0

Morata katem Realu w dzisiejszym meczu? Jestem jak najbardziej za:))

2

Takie zwycięstwa smakują najlepiej i budują morale drużyny. Oby tylko to teraz do końca utrzymać albo wbić ostatecznego ćwieka tak na dobicie rywala:)

6

Franek jakie ciasteczko posłał to ja pytań nie mam:))

1

Ten sezon może się okazać miłym zaskoczeniem. Wypożyczenie dwóch panów Joao może okazać się strzałem w dziesiątkę:))

5

Jest Wilfredo, jest zabawa. Ależ on jest świetny. Jak on jest na boisku to reprezentacja dużo zyskuje:))

2

A nawet jak awansujemy jakimś cudem to 3 mecze w dupę i do domu

1

Z taką grą to mu na euro nie awansujemy. Jedna z najłatwiejszych grup a my gramy tak fatalnie że aż oczy krwawią. Przecież tego oglądać się nie da

0

Czesiu wróć bardzo cię proszę:/

1

To jeszcze żółta kartka dla Krychowiaka i mecz będzie można uznać za odhaczony:)

2

A ja myślałem że to tylko u mnie obraz skacze:/

1

Tam będą cyrki. Jechać na mecz do krajów bałkańskich to tak jakby w piekle być

1

Jak nasi chyba po wojaku są, widać to po hymnie jak nasi go śpiewają:)

0

https://vm.tiktok.com/ZGJnkCF14/

Klasyk. Dziś już nie robią tak dobrych filmów:))

0

Taaaaak jest owinięty w papier i to do pocierania, firmy Kaczory:))

0

https://vm.tiktok.com/ZGJnYKGuM/

Ja w miejsce naszych orłów bym wpłacił te pieski. Widząc takie zaangażowanie to by już było z 4:0 dla naszych:)

3

Ale bym parsknął śmiechem gdyby to wpadło://

0

@Messibestplayerintheworld to fakt. W półfinale czy finale gola nie strzelił co nie zmienia faktu że Halland był najlepszy w tamtym sezonie

0

@Messibestplayerintheworld rudy też świetny ale Erling rozwalił system w poprzednim sezonie

1

Halland zdecydowanie powinien wygrać. Nie było lepszego piłkarza w Europie i kropka

0

Czemu on jej podał do Lewego://

0

@Matheu12 dobre dobre haha

0

Kuźwa włączyłem I straciliśmy gola. A trzeba było nie włączać:/

2

@Encore jaka legenda. Jak odejdzie do Realu czy gdziekolwiek to też będą po nim jechać

6

@Kuba_1 jak ja nienawidzę tego klubiku. Gardzę nim bardziej niż Realem serio. A kibice P$G to jest wisienka na torcie tej całej błazenady

0

@RafiVeB ale taka jest prawda. On ma potencjał na świetnego skrzydłowego, ale jego głowa nie jest w stanie tego przerobić. Często podejmuje bardzo głupie decyzję na boisku, zresztą poza boiskiem też

0

@Emhyr kuźwa ty chyba chcesz żeby dzisiaj nie usnął:))

3

https://vm.tiktok.com/ZGJsW5Euw/

Jakiś kosmos. Co zapodał piłkę to ja pytań nie mam, czapki z głów:))

0

@mekston asysty są jak gole, są tak samo ważne:))

0

@BarcelonistaMSN yyyyy to ja podziękuję za strumyki xddd

0

Na jakim kanale leci meczyk o ile jest jakiś polski kanał który transmituje mecze Interu Miami?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?