Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Ale combeck Interu a było 3:0 dla Benfiki
0
@Radko1976 wiem po prostu wyraziłem swoje zdanie. LM była piękna na Canal Plus:)
6
Słucham tych komentatorów na Polsacie i mam ochotę uszy wyrzucić. Ile ja bym dał żeby liga mistrzów wróciła do Canal Plus. Tam było najlepsze studio i komentatorzy. Zawsze z przyjemnością włączałem transmisję a teraz po 10 minutach nie chce mi się tego oglądać
3
Robert szanuję cię z całego serca ale proszę odejdź z Barcy i daj innym grać:/
0
https://vm.tiktok.com/ZGe1wr2vs/
Złoto xdddd
0
https://vm.tiktok.com/ZGe1G1GMb/
Ciekawe czy ktoś pobije jego rekord:)
0
@FrankliN7 to jest wina trenera bo za Xaviego to my gramy piach pomimo że to jest skład na wygranie nawet ligi mistrzów
0
Tego to zawsze piłka znajdzie w polu karnym:))
0
My kiedyś wyjdziemy z naszego pola karnego????
4
@Encore nie rozumiem jego fenomenu
2
Generalnie nie rozumiem fenomenu tego typa. Drze mordę jak opętany na tych swoich transmisjach na żywo i tak na prawdę na tym zbudował kontent
2
@barcanawieki nienawidzę tego gola:(
1
Ciekawe czy ktokolwiek kiedyś się zbliży do wyczynu Leo. 8 złotych piłek to jest coś nieprawdopodobnego i będzie bardzo ciężko dokonać takiego wyczynu jakiego dokonał Leo. Absolutny G.O.A.T:)))))
18
I te gwiazdy spłakanych żabojadów xddddd
3
Ciekawe czy Ania wie o tych koleżankach Roberta Lewandowskiego?
1
@QQL5 aha rozumiem. Hazard wręczał nagrodę a oni są do siebie bardzo podobni
0
@QQL5 no rozdał nagrodę Kopy, nie widziałeś?
3
Żadne zaskoczenie, zaskoczona nagroda
0
Tu zwycięzca może być tylko jeden
2
Ale że Kabe na gali jest... Tego bym się nie spodziewał:)
0
No jest kocur z tego Belinghama. Spłaca im się w zastraszającym tempie
0
@MarcelNJ11 w szczególności Dembele. On poprowadzi paryżan do samego finału z nim w roli głównej:D
1
Oooo dawno kontuzji nie było także czemu nie:///
2
Spokojnie zaraz się rozkręci i będziemy grać jak Dubiel na uczuciach:/
1
Ale się dzieje w dzisiejszych meczach. Emocji co nie miara. Nie wiadomo jaki mecz wybrać do oglądania
4
https://vm.tiktok.com/ZGJw49pwJ/
Fajna ta nowa FIFA jest, taka realistyczna a to przejście pod kroczem wygrało wszystko xdddd
1
@Jakchcesz no ja też. Tyle razy już miał być ten zwiastun i nic, ale na pewno kiedyś się pojawi także bądźmy dobrej myśli:)
0
Pany i co z tym zwiastunem GTA6 będzie czy nie będzie bo cały TikTok o tym trąbi a przecieków brak?
4
To co jeszcze druga żółta kartka i występ Giju będzie można uznać za zakończony:))
1
Cóż tu się odjaniepawliło? Cóż za wejście młodego do Barcelony, niesamowite:))))