Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Granie z Messim to czysta przyjemność. Ci którzy z nim grali mogą czuć się wybrańcami:))
0
No i Modrić będzie pocieszany po tym meczu. I o to nam wszystkim chodziło:))
0
@pepo_barcarzadzi jeśli wygra mistrzostwa świata to tylko to potwierdzi i żaden hejter nie będzie miał nic do powiedzenia;)
3
I niech mi ktoś powie, że on nie jest najlepszy w historii:))
2
Ja pie*dole on jest niemożliwy:O
0
Oby był pocieszany:))
2
@Poversky1000 pewnie nadal szuka dowodów na gola którego nie strzelił:))
6
Vamos Argentyna, vamos Messi. Po mistrzostwo świata:))))))
2
@The Game 10 a jednak. Ależ pewnie to strzelił:)))
9
Leo tylko mi tego nie spię*dol
3
Modrić co ma kondycję w tym wieku to ja pytań nie mam. Przed chwilą wykonywał rzut wolny po czym zaraz wybił piłkę na aut w swoim polu karnym
1
Cały Girud. Może nie być go przez 70% meczu a po tym wyskakuje jak Filip z konopi i ładuje może i decydującego gola w tym ćwierćfinale
0
https://vm.tiktok.com/ZMFg1G8xT/
No nie powiem. Zrobił mi ten filmik wieczór xddddd
0
Messi musisz:)))
1
Leo się upiekło. Za to powinna być kartka
1
Ślepy by tego spalonego zobaczył
1
Ile goli piękny chciał sobie przywłaszczyć...:)
0
https://vm.tiktok.com/ZMFqCXALK/
Ciary przechodzą gdy się słyszy ten komentarz:))
0
Pedri: chciałabym się wymienić koszulkami z Messim w finale mistrzostw świata:))
3
https://vm.tiktok.com/ZMFqBUobs/
Kapitalna akcja Ney... Znaczy się Richarlisona. Ręce same składają się do braw widząc taką brazilianę. Jogabonito na całego:))
1
Szpaku: Brazylia w 1/8. Czego nie rozumiesz:)))
0
@wojtekfcb79 a co patrzyłeś jakie barwy?:)
2
@John_Doe On ma chyba problemy z tarczycą, także dlatego taki jest
1
Otwiera mi się nóż w kieszeni gdy widzę tę łysą mordę. Skorumpowany dziad
3
Ale chłopaki się bawią. Aż miło na to popatrzeć:))))
1
Co porobili teraz Brazole to ja pytań nie mam :O
0
Jaki bezsens. I tak ten gol nic nie zmieni
0
Ojojoj ale pozamiatał Mekambbpe
2
No i Cash się wyeliminował na kolejny mecz... Za 4 lata:))
0
@mekston tak może być. Gra Argentyńczyków nie wygląda dobrze, no chyba, że się rozpędzą w jakiś magiczny sposób w co wątpię.