1

Granie z Messim to czysta przyjemność. Ci którzy z nim grali mogą czuć się wybrańcami:))

0

No i Modrić będzie pocieszany po tym meczu. I o to nam wszystkim chodziło:))

0

@pepo_barcarzadzi jeśli wygra mistrzostwa świata to tylko to potwierdzi i żaden hejter nie będzie miał nic do powiedzenia;)

3

I niech mi ktoś powie, że on nie jest najlepszy w historii:))

2

Ja pie*dole on jest niemożliwy:O

0

Oby był pocieszany:))

2

@Poversky1000 pewnie nadal szuka dowodów na gola którego nie strzelił:))

6

Vamos Argentyna, vamos Messi. Po mistrzostwo świata:))))))

2

@The Game 10 a jednak. Ależ pewnie to strzelił:)))

9

Leo tylko mi tego nie spię*dol

3

Modrić co ma kondycję w tym wieku to ja pytań nie mam. Przed chwilą wykonywał rzut wolny po czym zaraz wybił piłkę na aut w swoim polu karnym

1

Cały Girud. Może nie być go przez 70% meczu a po tym wyskakuje jak Filip z konopi i ładuje może i decydującego gola w tym ćwierćfinale

0

https://vm.tiktok.com/ZMFg1G8xT/

No nie powiem. Zrobił mi ten filmik wieczór xddddd

0

Messi musisz:)))

1

Leo się upiekło. Za to powinna być kartka

1

Ślepy by tego spalonego zobaczył

1

Ile goli piękny chciał sobie przywłaszczyć...:)

0

https://vm.tiktok.com/ZMFqCXALK/

Ciary przechodzą gdy się słyszy ten komentarz:))

0

Pedri: chciałabym się wymienić koszulkami z Messim w finale mistrzostw świata:))

3

https://vm.tiktok.com/ZMFqBUobs/

Kapitalna akcja Ney... Znaczy się Richarlisona. Ręce same składają się do braw widząc taką brazilianę. Jogabonito na całego:))

1

Szpaku: Brazylia w 1/8. Czego nie rozumiesz:)))

0

@wojtekfcb79 a co patrzyłeś jakie barwy?:)

2

@John_Doe On ma chyba problemy z tarczycą, także dlatego taki jest

1

Otwiera mi się nóż w kieszeni gdy widzę tę łysą mordę. Skorumpowany dziad

3

Ale chłopaki się bawią. Aż miło na to popatrzeć:))))

1

Co porobili teraz Brazole to ja pytań nie mam :O

0

Jaki bezsens. I tak ten gol nic nie zmieni

0

Ojojoj ale pozamiatał Mekambbpe

2

No i Cash się wyeliminował na kolejny mecz... Za 4 lata:))

0

@mekston tak może być. Gra Argentyńczyków nie wygląda dobrze, no chyba, że się rozpędzą w jakiś magiczny sposób w co wątpię.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?