra w Barcelonie. Serce się raduje patrząc na grę Lewego. Nie spodziewałem się, że tak szybko się zaaklimatyzuje w stolicy Katalonii.
0
@Batys o ku*wa to nie dobrze. Oby wyszedł z tego
0
Co się stało bo mnie nie było?
1
Jaki Lewy jest regularny to ja pytań nie mam. No fenomen na swojej pozucji. Pokazał również, że nie straszna mu zmiana na inną ligę i klub:)
3
@Kondziubarca a może tylko Barca mnie interesuje i dlatego dopiero teraz o tym się dowiedziałem:))
2
@Kondziubarca serio? To ja tak do tyłu jestem z piłką nożną? Ja pierdziu :O
0
Ej od kiedy Sterling jest w Chelsea?
Jak ja w szoku jestem :O
2
https://vm.tiktok.com/ZMN4h9TEB/?k=1
Oj będzie potężny w następnym sezonie. Oby kontuzje go omijały i miał chęci do gry. Cieszę się, że został u nas:))
4
@Firestone ale żeby w sparingach tak pajacować? Chociaż z drugiej strony tam nie ma varu, może dlatego chłop chciał pokazać pełnię swoich możliwości:))
0
Mam nadzieję, że teraz będzie lepiej. Żałosne zachowanie. Nie spodziewał bym się, że takie rzeczy będą się działy w sparingach://
0
@misiek12319 ajj coś poszło nie tak. Link całej strony podałem://
0
@FCB_dimiC nom xdddddddd.
0
ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1551550183044939778%7Ctwgr%5E%7Ctwcon%5Es3_&ref_url=https%3A%2F%2Fwww.sport.pl%2Fpilka%2F76494628723309tak-neymar-wywalczyl-rzut-karny-dla-psg-dozywotnia-dyskwalifikacja.html
*Ipa a nie piłkarz. No gorszy jest typ niż Kriszczianu. Sparingi traktuje nawet poważnie.
2
@escarabajo a no tak pomyłka w dzisiejszym:))
0
Haaland już się się spłaca widzę. Teraz czas na Lewego. 3 gole lub powtórka z Dortmundu miłe widziane w dzisiejszym klasyku:))
0
@darek60 nie ma za co, ale takie filmiki chwytają za serducho:))
8
Pewnie ten filmiki każdy już widział, ale wstawię go jeszcze raz. Łezka poleciała. Bundesliga pięknie pożegnała Lewego. Kłaniam się po sam pas:)))))
2
5:1? To nieźle. Nie pozostaje nic innego jak zaorać tę ligę. Dno i 50 metrów mułu. Dobrze, że tej żenady nie oglądałem.
3
Ja tam się cieszę, że Dembele zostaje. Przez pół roku pokazał, że potrafi grać na bardzo wysokim poziomie. Jeśli będą omijały go kontuzje, to będziemy mieli z niego dużo pożytku. Jeszcze tylko zakontraktować Raphinie i mamy konkretne skrzydła na kilka ładnych lat:))
1
@matirix20 zdecydowanie Marcin Najman
1
@Sulimo widziałem ten urywek ma TikToku. Jakie to prawdziwe jest to pytań nie mam...
8
Dobra jest, nie powiem. Talent ma a ta uroda, sztos nie z tej ziemi:))
1
Serio? Dlaczego to nie wpadło:((
0
@adi7adi8 tak, ale generalnie Włosi zagrali świetny turniej. Z tym nie ma co polemizować.
6
To nieźli ci mistrzowie Europy, tacy nie za mocni. I pomyśleć, że Włosi w cuglach zdobywali mistrza Europy...
0
Szybko się rozpoczęło.
1
@Sau_Ron znam ten ból. Nie raz sobie obciąłem za głęboko paznokcia. A to dopiero początek bólu. Przez kilka ładnych dni cię będzie bolał ten paznokieć jeszcze, także się przygotuj.
0
Niesamowite. Prowadziliśmy. 2:0 a jest 2:2 a to zapewne jeszcze nie koniec...
2
Faul ewidentny. Przynajmniej jak dla mnie