0

Ależ technika użytkowa Lewego:)))

6

Serio gwiżdżą na Pique? Kuźwa jak można gwizdać na jedną z legend Barcy? Nigdy tego nie zrozumiem

0

Niemożliwy jest. Kuźwa, że też ta piłka nie znalazła drogi do bramki:/

0

Mieliśmy zaznaczyć swoją dominację w LL a tu możemy z hukiem spaść z fotelu lidera://

1

Jak to dobrze, że wrócił Kounde. Jedziemy z nimi. Liczy się dzisiaj tylko zwycięstwo. Visca el Barca:))

0

https://vm.tiktok.com/ZMF6PTemM/

Hahahaha. Dobre nawet:))

3

https://vm.tiktok.com/ZMF6rev78/

On jest niemożliwy. Brak słów:)

3

@AmigoBlancos ale Boras akurat jest spoko komentatorem. Fajnie się go słucha i potrafi dużo emocji wieść do swojego komentarza, także nie obchodzi mnie to, że jest kibicem Realu.

0

@maroon ja akurat żyje parzyście bo jasna mi jest za mało. Co do chleba to akurat się zgodzę bo szybciej się zepsuje niż guma no chyba, że jedziesz na samych tostach lub masz większą rodzinę, to wtedy taki chleb szybciej zejdzie, chociaż też tego nie rozumiem dlaczego chleb tostowy jest pakowany nie parzyście

0

@FCB24 żeby kupić drugi dodatkowy chleb. Tak samo jest w gumach Orbit. Jest pakowane po 25 gum. Dużo ludzi bierze dwie gumy, tak mi się przynajmniej wydaje, bo jedna to jest za mało a przynajmniej na tak robię a co za tym idzie zostaje jedna guma w opakowaniu. Przecież jej nie wyrzucisz i dlatego kupujesz dwa opakowania. Tak samo jest z chlebem tostowym.

0

Uuuu to poleciało kuponików wczoraj. Niektóre wyniki a raczej większość może dziwić. Ta kolejka LM przyniosła sporo niespodzianek.

0

G.O.A.T na ekranach naszych telewizorów:))

0

@KlonaZepan Celta w ostatnich latach nie jest dla nas łatwym rywalem. Statystyki na to wskazują, ale to nie o to teraz chodzi. Po prostu nasza gra podupadła po stracie Kounde i Araujo. Takie są niestety fakty.

19

Że my straciliśmy Kounde i Araujo w jedynej chwili. To oni napędzali Barce, bo teraz w tych czasach gra zaczyna się od obrońców, szybkich obrońców a Araujo i Kounde zaliczają się do szybkich piłkarzy. To przez kontuzje obu stoperów gra Barcy podupadła. Gdy oni byli zdrowi to i gra Barcy wygadała wyśmienicie. Takie jest moje zdanie.

1

Ło panie to niezła symulka:/

2

https://vm.tiktok.com/ZMFYYhJo1/

Magia w czystej postaci. Ciekawe ile Leo posłał takich ciasteczek w swojej karierze?

0

But zadecydował o spalonym xddd

0

https://vm.tiktok.com/ZMFNcM1DQ/

O kurde co za odklejeniec. Ciekawe czy on mówi o rządach PO, czy o swoim dzieciństwie? Bo coś mi się nie chce wierzyć, że aż takie farmazony można pitolić, ale powiem jedno. Lotek ma poważnego konkurenta w stand upie. A ja głupi zamiast ziemniaków zbierałem grzyby w lesie:))

3

Nie trafił bo nie włączyłem tv. Główka pracuje:))

3

https://vm.tiktok.com/ZMFND85e7/

I ten napis na banerach reklamowych przy wykonaniu tego wolnego Przypadeg....

Ale tak poza tym, to serce krwawi, że Leo gra w tym pseudo klubie napędzanym przez petro dolary i prezesa którego po prostu nienawidzę. Swojego czasu mówiłem, że Barca sobie poradzi bez Leo, ale jednakowoż tęsknię za nim bardzo i szczerze mówiąc zobaczył go jeszcze w trakcie Barcy. Ale tak na prawdę to Messi zasługuje na godne pożegnanie przy pełnych trybunach Camp Nou, także mam nadzieję, że Leo wróci do Barcy a klub i kibice pożegnają Messiego stylu na jaki zasługuje:)))

0

https://vm.tiktok.com/ZMFNDrxh4/

Ale jest też Robercik. Jest fenom na swojej pozycji. Nie spodziewałem się, że tak szybko zaaklimatyzuje w Barcelonie. Oby jego passa trwała jak najdłużej. Życzę tego Lewemu z całego serca:)))

2

https://vm.tiktok.com/ZMFNDMEfS/

G.O.A.T jest tylko jeden:))

4

3 punkty i mecz do zapoznania. Najważniejsze 3 punkty i gol Lewego:))

1

Pique gdyby nie podkurczył nóg to by już go na boisku nie było.

0

Ten cały VAR jest za ubogi. Powiny być bardziej rozszerzone te powtórki. Tak jak w sytuacji gdy Lewy strzelił głową w plecy piłkarza Mallorci to sędzia powinien wskazać na rzut rożny. Moim zdaniem należy więcej możliwości wprowadzić do tego VARu

1

Ulalalala co Robercik pokręcił teraz obrońcą Mallorci. Genialny gol LewanGolskiego:))

8

https://vm.tiktok.com/ZMFLe6Avk/

Jakie złoto. Wirtuoz na swojej pozycji. Wiadomo piłkarz już nie ten sam, ale niewątpliwie jest jednym z najlepszych defensywnych pomocników w historii:))

1

@draxidox kiedy ogłoszą koniec covida:))

1

Jaka asysta Lewego:))

5

@Krystian1588 2016 ze względu na naszą reprezentację. Najważniejszy moment w kibicowskim życiu:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?