0

@PatrychoO już trzy miliony. Czuję, że będzie rekord i to taki konkretny:)

0

@musli1989 no właśnie. Nie dość, że musiał oglądać telewizorze finał mistrzostw świata i Messiego podnoszącego puchar świata, to jeszcze jest bezrobotny. Teraz będzie musiał znosić obelgi i utrzymanie z zasiłku. No też bym chodził na jego miejscu ze sznurem na szyi:)

3

@martin3131 ma jeszcze jedno wyzwanie, no w sumie dwa. Ekstraklasa i puchar Polski są n horyzoncie, także ma chłop jeszcze wiele do wygrania:)

2

@bebeto77 oczywiście:))

3

@bebeto77 oczywiście. Leo zdobył mistrzostwo świata, także dupa pękła. Dobra nie karmię trolla. Pa słodkich snów mysiu pysiu

3

@bebeto77 dobra idź spać już

9

@bebeto77 ale wychowanek Barcelony i na zawsze pozostanie sercach każdego szanującego się kibica Barcy:)

0

5

@barcanawieki kiedy w którym momencie Szymon okradł Francuzów z dwóch bramek...

0

https://vm.tiktok.com/ZMFtNkAsY/

Co tam Ronaldo, co tam Lewy, co tam Neymar. Maguire jest największą gwiazdą wśród wszystkich gwiazd, chociaż ja mam niedosyt, bo brakuje tam Krychowiaka:)

1

A ja pisałem oo meczu z Meksykiem, że Argentyna z taką grą nie ma czego szukać na tym mundialu. No muszę posypać głowę popiołem. Zwracam honor Leo i całej reprezentacji Argentyny:))

4

Złoto olimpijskie, dwa razy wicemistrzostwo Copa America, mistrz Copa America, wicemistrz świata, mistrz świata. To jest Messi, Lionel Messi w całej okazałości:))

25

I ten ból dupki dzieciaczków na rm. pl. No miód na moje oczy. Boli was wielka Argentyna i G.O.A.T, który dołączył do panteonu tych największych, którzy zdobyli mistrzostwo świata...

3

@sewciu50 w pełni zasłużony karny

15

Zwycięzca złotej piłki chyba każdemu jest już znany. Leo może szykować gablotę na swoją 8 złotą piłkę:))

0

Kto MOTOM tego meczu bo mi umknęło?

3

Nawet Aguero się pojawił:))

0

Lionel Messi. Imię zobowiązuje:))

1

Ja pie*dole mogę być wdzięczny Bogu, że mogłem oglądać przez tyle lat geniusza w akcji. Widziałem wiele w piłce, ale takiego piłkarza jak Leo nie widziałem i nie zobaczę. Dołączył do tych największych, tych którzy zdobyli najważniejsze trofeum w piłce nożnej. Wygrało piękno i ponadprzeciętny talent, który zasługiwał na ten puchar jak mało kto:))

6

Ależ obrazki. Banan od ucha do ucha:))

0

Mina żółwia bezcenna:))

0

Szymek rozegrał perfekcyjny mecz. Najlepszy sędzia na świecie. Brawo dla niego:))

3

Musi ten łysy cap wychodzić???

1

Już jest na Wikipedii złoto w Katarze dla Leo. Przepiękne zwięczenie kariery dla najlepszego piłkarza w historii tego sportu:))

6

Dobra Leo nie wku*wiaj mnie i podnoś ten puchar mordeczko:))

4

Ale finał nieprawdopodobny
Co za mecz ja pierdole ja cały chodziłem. Gdyby ktoś mnie zobaczył z boku to by powiedział że ja nienormalny jestem ????

2

Mogę powiedzieć jedno. Mamy poważnego kandydata jeśli chodzi o finały. Mialn vs Liverpool i Dudek dance był numerem jeden a ten finał może go przebić

2

Jaka cipa z tego Lautaro. Nie mam pytań

0

@kulek22 no i jak widać nie opłaciło się

10

Jedno pytanie. Po co Scalloni ściągną Di Marie? Przecież on rozgrywał genialny mecz. Po jego zejściu Argentyna usiadła i to wyraźnie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?