0

@Veysel tiaaa a późnej się obudziłeś. W obecnej formie nie mamy szansy na LM:/

1

Ibra by to lepiej uderzył, sobie tak pomyślał:)

0

Ale tu karnego nie powinno być

1

No to chyba znamy pierwszego finalistę ligi mistrzów

0

@wawrzyn1 tak mają jeden stadion

0

Cóż za rozpoczęcie meczu przez Inter Mediolan. Tego chyba nikt się nie spodziewał

0

@Lanosss ale to Lewandowski zrezygnował z współpracy z Huawei a nie m odwrót. To wszystko przez to że chińska marka dostała bana od USA na usługi Google z tego co wiem

0

@Gaz Lewy nigdy nie był marketingowym gigantem. Barca po prostu potrzebowała napastnika klasy światowej a Lewy takim napastnikiem jest i tylko dlatego Lapota sprowadził do klubu

1

Właśnie brakowało takiej agresywności City w tym meczu. Ruszyli i to się opłaciło.

4

Co za żałosna symulka Carvajala xdddd

0

22 piłkarzy gra na boisku a bramki strzela Real. Jakie to prawdziwe...

2

@tbas naród jest tępy i zaślepiony. Oni widzą tylko pińcet plus, tszynastkę i czternastkę, ale nie zauważą że te pieniądze są z ich własnych podatków. Jesteśmy dymani z każdej strony. Komuchy na nas zarabiają gruby hajs ale i tak zaślepiony naród będzie głosował na tych złodziei. Smutne ale prawdziwe

6

To już 15 lat minęło? Kurde jak ten czas leci...

2

@macio_944 być może tak. Szczerze mówiąc nie zagłębiałem się aż tak ale jedno jest pewne. Zwróci im się ten budżet wydany kilkunastokrotnie:))

1

@macio_944 plotki mówią o 2 miliardach wydanych na tą grę ale to mogą być plotki co jej zmienia faktu że to na pewno będzie najdroższa produkcja w historii gier. Chyba każdy nie może się doczekać premiery gry spod szyldu Rockstara:)

0

@Hosh śmierć dla niego to ukojenie. Zabiją takiego i oo wszystkim. Taki *wel ma cierpieć za to co zrobił ale cierpieć w dosadny sposób tak samo jak potraktował tego niewinnego chłopca. Szkoda tylko że tak się nie stanie. Teraz dorastanie wikt i opierunek za pieniądze podatnika. Żyć nie umierać://

2

https://vm.tiktok.com/ZGJHJQrvk/

Nie żyje 8 letni Kamilek. Dzielnie walczył ale niestety nie udało się go uratować. Niech spoczywa w spokoju:((

Dla takich podludzi jest jedno miejsce. Nie wiem czy pamiętacie film z Van Dammem "Skazany na Piekło" gdy on był w celi w piwnicy. Tam powinni być do końca życia i pojeni wodą z kałuży i karmieni czerstwym chlebem

1

https://vm.tiktok.com/ZGJH1dEPk/

Messi i jego technika użytkowa. Niesamowite jak on potrafi odnaleźć się na boisku i w jaki sposób to robi:O

0

@koziar to fakt ale na pewno chciałby zobaczyć za życia sukcesy reprezentacji Argentyny i Napoli:)

5

Wielka szkoda, że Diego zmarł tak wcześnie. Miałby zaszczyt zobaczyć jak Leo i Argentyna zdobywa Copa America, Mundial a na deser Napoli podnosi puchar za zdobycie Scudetto. Cóż życie ale miejmy nadzieję, że patrzy na to wszystko z góry i się cieszy razem z kibicami Argentyny i Napoli:)

0

Ładnie Brecel demoluje Selby'ego w finale. Oby tylko się nie zapomniał bo jak Selby się weźmie za grę to nie będzie czego zbierać

7

Co za podanie młodego. Miałby gola i asystę już:))

2

Ajjj czemu to nie wpadło:((

0

15 lat i debiut w dorosłej drużynie Barcy l. Ależ ten chłopak musi mieć teraz stresa:)

0

Najmłodszy w historii?

1

No to co liczymy minuty do kolejnej kontuzji Dembele://

0

Ja byłem świecie przekonany że będzie różny a Raphinia tak spudłował:/

2

Raphinia piłkę odebrał ale zapomniał już o kontynuacji akcji. Cały Raphinia:/

0

@Messibestplayerintheworld też nad tym pomyślałem

1

Ja zachodzę w głowę czy Barca to w ogóle dojechała na ten mecz????

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?