Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie mam słów. Zamiast podać to Robercik strzelał. Oby to się nie zemściło
0
Tylko Raphinia wie dlaczego tej akcji nie wykorzystał://
37
Już czaruje. Ależ brakowało tej magii Pedri'ego:))
5
Sędzia jak zwykle klasa. Dużo widzi w szczególności w akcji gdy Raphinia został kopnięty
1
Co ten sędzia gwiżdże://
0
Podania Messiego to jest istny kosmos. Najbardziej uwielbiam ten aspekt gry u Leo:))
2
Niemeszki bye bye z tegorocznej Ligi mistrzów. I życie staje się piękniejsze:))
1
Kontrowersyjny mecz w wykonywaniu Szymona Marciniaka. Karny który być może powinien być podyktowany Napoli a teraz karny dla Napoli którego tak na prawdę nie powinno być. Czyżby Szymek chciał się troszeczkę wybielić??
3
A kiedy był mecz pomiędzy Realem a Barcą to karnego nie było. Ja się pytam o co tutaj chodzi???
2
Może tego pana spróbować sprowadzić do Barcy:))
0
Jak dzik w żołędzie poszedł:))
0
To powinno być już 0:2 dla Milanu... Powinno
3
No kurde tego jeszcze nie widziałem. Na palmie sobie oglądają mecz:))
2
@Kessie stracił palca?
2
Generalnie to szkoda prądu na oglądanie tej żenady. Gramy taki syf że na to się patrzeć nie da. To już Girona momentami gra lepiej niż Barca w tym meczu
0
:))
1
Ale że Riquelme jeszcze gra w piłkę? Tego się nie spodziewałem:))
1
Oho Haos. Będzie się działo dzisiaj://
4
Kuźwa jak denerwują te reklamy na dole których nie da się wyłączyć przez dłuższy czas:/
1
Oooo nasz największy rywal przegrał.Przegrane Realu zawsze cieszą:))
1
@mekston coś w tym może być i jest. Żabojady nie mogą się pogodzić z tym, że Leo zabrał I'm mistrza świata. Najlepszym dowodem jest wzrok i kina młodego Mbappe gdy Leo zbierał gratulacje od piłkarzy z Paryża:)
0
Leo z bramką. To co za tydzień w nagrodę zostanie na Parc des Princes wygwizdany://
Kibice tego klubu nie zasługują na Messiego taka jest prawda. Niech ucieka stamtąd jak najszybciej się da i wraca do Barcelony, tu gdzie jest jego dom:))
0
@gumaz ja się piszę:))
5
Po 3 punkty i awans do finału Pucharu Króla:))
Visca el Barca!!!!:)
2
Ufff koniec tego śmiesznego studia. Czas na mecz:))
0
@Kamiloza91 na kanale 183
0
@Barca1922 zauważ że Kompany jest środkowym obroną i można rzadko zobaczyć tak świetne uderzenia w wykonaniu defensorów
0
@Barca1922 ja napisałem jeden z najładniejszych a nie najpiękniejszy a to jest różnica kolego. Pozdrawiam:)
2
Jeden z najładniejszych goli jakie widziałem. Ależ Vincent przymierzył w okienko. Dosłownie ściągną pajęczynę z bramki tym strzałem. Nie wiem czy dobrze pamiętam to ten chyba był ja wagę mistrzostwa Anglii. Bez wątpienia jest legendą Manchesteru City:))
5
To jest klub baranów i najemników a w szczególności ten szejk jest dzbanem jakich mało. Nie potrafi dobrze zarządzać tym klubem. Porównać projekt P$G a projekt Manchesteru City to jakby nic nie porównać. Od samego początku się dziwiłem, że on tam idzie, idzie do tego klubiku. Zaraz po Realu najbardziej znienawidzony klub przeze mnie. Ba to już większy szacunek mam do Realu niż do P$G. Niech Leo wraca do swojego domu bo tu jest jego miejsce:))