2

Ale combeck Interu a było 3:0 dla Benfiki

0

@Radko1976 wiem po prostu wyraziłem swoje zdanie. LM była piękna na Canal Plus:)

6

Słucham tych komentatorów na Polsacie i mam ochotę uszy wyrzucić. Ile ja bym dał żeby liga mistrzów wróciła do Canal Plus. Tam było najlepsze studio i komentatorzy. Zawsze z przyjemnością włączałem transmisję a teraz po 10 minutach nie chce mi się tego oglądać

3

Robert szanuję cię z całego serca ale proszę odejdź z Barcy i daj innym grać:/

0

0

https://vm.tiktok.com/ZGe1G1GMb/

Ciekawe czy ktoś pobije jego rekord:)

0

@FrankliN7 to jest wina trenera bo za Xaviego to my gramy piach pomimo że to jest skład na wygranie nawet ligi mistrzów

0

Tego to zawsze piłka znajdzie w polu karnym:))

0

My kiedyś wyjdziemy z naszego pola karnego????

4

@Encore nie rozumiem jego fenomenu

2



Generalnie nie rozumiem fenomenu tego typa. Drze mordę jak opętany na tych swoich transmisjach na żywo i tak na prawdę na tym zbudował kontent

2

@barcanawieki nienawidzę tego gola:(

1

Ciekawe czy ktokolwiek kiedyś się zbliży do wyczynu Leo. 8 złotych piłek to jest coś nieprawdopodobnego i będzie bardzo ciężko dokonać takiego wyczynu jakiego dokonał Leo. Absolutny G.O.A.T:)))))

18

I te gwiazdy spłakanych żabojadów xddddd

3

Ciekawe czy Ania wie o tych koleżankach Roberta Lewandowskiego?

1

@QQL5 aha rozumiem. Hazard wręczał nagrodę a oni są do siebie bardzo podobni

0

@QQL5 no rozdał nagrodę Kopy, nie widziałeś?

3

Żadne zaskoczenie, zaskoczona nagroda

0

Tu zwycięzca może być tylko jeden

2

Ale że Kabe na gali jest... Tego bym się nie spodziewał:)

0

No jest kocur z tego Belinghama. Spłaca im się w zastraszającym tempie

0

@MarcelNJ11 w szczególności Dembele. On poprowadzi paryżan do samego finału z nim w roli głównej:D

1

Oooo dawno kontuzji nie było także czemu nie:///

2

Spokojnie zaraz się rozkręci i będziemy grać jak Dubiel na uczuciach:/

1

Ale się dzieje w dzisiejszych meczach. Emocji co nie miara. Nie wiadomo jaki mecz wybrać do oglądania

4

https://vm.tiktok.com/ZGJw49pwJ/

Fajna ta nowa FIFA jest, taka realistyczna a to przejście pod kroczem wygrało wszystko xdddd

1

@Jakchcesz no ja też. Tyle razy już miał być ten zwiastun i nic, ale na pewno kiedyś się pojawi także bądźmy dobrej myśli:)

0

Pany i co z tym zwiastunem GTA6 będzie czy nie będzie bo cały TikTok o tym trąbi a przecieków brak?

4

To co jeszcze druga żółta kartka i występ Giju będzie można uznać za zakończony:))

1

Cóż tu się odjaniepawliło? Cóż za wejście młodego do Barcelony, niesamowite:))))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?