Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Argentyna przechodzi, ale z taką grą będzie ciężko coś osiągnąć
0
@Danger204 1/8 finału z Portugalią,chyba Portugalią
2
To niezły dzban. Wykluczył się z kolejnego meczu xddddd
0
Czyżby drugie odpadnięcie Niemców z rzędu już w grupie? No no ciekawe i to bardzo:))
2
@AmigoBlancos ale parsknąłem gdy to powiedział xddd
0
Busi od początku meczu już odklejony
1
https://vm.tiktok.com/ZMFQcFbd5/
Ale sypie. Mmmm poczułem ten zapach:))
2
Siiiiiiiiiiii... A nie czekaj
3
Czujecie teraz ten ból Ronaldo, którego nie ma na boisku:))
0
@kynio302 to będzie siuuuuuuu w szatni:))
0
Będzie patrzonko na VAR. Będzie szukał tego jednego włosa, który by miał tę piłkę tracić
0
@michaleu ale przecież nie dotknął tej piłki, takie są fakty:)
0
@Faro nie. Było widać to na powtórkach
3
Dokładnie. Nie dotknął tej piłki. Ten gol należy do Bruno Fernandesa. I to zachowanie... To mój gol. Żałosne
2
Trącił w ogóle te piłkę... Bo mi się wydaje, że nie
2
Co za typ. Ciekawe ile sobie posiedzi w pace. PDW
1
Jaki zdziwiony, że dostał żółtko za opóźnianie gry:))
0
Żewłakow i te jego teksty. Normalnie wysiadam;//
0
Gra 1001 lagi, tak to wygląda:)))
0
Sędzia nie pokazał ani jednej kartki. No no rzadko się trafiają mecze bez pokazania żółtej kartki
0
Ale Anglicy teraz pięknie pograli. Szkoda, że nie padł gol bo akcja była zajebista
0
A jednak był spalony. Ciekawe kiedy było wykonane podanie?
0
Jaki wałek. Ojjj to będą bardzo ciekawe mistrzostwa świata
0
Jaki przekręt. Ciekawe ile sędzia w łapę wziął xdddddd
3
Krwawy i sprzedany mundial czas zacząć:/
1
@Roobo ok dzięki za info. Oby na mundialu z repką poszło mu jak najlepiej:)
0
Zupełnie przypadkowo na tego typka trafiłem. Sztosik a to wszystko dzięki niekonwencjonalnym tekstom. Świat stoi przed nim otworem. Za kilka lat może być o nim głośno. Potencjał ma, ciekawe jak go wykorzysta;)
0
Ile Messi dzisiaj asyst miał? Nie oglądałem meczu, także chciałbym jakieś info;)
0
@ciema w Hiszpanii to jest nie możliwe, ale zawsze można sobie pomarzyć:)
0
@ForcaBarca12 uffff na szczęście im się już to nie uda;)