Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@PatrychoO już trzy miliony. Czuję, że będzie rekord i to taki konkretny:)
0
@musli1989 no właśnie. Nie dość, że musiał oglądać telewizorze finał mistrzostw świata i Messiego podnoszącego puchar świata, to jeszcze jest bezrobotny. Teraz będzie musiał znosić obelgi i utrzymanie z zasiłku. No też bym chodził na jego miejscu ze sznurem na szyi:)
3
@martin3131 ma jeszcze jedno wyzwanie, no w sumie dwa. Ekstraklasa i puchar Polski są n horyzoncie, także ma chłop jeszcze wiele do wygrania:)
2
@bebeto77 oczywiście:))
3
@bebeto77 oczywiście. Leo zdobył mistrzostwo świata, także dupa pękła. Dobra nie karmię trolla. Pa słodkich snów mysiu pysiu
3
@bebeto77 dobra idź spać już
9
@bebeto77 ale wychowanek Barcelony i na zawsze pozostanie sercach każdego szanującego się kibica Barcy:)
0
https://vm.tiktok.com/ZMFtF6j3c/
Hahahahaha
5
@barcanawieki kiedy w którym momencie Szymon okradł Francuzów z dwóch bramek...
0
https://vm.tiktok.com/ZMFtNkAsY/
Co tam Ronaldo, co tam Lewy, co tam Neymar. Maguire jest największą gwiazdą wśród wszystkich gwiazd, chociaż ja mam niedosyt, bo brakuje tam Krychowiaka:)
1
A ja pisałem oo meczu z Meksykiem, że Argentyna z taką grą nie ma czego szukać na tym mundialu. No muszę posypać głowę popiołem. Zwracam honor Leo i całej reprezentacji Argentyny:))
4
Złoto olimpijskie, dwa razy wicemistrzostwo Copa America, mistrz Copa America, wicemistrz świata, mistrz świata. To jest Messi, Lionel Messi w całej okazałości:))
25
I ten ból dupki dzieciaczków na rm. pl. No miód na moje oczy. Boli was wielka Argentyna i G.O.A.T, który dołączył do panteonu tych największych, którzy zdobyli mistrzostwo świata...
3
@sewciu50 w pełni zasłużony karny
15
Zwycięzca złotej piłki chyba każdemu jest już znany. Leo może szykować gablotę na swoją 8 złotą piłkę:))
0
Kto MOTOM tego meczu bo mi umknęło?
3
Nawet Aguero się pojawił:))
0
Lionel Messi. Imię zobowiązuje:))
1
Ja pie*dole mogę być wdzięczny Bogu, że mogłem oglądać przez tyle lat geniusza w akcji. Widziałem wiele w piłce, ale takiego piłkarza jak Leo nie widziałem i nie zobaczę. Dołączył do tych największych, tych którzy zdobyli najważniejsze trofeum w piłce nożnej. Wygrało piękno i ponadprzeciętny talent, który zasługiwał na ten puchar jak mało kto:))
6
Ależ obrazki. Banan od ucha do ucha:))
0
Mina żółwia bezcenna:))
0
Szymek rozegrał perfekcyjny mecz. Najlepszy sędzia na świecie. Brawo dla niego:))
3
Musi ten łysy cap wychodzić???
1
Już jest na Wikipedii złoto w Katarze dla Leo. Przepiękne zwięczenie kariery dla najlepszego piłkarza w historii tego sportu:))
6
Dobra Leo nie wku*wiaj mnie i podnoś ten puchar mordeczko:))
4
Ale finał nieprawdopodobny
Co za mecz ja pierdole ja cały chodziłem. Gdyby ktoś mnie zobaczył z boku to by powiedział że ja nienormalny jestem ????
2
Mogę powiedzieć jedno. Mamy poważnego kandydata jeśli chodzi o finały. Mialn vs Liverpool i Dudek dance był numerem jeden a ten finał może go przebić
2
Jaka cipa z tego Lautaro. Nie mam pytań
0
@kulek22 no i jak widać nie opłaciło się
10
Jedno pytanie. Po co Scalloni ściągną Di Marie? Przecież on rozgrywał genialny mecz. Po jego zejściu Argentyna usiadła i to wyraźnie