2

Argentyna oddycha rękawami. Będzie w uj ciężko w dogrywce o ile do niej dojdzie

1

To jak się mylą dzisiaj Francuzi, to miód na moje oczy. Za każdym razem biję brawo:))

0

Czy to był właśnie pierwszy strzał Francuzów w tym meczu:))

0

@mekston no właśnie. Nie wywołuje wilka z lasu lepiej:))

1

Ciekawe czy pęknie rekord Instagrama gdy Leo wstawi zdjęcie z pucharem świata?

2

Jeszcze tylko 45 minut i G.O.A.T będzie w piłkarskim raju:))

4

Argentyna perfekcyjnie przygotowana do tego finału. Nie pozwalają kompletnie na nic Francji. Żabojady bezradni na tle rywala. Oby tak pozostało do końca tego finału:))

0

Będą wybory. Cały Szpaku:))

0

To się dzieje, to może być być piękny wieczór dla każdego kibica Leo. Oby teraz tego nie spieprzyli jak z Holandią. Panowie zimna głowa i do przodu:)))))))

0

Goooooooooooooooooooooooool:)

0

Nie spierdol mi tego Leo. Przepraszam że tak napisałem ugułem całe te:))

1

Prowadź Królu po zwycięstwo. Vamos Messi vamos Argentyna:))

1

Dawno nie miałem takich nerwów przed meczem jak dzisiaj. Leo zrób co do Ciebie należy i zdobądź dla wszystkich kibiców, którzy Ci kibicują puchar świata:)))))))

0

@tristan87 tez tak pomyślałem. Może nie ostatni w jego wykonaniu, ale na Mundialu zapewne ostatni

0

Czyżby ostatni mecz komentowany przez Pana Dariusza Szpakowskiego... Być może tak będzie

5

Jeszcze 4 godzinki i Leo zagra o złoto:)

1

Mamed wygrał z Pudzianem... Tego się nie spodziewałem:)

2

Przecież to karny powinien być

1

Ojojoj ależ gol Orsića:)

0

Fajny mecz się zapowiada:))

3



Jak nigdy zgadzam się ze Stano. Mam zupełnie to samo zdanie co on. Szanuję każdego piłkarza jakiego widziałem w akcji, ale Messi to Messi. Każdy inny piłkarz jest poza jego zasięgiem, koniec kropka:))))

28

Tylko i wyłącznie Messi i Argentyna. Przede wszystkim ze względu na Leo bo jest przecież wychowankiem Barcy, no za całokształt będę kibicował Leo. On zasługuje na mistrzostwo świata jak mało kto. Jemu po prostu należy się ten tytuł. Oby w niedzielę podniósł swój upragniony puchar świata. Będę trzymał kciuki z całych sił:))

3

Co za łby tam gwiżdżą na trybunach. Ależ to jest irytujące:/

3

Więcej szczęścia niż rozumu Francja ma w tym meczu. Dwie bramki po bilardzie w polu karnym. Niezbyt ładne wejście do finału mistrzostw świata. Oby Leo i spółka zrobiła co należy w tym finale:)

1

Benzema na trybunach:))

0

Szybko się zaczęło. Wszystko wskazuje, że to będzie mecz do jednej bramki

1

Vamos Maroko:))

0

Jakie są statystyki Leo w tym mundialu? Z góry dziękuję za info:)

4

Vamos Argentyna vamos Messi. Po złoto, po mistrzostwo świata biało niebiescy:))

0

@Matheu12 Hiszpania też zaczęła od porażki i co późnej się stało... Każdy wie. Liczę na powtórkę z rozrywki, tylko tym razem w wykonaniu Argentyny:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?