0

3 minuta i 0:0 także jest progres:))

0

https://vm.tiktok.com/ZMYCBJUrX/

I ten Dembele hahahhaha

0

@Maciekkk chociaż nie powiem Gavi czasem za bardzo przesadza, ale taki piłkarz w klubie też jest potrzebny. Przez innych będzie nielubiany, ale przez swoich kibiców tak. Zadziorny jest i o to chodzi:)

2

@Maciekkk https://vm.tiktok.com/ZMYxro8wv/

Maciuś to tak to wygląda a nie ty wyrzucasz urwany filmik:)

0

https://vm.tiktok.com/ZMYxr2QSx/

I ten opis ja dole xddddd

0

Wiosna za pasem a w Madrycie -12 stopni:))

1

Spalony jak nic

1

Raphinia z meczu na mecz coraz bardziej się rozkręca. To może cieszyć. Skrzydła Dembele Raphinia dobrze rokują na przyszłość:)

0

Czy ja mam tylko wrażenie, że komentator mówi Liewandowski zamiast Lewandowski??

17

Jak mi brakuje Rafała Wolskiego na C+. On jak nikt inny potrafił komentować mecze a w szczególności El Clasico:))

0

@Yanek ten strzał był do obrony

2

Czy Guardiola nie jest czasem pierwszym trenerem, który oglądał 5 goli na żywo przy ławce trenerskiej. Messi z Bayerem Leverkusen, Lewy z Wolfsburgiem a teraz Halland z RB Lipsk?

0



Ło matko. Posłuchajcie sobie Rycha. Co ta tempo a zarazem jak płynnie popłynął na bicie. Toć to totalne mistrzostwo jest:)

0

Ale my mamy farta. Ja pierdziele. Jeśli wygramy tego mistrza to będzie to będzie można powiedzieć o dużym szczęściu

1

Gramy ujowo ale przynajmniej prowadzimy. To się liczy:))

3

Ale my generalnie mierni jesteśmy. Z meczu na mecz coraz gorzej to wygląda

1

PSG to się nadaje do jedzenia żab na swoim terenie, chociaż w Lidze mistrzów to tak nie do końca:))

0

PSG nadal daleko do Europy. Jeszcze dużo wody upłynie w Sekwanie zanim klub ze stolicy Francji zdobędzie Ligę mistrzów

0

Kolejne 600 mln załatwi sprawę awansu do 1/4 finału LM P$G:))

0

Co tam się odjaniepawliło, że Liverpool aż tak wysoko wygrał z Manchesterem United???

0

Ten wynik derbów Anglii to jest z dzisiaj jest bo aż nie dowierzam O:

4

Ewidentny karny dla Valencii, ale nie ma co się dziwić. Hiszpania, sędziowie wiecie o co chodzi xddd

0

No nie wiem. To powinien być karny.

17

Ulubiony piesek Araujo to zdecydowanie Vinicius. Znowu chłopa prowadzał wczoraj na smyczy. Robił z nim ci chciał. Ależ rośnie nam kozak na środku obrony. Zresztą Kounde również świetnie wywiązywał się ze swoich obowiązków defensywnych. Mamy obronę na lata:))

0

Jak Araujo jest na boisku to Vinicius w ogóle nie powinien wchodzić na boisko. No tym w ogóle nie istnieje jak Ronald jest w grze:)

9

Gavi swój chłop, ale moim zdaniem czasem przesadza z tymi wejściami w przeciwnika:/

0

Tak jest. Jedziemy dalej:))

3

Messi Messi Messi Messi:))))

1

Dziadzio top:))

0

I ten paryski szejk. Jezu jak ja nie znoszę tej mordy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?