2

https://vm.tiktok.com/ZGJCxaAmM/

Leo co ty mi możesz zrobić? Typek zdaje się mówi. Leoś ja to, tak to potrzymaj mi yerbe. Jedynym sposobem na zatrzymanie Leo to zatrzymanie video jak ktoś tam napisał:))

0

@RaptusS to prawda. Kiedyś byłem zdania że Leo nie zasługuje na opaskę kapitana. Nie miał charakteru lidera, spuszczał głowę po przegranych, kończył grę w reprezentacji jak pamiętamy, ale te porażki czy to w MŚ czy CA sprawiły, że zchardział i wydoroślał. Stał się mężczyzną i leliderem w drużynie a nie chłopcem który płacze przed kamerami i to zaowocowało najlepiej jak się tylko da:)

1

@kamyk_23 gratulacje. Życzę kolejnych 40 lat:))

1

@Adran360 i już nek będzie wyprostowanych nóg na YouTube które nie mogły się zgiąć w kolanach niestety

3



No i koniec cholera jasna. Szkoda bo pocieszny człowiek z niego był, ale ćpaniem nitro sam wpędził się do grobu. Niech spoczywa w pokoju:(

0

Ale tam ciemno w tej mieścinie. Oszczędność prądu hard level z tego co widzę:)

0

https://vm.tiktok.com/ZGJCNSDS3/

Nowy sposób j mycie podłóg odblokowany;)

2

@FcPortoFan1999 to ja stawiam cały pion w bloku. Mam nadzieję że sąsiedzi nie będą mi mieli za złe jak coś pójdzie nie tak:)

2

@domin682 co się zobaczyło to już się niestety nie odzobaczy:/

1

@Cataloniec94 karne wygrają gdy do nich dojdzie;)

0



Fajny tytuł. Do zapamiętania za pierwszym razem. Ktoś tam ewidentnie dostał wylewu:))

2

Martwy somsiad to dobry somsiad. Oczywiście z przeróżeniem oka:)

1

VAR w meczu towarzyskim? No tego się nie spodziewałem:/

0

@Firestone nasi akurat nie grają źle. To Niemcy powinni się wstydzić

2

@Firestone i pomyśleć że wartość Niemiec ma Transfermarkt jest 4 razy większa niż Polski

0

@masq ja nie powiedziałem, że nie wątpisz. To bardziej Messi zwątpił w plan Laporty i dlatego wybrał Inter Miami. Cos musiało pójść nie tak skoro nie chciał wrócić do Barcy

1

https://vm.tiktok.com/ZGJQjkquV/

Najpiękniejsza rywalizacja jaką mógł sobie człowiek wymarzyć. Dwóch gladiatorów którzy rozyebało piłkę nożną. Messi górą i to zdecydowanie, ale ta rywalizacja będzie wspominana przez dekady:))

0

@masq bo może chciał wybadać jaka jest sytuacja. Twarzą w twarz jest inaczej rozmawiać niż przez telefon. Może Laporta nie był wiarygodny i tyle. Z tego co wiem to też nie każdy chciał z zarządu chciał powrotu Leo do Barcy, może Tebas też się wahał, może też już jest zmęczony byciem czy czas na świeczniku. Wiesz możemy się domyślać ale całej prawdy i tak się nie dowiemy. Wybrał jak wybrał, po co drążyć temat

1

@Salchent mógł owszem, ale Leo wiedział kiedy zejść ze sceny i już. Tam gdzie poszedł nie będzie tej presji która by na nim ciążyła gdyby dołączył ponownie do Barcy. Tam będzie grał na luzie i nikt nie będzie miał do niego większych pretensji za przegrany mecz

2

@NeKenI w sumie racja. Po co się odzywać)))

6

@Salchent nie rozumiem takich ludzi. Zamiast dziękować że mieliśmy zaszczyt oglądać najlepszego piłkarza w historii tego sportu w klubie któremu kibicujemy od lat to będą go jeszcze krytykowali bo podjął inna decyzję. Tak mnie też to boli ale cóż takie jest życie. Nie na wszystkich i wszystko mamy wpływ:)

12

@Salchent a może na prawdę chciał spokoju i nie chciał czekać na ruch Laporty który mógł nastąpić dopiero pod koniec okna transferowego... Leo już nic nie musi, on może. Trzeba uszanować decyzję Leo i tyle

0

Te PeeSGie ma na prawdę jakiś kompleks za te 6:1. Czy klub z Paryża musi się wtrącać w każdy transfer Barcelony? Z Gündoganem jest taka sama sytuacja jak z pozostałymi transferami. Śmieszny jest ten klub://

9

Wiedziałem, że będzie bolało, ale nie wiedziałem, że aż tak. Pustka mnie ogarnęła. Ja nie płacze, tylko oczy mi się pocą. Jest mi cholernie przykro, ale cóż trzeba uszanować decyzję Leo. Jedno jest pewne, ja już nie zobaczę lepszego piłkarza w swoim życiu. Piłkarz absolutnie genialny, piłkarz który złamał wszystkie schematy, piłkarz tak kompletny że to jest niepojęte. Dziękuję Leo za te spektakle, które zapierały dech w piersiach i do niejednokrotnie. Generalnie dziękuję Bogu, że miałem, mieliśmy szansę oglądać najlepszego z najlepszych:))

5

No i dupa. Kurde a tak chciałem zobaczyć, wręcz marzyłem, żeby jeszcze raz Leo w koszulce Barcelony ale nie marzenie się niestety nie spełni prawdopodobnie:((

0

https://vm.tiktok.com/ZGJxcEFon/

Najlepsi w historii:))

0

Ajjjjjj szkoda że spalony. A przede wszystkim szkoda tej pięknej asysty Lewego. Byłaby rozpamiętywana przez lata:))

0

@Deviler wiem o tym, ale weź go tu zastąp... No nie ma kim tak na prawdę. Może Rodri ale czy Guardiola go odda
.. hmmm śmiem wątpić

3

Jeszcze nie raz zapłaczemy za Busquetsem. Nigdy nie schodził poniżej pewnego poziomu i będzie bardzo ciężko go zastąpić a nawet może nikt go nie będzie w stanie zastąpić w Barcelonie

0

Jak Leo został przywitany i pożegnany bo nie oglądałem meczu? chociaż gdzieś domyślam jak go potraktowali "kibice" z Paryża://

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?