Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Kto ma największe szanse na zdobycie nagrody?
0
@P33ck to co Ronnie broni tytuł, miejmy nadzieję:)
0
https://vm.tiktok.com/ZMYU83KJ6/
No geniusz. Jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki:))
1
Ale ten Liverpool jest średni
0
Geniusz Benzemy. Gol po rykoszecie a ten mówi geniusz Benzemy xdddd
0
Jeszcze z 3 lub 4 gole tak żeby w rewanżu nie było co zbierać:))
1
@Martwy o kurde to TVP nie wykupiło Ligi Europy na rzecz Lewego? Toć to szok!!!
0
Będzie meczyk na TVP czy innym otwartym kanale czy tylko Vitaplay ma wykupioną LE?
1
Poszedł jak dzik w żołędzie:))
0
Co za akcja, co za przyspieszenie
2
3 punkty są? Są i to jest najważniejsze. Visca el Barca. Miłego wieczoru Cules:))))
0
Ufff ale fart. Niech się ten mecz już kończy://
0
Araujo skała nie do przejścia:))
1
Mieć tyle miejsca i podać tak koślawo. No cały Robert Lewandowski
3
Co by nie mówić to szkoda chłopa, tym bardziej że był jeszcze młody. Zaledwie 29 lat i już do piachu. Oczywiście sam sobie na to zapracował, ale jednak miał przed sobą tyle życia a teraz własny ojciec będzie musiał pochować własnego syna. Kondolencje dla rodziny i znajomych[*]
0
@ChampionLW spoko ale jednak Sicario lepszy:)
4
Kuźwa znowu jakiś uraz Araujo;(
1
Pierwszy celny strzał białych w 70 minucie przy wyniku 3:0. Jest progres:)))))
3
3:0. Do domu prześcieradła:))
1
Klasyczny Dembele
2
Araujo już zaczyna chować Viniego do kieszeń:))
0
To będzie ciężkie trofeum. Ciekawe kto po mecz będzie odważny i na tyle silny i podniesienie ten puchar:)
1
@cris2706 nie znoszę tego gola. Piękny, ale jak na niego patrzę to od razu przypomina mi się Dembele i rewanż
0
https://vm.tiktok.com/ZMFw8LgH4/
Ach ten Leo. Znowu nie ćwiczył na treningu i tylko siedział na piłce:))
0
https://vm.tiktok.com/ZMF3Uw5n4/
Za mało:))
35
Wszystkiego najlepszego w nowym roku. Oby ten nadchodzący rok był lepszy niż ten poprzedni, chociaż czy można narzekać na poprzedni rok po tym jak Messi zdobył swoje upragnione mistrzostwo świata... Śmiem zaprzeczyć. Oczywiście było sporo smutnych chwil. Już nie chce mi się wymieniać bo każdy wie o co chodzi, ale wygranie mistrzostwa świata przez Leo i spółkę poprawiło mi humor, także głowa do góry i lecimy dalej panie i panowie. Visca el Barca j dosięgo roku:))
1
Każdy musi odhaczyć żółtą kartkę. Widać, że o nim zapomniał hahahaha
2
Co za cyrk. Ile ten idiota będzie analizował te sytuację...
0
Niech ten Lhaoz już idzie na emeryturę. On zawsze musi być w centrum uwagi:/
1
https://vm.tiktok.com/ZMFcuXg9s/
Piękna animacja. W szczególności na końcu. Aż ciary mi poszły po plecach:(