2

https://vm.tiktok.com/ZMFc2Duqt/

Teraz oboje sobie siedzą na chmurce i oglądają wspólnie mecze. Ehhhhh niech im ziema lekką będzie:(

2

@Roobo to mi rozwaliło system:))

0

@Transu96 nie jej gadaj. Lautaro to taki Higiain V2. Ja bym najchętniej kupił jego podobiznę i spuścił ją w ubikacji:))

0

@MESSIah16 albo Lautaro Martineza. Oj potrafił napsuć krwi podczas tego mundialu:))

0

@MESSIah16 a jakie kryteria trzeba spełnić, żeby dostać taką złotą piłkę?

0

@Faro teraz już wiem. Kolega wyżej mi to napisał:)

1

@MESSIah16 ok dzięki za info. No to Messi na pewno na nią zasłużył. Tylko pytanie kiedy ta nagroda zostaje przyznawana?

0

@Faro aha rozumiem. Kto ją dostał w przeszłości?

0

https://vm.tiktok.com/ZMFWuyJye/

A co to za złota piłka, bo nie jestem w temacie szczerze mówiąc?

9

@A4ron coś w tym niewątpliwie jest. Po zwycięstwie Argentyny też mam takie odczucie, że futbol się skończył. Ja już przeszedłem piłkę nożną po tym jak Leo i jego reprezentacja zdobyła tytuł mistrza świata. Ja już nic nie potrzebuje od piłki nożnej. No może poza triumfem w lidze mistrzów Barcy po erze Leo Messiego, bo na sukces w polskiej reprezentacji raczej nie mam co liczyć, przynajmniej za mojego życia:))

42

Ja jeszcze do tej pory nie mogę w to wierzyć, że Messi zdobył mistrzostwo świata. Jakoś do mnie jeszcze to nie dociera pomimo, że minęło już 4 dni. Jeden z najwspanialszych momentów w moim kibicowskimi życiu:))

0

@FcBarcelonaFanMSN wiaderko może nie, ale blanata jak najbardziej:)

0

@Dr_Cabasisi tak, ale jednak piłka nożna to co innego. Doceniam osiągnięcia Adama i Kamila, ale zdobycie mistrzostwa świata w piłce nożnej to zupełnie inna sprawa:)

0

https://vm.tiktok.com/ZMFnXjYcW/

Jaka radość. Kurde aż zazdroszczę. Ech szkoda, że my Polacy rodacy raczej nigdy nie poczujemy to co czuje ta rodzinka:)

0

6

Ja mogę dziękować Bogu, że widziałem dwóch wybitnych i najlepszych sportowców w swoim fachu. A są nimi Ronnie O'Sullivan i Lionel Messi. Dziękuję, że mogłem ich podziwiać w akcji. Tę dwójkę zapamiętam najbardziej:))

2

@VamosRakieta jeszcze nie, ale wszystko przed nami:))

7

@PatrychoO dokładnie. Ja jako kibic jestem spełniony. Teraz na piłkę nożną będę spoglądał z ulgą, zadowoleniem i uśmiechem na twarzy:))

6

0

@KidusFCB yyy można po polsku:))

11

I pyk 60 baniek pękło. Jedziemy dalej:))

2

@Bartula niedawno ururuchomiłem telefon. Nie wchodziłem na internet przez kilka godzin:)

1

Oficjalnie: jajko spadło z rowerka i się rozbiło:))

16

Jeszcze 2 mln i pęknie 50 baniek na Instagramie pod zdjęciem Leo z pucharem świata. To już jest rekord, ale widać, że ten rekord będzie jeszcze długo śrubowany:)

1

@Encore tak wiem, ale wczorajszym meczem to potwierdził. Już nikt nie ma wątpliwości, no może poza fanbojami Ronaldo czy tam Pele:)

1

Ogłoszenia parafialne: Argentyna wczoraj została mistrzem świata a Leo Messi najlepszym piłkarzem w historii tego sportu. Z dalszych ciekawostek ziemia jest okrągła a sujki nie odlatują za morze. Dziękuję za uwagę:))

7

https://vm.tiktok.com/ZMFtrkVAN/

Tak wyglądał wczoraj każdy kibic kibicujący Messiemu i Argentynie. Identycznie wyglądałem:)

1

https://vm.tiktok.com/ZMFt2KWn6/

Mission completeted:))

32

Teraz jak wpisuje się w przeglądarce czy YouTube imię Leo Messiego to tak fajnie to smakuje. To jest to coś czego nie da się kupić. Ja już nic tak na prawdę nie potrzebuję od futbolu. Jestem spełnionym kibicem po tym jak Leo zdobył mistrzostwo świata:)

0

@kuba1794 nie wiem szczerze mówiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?