Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Czesiu i fryzjer mają plan na tegoroczny mundial, także głową do góry. Jeszcze będzie pięknie:))
0
@Romario87 no co. To jest obraz Milika w reprezentacji.
3
https://www.meczyki.pl/sportbuzz/niechstrzelamilik/50317
Słynny mem, który mi zapadł w pamięci:))
0
Milik..... Czy kogoś to jeszcze dziwi....
3
Poziom zgrania i zrozumienia w naszej reprezentacji prawdopodobnie nie stoi na najwyższym poziomie. To się da zauważyć.
0
Ale naszych rozklepali. Piękna akcja Holendrów
0
@Emhyr dobra idź spać. Każdy się myli, ja przyznałem się do błędu, także po co drążysz temat???
0
@Deviler To po co w ogóle podszedł do tej walki skoro miał kontuzje? Ja rozumiem serce do walki, ale jak miał już kontuzję to powinien wyleczyć do końca uraz i wyjść w pełni zdrowy do konfrontacji ze Szpilką
0
@dziaraka no właśnie zauważyłem, że coś z kolanem się stało. A co tam się stało, zerwał więzadła czy jak?
0
Bad Boy Załęcki przegrywa ze Szpilką a on chciał z Pudzianowskim się mierzyć. Oj chopie jak Szpilka cie pokonał to co będzie w klatce z Pudzianem? Aż strach pomyśleć. Wilk potrząśnie yorkiem czesanym i wróci do swojego kojca:))
0
Ruszyła maszyna, już nikt nie powstrzyma, kto wejdzie pod koła ten uciec nie zdoła. To można powiedzieć o Elche w tym meczu:)
0
W końcu Ter Stegen przypomniał sobie jak się kopie piłkę:))
5
Iniesta czy to ty...
0
Ech no i Xavi znowu mi spieprzył weekend. Jak on śmiał zdjąć Robercika z boiska;)
2
Ech, że Lewy nie strzelił gola przeciwko Bayerowi, to teraz by kontynuował serię ze strzelonym golem w każdym meczu. Szkoda, ale gdzieś go rozuniem. Trema go zjadała. Za bardzo chciał i tak i niestety nie udało się ustrzelić Baja Mynszyn. W rewanżu na pewno się już uda to zrobić:))
0
Wystarczyło trochę krytyki i chłop strzelił. Brawo Depay:))
0
Jaki ten Depay jest tragiczny. Masakrancja.
0
Ufff a już myślałem, że będzie salony
0
Co on płacze? Niech do mamy się jeszcze poskarży:))
1
Ależ pocisk Stoensa. Jak to był pocisk ultrasoniczny
7
Może i przegraliśmy, ale i tak Barca poczyniła ogromny progres. Taką Barcę aż chce się oglądać. Przypomnijcie sobie co było w czasach Koemana? Przecież oczy krwawiły gdy się patrzyło na grę Barcy. A teraz jest zupełnie inaczej, tyko trzeba poprawić skuteczność i wszystko będzie git.
3
Kuźwa ale jest niedosyt, pieprzony niedosyt. Mogliśmy a nawet powinniśmy prowadzić po przerwie co najmniej 2:0 i po przerwie strzelić jeszcze jedną bramkę a przegrywamy 2:0, ale tak to jest jak nie wykorzystuje się stuprocentowych sytuacji:/
4
Z cyklu niewykorzystane sytuacje się mszczą......
1
Alonso do zmiany. Typ ewidentnie nie nadąża
1
Piękne zachowanie kibiców Bayernu. Zero gwizdów w stronę Lewego i to może cieszyć:))
0
Się nam Dembele rozkreca na dobre. Oby tylko omijały go kontuzje a wszystko będzie git:))
2
No niestety się nie udało, ale było też widać brak Wilfredo. Gratulacje dla Włochów. Rozegrali kapitalny finał.
0
Co za akcja i punkt dla nas:))
0
A na chwilę tylko włączyłem. No i pytam się po co:/
4
Iga Świątek mistrzynią US Open, Lewy z golem i dwoma asystami, Polacy bronią po raz trzeci mistrza świata, Real traci punkty w z Mallorcą i weekend będzie można uznać za kompletny:))