3

Czesiu i fryzjer mają plan na tegoroczny mundial, także głową do góry. Jeszcze będzie pięknie:))

0

@Romario87 no co. To jest obraz Milika w reprezentacji.

3

https://www.meczyki.pl/sportbuzz/niechstrzelamilik/50317

Słynny mem, który mi zapadł w pamięci:))

0

Milik..... Czy kogoś to jeszcze dziwi....

3

Poziom zgrania i zrozumienia w naszej reprezentacji prawdopodobnie nie stoi na najwyższym poziomie. To się da zauważyć.

0

Ale naszych rozklepali. Piękna akcja Holendrów

0

@Emhyr dobra idź spać. Każdy się myli, ja przyznałem się do błędu, także po co drążysz temat???

0

@Deviler To po co w ogóle podszedł do tej walki skoro miał kontuzje? Ja rozumiem serce do walki, ale jak miał już kontuzję to powinien wyleczyć do końca uraz i wyjść w pełni zdrowy do konfrontacji ze Szpilką

0

@dziaraka no właśnie zauważyłem, że coś z kolanem się stało. A co tam się stało, zerwał więzadła czy jak?

0

Bad Boy Załęcki przegrywa ze Szpilką a on chciał z Pudzianowskim się mierzyć. Oj chopie jak Szpilka cie pokonał to co będzie w klatce z Pudzianem? Aż strach pomyśleć. Wilk potrząśnie yorkiem czesanym i wróci do swojego kojca:))

0

Ruszyła maszyna, już nikt nie powstrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła. To można powiedzieć o Elche w tym meczu:)

0

W końcu Ter Stegen przypomniał sobie jak się kopie piłkę:))

5

Iniesta czy to ty...

0

Ech no i Xavi znowu mi spieprzył weekend. Jak on śmiał zdjąć Robercika z boiska;)

2

Ech, że Lewy nie strzelił gola przeciwko Bayerowi, to teraz by kontynuował serię ze strzelonym golem w każdym meczu. Szkoda, ale gdzieś go rozuniem. Trema go zjadała. Za bardzo chciał i tak i niestety nie udało się ustrzelić Baja Mynszyn. W rewanżu na pewno się już uda to zrobić:))

0

Wystarczyło trochę krytyki i chłop strzelił. Brawo Depay:))

0

Jaki ten Depay jest tragiczny. Masakrancja.

0

Ufff a już myślałem, że będzie salony

0

Co on płacze? Niech do mamy się jeszcze poskarży:))

1

Ależ pocisk Stoensa. Jak to był pocisk ultrasoniczny

7

Może i przegraliśmy, ale i tak Barca poczyniła ogromny progres. Taką Barcę aż chce się oglądać. Przypomnijcie sobie co było w czasach Koemana? Przecież oczy krwawiły gdy się patrzyło na grę Barcy. A teraz jest zupełnie inaczej, tyko trzeba poprawić skuteczność i wszystko będzie git.

3

Kuźwa ale jest niedosyt, pieprzony niedosyt. Mogliśmy a nawet powinniśmy prowadzić po przerwie co najmniej 2:0 i po przerwie strzelić jeszcze jedną bramkę a przegrywamy 2:0, ale tak to jest jak nie wykorzystuje się stuprocentowych sytuacji:/

4

Z cyklu niewykorzystane sytuacje się mszczą......

1

Alonso do zmiany. Typ ewidentnie nie nadąża

1

Piękne zachowanie kibiców Bayernu. Zero gwizdów w stronę Lewego i to może cieszyć:))

0



Się nam Dembele rozkreca na dobre. Oby tylko omijały go kontuzje a wszystko będzie git:))

2

No niestety się nie udało, ale było też widać brak Wilfredo. Gratulacje dla Włochów. Rozegrali kapitalny finał.

0

Co za akcja i punkt dla nas:))

0

A na chwilę tylko włączyłem. No i pytam się po co:/

4

Iga Świątek mistrzynią US Open, Lewy z golem i dwoma asystami, Polacy bronią po raz trzeci mistrza świata, Real traci punkty w z Mallorcą i weekend będzie można uznać za kompletny:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?