Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Veysel tiaaa a późnej się obudziłeś. W obecnej formie nie mamy szansy na LM:/
1
Ibra by to lepiej uderzył, sobie tak pomyślał:)
0
Ale tu karnego nie powinno być
1
No to chyba znamy pierwszego finalistę ligi mistrzów
0
@wawrzyn1 tak mają jeden stadion
0
Cóż za rozpoczęcie meczu przez Inter Mediolan. Tego chyba nikt się nie spodziewał
0
@Lanosss ale to Lewandowski zrezygnował z współpracy z Huawei a nie m odwrót. To wszystko przez to że chińska marka dostała bana od USA na usługi Google z tego co wiem
0
@Gaz Lewy nigdy nie był marketingowym gigantem. Barca po prostu potrzebowała napastnika klasy światowej a Lewy takim napastnikiem jest i tylko dlatego Lapota sprowadził do klubu
1
Właśnie brakowało takiej agresywności City w tym meczu. Ruszyli i to się opłaciło.
4
Co za żałosna symulka Carvajala xdddd
0
22 piłkarzy gra na boisku a bramki strzela Real. Jakie to prawdziwe...
2
@tbas naród jest tępy i zaślepiony. Oni widzą tylko pińcet plus, tszynastkę i czternastkę, ale nie zauważą że te pieniądze są z ich własnych podatków. Jesteśmy dymani z każdej strony. Komuchy na nas zarabiają gruby hajs ale i tak zaślepiony naród będzie głosował na tych złodziei. Smutne ale prawdziwe
6
To już 15 lat minęło? Kurde jak ten czas leci...
2
@macio_944 być może tak. Szczerze mówiąc nie zagłębiałem się aż tak ale jedno jest pewne. Zwróci im się ten budżet wydany kilkunastokrotnie:))
1
@macio_944 plotki mówią o 2 miliardach wydanych na tą grę ale to mogą być plotki co jej zmienia faktu że to na pewno będzie najdroższa produkcja w historii gier. Chyba każdy nie może się doczekać premiery gry spod szyldu Rockstara:)
0
@Hosh śmierć dla niego to ukojenie. Zabiją takiego i oo wszystkim. Taki *wel ma cierpieć za to co zrobił ale cierpieć w dosadny sposób tak samo jak potraktował tego niewinnego chłopca. Szkoda tylko że tak się nie stanie. Teraz dorastanie wikt i opierunek za pieniądze podatnika. Żyć nie umierać://
2
https://vm.tiktok.com/ZGJHJQrvk/
Nie żyje 8 letni Kamilek. Dzielnie walczył ale niestety nie udało się go uratować. Niech spoczywa w spokoju:((
Dla takich podludzi jest jedno miejsce. Nie wiem czy pamiętacie film z Van Dammem "Skazany na Piekło" gdy on był w celi w piwnicy. Tam powinni być do końca życia i pojeni wodą z kałuży i karmieni czerstwym chlebem
1
https://vm.tiktok.com/ZGJH1dEPk/
Messi i jego technika użytkowa. Niesamowite jak on potrafi odnaleźć się na boisku i w jaki sposób to robi:O
0
@koziar to fakt ale na pewno chciałby zobaczyć za życia sukcesy reprezentacji Argentyny i Napoli:)
5
Wielka szkoda, że Diego zmarł tak wcześnie. Miałby zaszczyt zobaczyć jak Leo i Argentyna zdobywa Copa America, Mundial a na deser Napoli podnosi puchar za zdobycie Scudetto. Cóż życie ale miejmy nadzieję, że patrzy na to wszystko z góry i się cieszy razem z kibicami Argentyny i Napoli:)
0
Ładnie Brecel demoluje Selby'ego w finale. Oby tylko się nie zapomniał bo jak Selby się weźmie za grę to nie będzie czego zbierać
7
Co za podanie młodego. Miałby gola i asystę już:))
2
Ajjj czemu to nie wpadło:((
0
15 lat i debiut w dorosłej drużynie Barcy l. Ależ ten chłopak musi mieć teraz stresa:)
0
Najmłodszy w historii?
1
No to co liczymy minuty do kolejnej kontuzji Dembele://
0
Ja byłem świecie przekonany że będzie różny a Raphinia tak spudłował:/
2
Raphinia piłkę odebrał ale zapomniał już o kontynuacji akcji. Cały Raphinia:/
0
@Messibestplayerintheworld też nad tym pomyślałem
1
Ja zachodzę w głowę czy Barca to w ogóle dojechała na ten mecz????