Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Morata katem Realu w dzisiejszym meczu? Jestem jak najbardziej za:))
2
Takie zwycięstwa smakują najlepiej i budują morale drużyny. Oby tylko to teraz do końca utrzymać albo wbić ostatecznego ćwieka tak na dobicie rywala:)
6
Franek jakie ciasteczko posłał to ja pytań nie mam:))
1
Ten sezon może się okazać miłym zaskoczeniem. Wypożyczenie dwóch panów Joao może okazać się strzałem w dziesiątkę:))
5
Jest Wilfredo, jest zabawa. Ależ on jest świetny. Jak on jest na boisku to reprezentacja dużo zyskuje:))
2
A nawet jak awansujemy jakimś cudem to 3 mecze w dupę i do domu
1
Z taką grą to mu na euro nie awansujemy. Jedna z najłatwiejszych grup a my gramy tak fatalnie że aż oczy krwawią. Przecież tego oglądać się nie da
0
Czesiu wróć bardzo cię proszę:/
1
To jeszcze żółta kartka dla Krychowiaka i mecz będzie można uznać za odhaczony:)
2
A ja myślałem że to tylko u mnie obraz skacze:/
1
Tam będą cyrki. Jechać na mecz do krajów bałkańskich to tak jakby w piekle być
1
Jak nasi chyba po wojaku są, widać to po hymnie jak nasi go śpiewają:)
0
https://vm.tiktok.com/ZGJnkCF14/
Klasyk. Dziś już nie robią tak dobrych filmów:))
0
Taaaaak jest owinięty w papier i to do pocierania, firmy Kaczory:))
0
https://vm.tiktok.com/ZGJnYKGuM/
Ja w miejsce naszych orłów bym wpłacił te pieski. Widząc takie zaangażowanie to by już było z 4:0 dla naszych:)
3
Ale bym parsknął śmiechem gdyby to wpadło://
0
@Messibestplayerintheworld to fakt. W półfinale czy finale gola nie strzelił co nie zmienia faktu że Halland był najlepszy w tamtym sezonie
0
@Messibestplayerintheworld rudy też świetny ale Erling rozwalił system w poprzednim sezonie
1
Halland zdecydowanie powinien wygrać. Nie było lepszego piłkarza w Europie i kropka
0
Czemu on jej podał do Lewego://
0
@Matheu12 dobre dobre haha
0
Kuźwa włączyłem I straciliśmy gola. A trzeba było nie włączać:/
2
@Encore jaka legenda. Jak odejdzie do Realu czy gdziekolwiek to też będą po nim jechać
6
@Kuba_1 jak ja nienawidzę tego klubiku. Gardzę nim bardziej niż Realem serio. A kibice P$G to jest wisienka na torcie tej całej błazenady
0
@RafiVeB ale taka jest prawda. On ma potencjał na świetnego skrzydłowego, ale jego głowa nie jest w stanie tego przerobić. Często podejmuje bardzo głupie decyzję na boisku, zresztą poza boiskiem też
0
@Emhyr kuźwa ty chyba chcesz żeby dzisiaj nie usnął:))
3
https://vm.tiktok.com/ZGJsW5Euw/
Jakiś kosmos. Co zapodał piłkę to ja pytań nie mam, czapki z głów:))
0
@mekston asysty są jak gole, są tak samo ważne:))
0
@BarcelonistaMSN yyyyy to ja podziękuję za strumyki xddd
0
Na jakim kanale leci meczyk o ile jest jakiś polski kanał który transmituje mecze Interu Miami?