Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
3 minuta i 0:0 także jest progres:))
0
https://vm.tiktok.com/ZMYCBJUrX/
I ten Dembele hahahhaha
0
@Maciekkk chociaż nie powiem Gavi czasem za bardzo przesadza, ale taki piłkarz w klubie też jest potrzebny. Przez innych będzie nielubiany, ale przez swoich kibiców tak. Zadziorny jest i o to chodzi:)
2
@Maciekkk https://vm.tiktok.com/ZMYxro8wv/
Maciuś to tak to wygląda a nie ty wyrzucasz urwany filmik:)
0
https://vm.tiktok.com/ZMYxr2QSx/
I ten opis ja dole xddddd
0
Wiosna za pasem a w Madrycie -12 stopni:))
1
Spalony jak nic
1
Raphinia z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca. To może cieszyć. Skrzydła Dembele Raphinia dobrze rokują na przyszłość:)
0
Czy ja mam tylko wrażenie, że komentator mówi Liewandowski zamiast Lewandowski??
17
Jak mi brakuje Rafała Wolskiego na C+. On jak nikt inny potrafił komentować mecze a w szczególności El Clasico:))
0
@Yanek ten strzał był do obrony
2
Czy Guardiola nie jest czasem pierwszym trenerem, który oglądał 5 goli na żywo przy ławce trenerskiej. Messi z Bayerem Leverkusen, Lewy z Wolfsburgiem a teraz Halland z RB Lipsk?
0
Ło matko. Posłuchajcie sobie Rycha. Co ta tempo a zarazem jak płynnie popłynął na bicie. Toć to totalne mistrzostwo jest:)
0
Ale my mamy farta. Ja pierdziele. Jeśli wygramy tego mistrza to będzie to będzie można powiedzieć o dużym szczęściu
1
Gramy ujowo ale przynajmniej prowadzimy. To się liczy:))
3
Ale my generalnie mierni jesteśmy. Z meczu na mecz coraz gorzej to wygląda
1
PSG to się nadaje do jedzenia żab na swoim terenie, chociaż w Lidze mistrzów to tak nie do końca:))
0
PSG nadal daleko do Europy. Jeszcze dużo wody upłynie w Sekwanie zanim klub ze stolicy Francji zdobędzie Ligę mistrzów
0
Kolejne 600 mln załatwi sprawę awansu do 1/4 finału LM P$G:))
0
Co tam się odjaniepawliło, że Liverpool aż tak wysoko wygrał z Manchesterem United???
0
Ten wynik derbów Anglii to jest z dzisiaj jest bo aż nie dowierzam O:
4
Ewidentny karny dla Valencii, ale nie ma co się dziwić. Hiszpania, sędziowie wiecie o co chodzi xddd
0
No nie wiem. To powinien być karny.
17
Ulubiony piesek Araujo to zdecydowanie Vinicius. Znowu chłopa prowadzał wczoraj na smyczy. Robił z nim ci chciał. Ależ rośnie nam kozak na środku obrony. Zresztą Kounde również świetnie wywiązywał się ze swoich obowiązków defensywnych. Mamy obronę na lata:))
0
Jak Araujo jest na boisku to Vinicius w ogóle nie powinien wchodzić na boisko. No tym w ogóle nie istnieje jak Ronald jest w grze:)
9
Gavi swój chłop, ale moim zdaniem czasem przesadza z tymi wejściami w przeciwnika:/
0
Tak jest. Jedziemy dalej:))
3
Messi Messi Messi Messi:))))
1
Dziadzio top:))
0
I ten paryski szejk. Jezu jak ja nie znoszę tej mordy.