0

Pany i co z tym zwiastunem GTA6 będzie czy nie będzie bo cały TikTok o tym trąbi a przecieków brak?

4

To co jeszcze druga żółta kartka i występ Giju będzie można uznać za zakończony:))

1

Cóż tu się odjaniepawliło? Cóż za wejście młodego do Barcelony, niesamowite:))))

2

To tylko świadczy jak Barca na obecną chwilę jest słaba

2

I znowu najlepszym piłkarzem w Barcelonie będzie ter Stegen. Nie jest to dobry prognostyk

1

Stałem z nim murem bo dobrze sprawował się s Barcelonie, ale z perspektywy czasu widać że pozbycie się Dembele było dobrym posunięciem

8

@KrychaFCB typ jeszcze bardziej się pogrążył i do tego swoją rodzinę. Taka pokazówka że szkoda gadać://

15

https://vm.tiktok.com/ZGJwLeoeK/

Nie zapomnę tej reakcji do końca życia. Jedna z najlepszych albo najlepsza reakcja trenera jaką widziałem:))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Pisiory wygrały, Polska przegrywa także niezłe podsumowanie weekendu:/

0

@FCKubanczyk89 RDR2, GTA5, Resident Evil7

0

No i cisza wyborcza, także ciiiiiii:)

0

Jeszcze minuta i cisza wyborcza

1

Jakie absorbowanie bramkarza... przecież ta piłka leciała nad Ferranem jakieś 2 metry, nie miał wpływu na piłkę. To był prawidłowo strzelony gol. A później białe prześcieradła mówią że przekupujemy sędziów. Paranoja jakaś...

2

@Hosh było? Nie wiem dopiero wszedłem na stronę także ja nie w temacie ale dzięki za herb:)

7

Obiecywaliśmy trzynastki, czternastki ale youtuberzy chyba źle zrozumieli:)

1

Wygrana jest ale w jakim stylu. Nie jestem w stanie się cieszyć z tej wygranej. Jest bardzo dużo do poprawy, wręcz zatrważająco dużo

2

Fc Fartelona. Myślę że to dobra nazwa naszego ukochanego klubu na tę chwilę:/

1

Karnego nie ma ale nie zmienia faktu że farta mamy zajebistego. Ostatnie nasze wygrane są baaaardzo fartowne o ile oczywiście dowieziemy ten wynik do końca meczu

0

Widząc wynik meczu Newcastle vs P$G buźka mi się cieszy. Oby jak najwięcej takich wyników P$G notowało:))

1

@Mario96w też tak czuję. Ludzie szybko zapominają ale może chociaż część tego bagna zniknie raz na zawsze

3

No i macie swoich idoli. Jak to dobrze że z żadnym z nich się nigdy nie utożsamiłem. W końcu może zniknie ta patola internetowa która zwie się influenserami. Przecież ci ludzie nic sobą nie reprezentują. Oczywiście nie należy wrzucać wszystkich do jednego worka ale większość to rynsztok który robi młodym ludziom wodę z mózgu. Dobrze że jest taki ktoś jak Wardęga. Przynajmniej czyści internet z tego chłamu

2

No nie wiem. Najpierw od nogi się odbiło, trochę kontrowersyjny karny obiektywnie mówiąc, tak mi się przynajmniej wydaje

9

Komentatorzy to chyba z lodówki i w piwnicy komentują ten mecz:)

0

Kontuzja? Nowe nie znałem:((

0

@AlvaroHanso sam se kup. Nie chcę żeby moja Barca wygrywała w taki sposób mecze. Może i był kontakt ale nie na tyle żeby karnego gwizdać

5

Słuszna decyzja, jak dla mnie karnego nie było

1

@Deeespacito a ja ci mówię że coś w tym jest. Wypożyczenie dwóch panów Joao to strzał w dziesiątkę. Jeśli wszyscy się zgrają to może być zaskakujący sezon dla Barcy, ale wiadomo nie ma co dzielić skóry na niedźwiedziu. Zobaczmy co będzie ale ja na tę chwilę jestem dobrej myśli ziomuś:))

1

Ale to fajne uczucie gdy nie można się doczekać kolejnego meczu w wykonaniu Barcy. Już dawno tak nie było:))

0

@matirix20 tam też była maksymalnie żółta. Z boku boiska także żółtko się należało Generalnie sędzia bardzo dobrze prowadził te zawody. Jak na Hiszpanię to ewenement. Kto wie może będzie prowadził klasyk jak tak nadal będzie sędziował mecze

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?