Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Wincyj wrzutek Traore, wincyj wrzutek Traore:))
1
@WisniaKala a jak. Przecie to jest najlepszejszy łobrońca na świecie. Chyba każdy kibic Barcy modli się o to, żeby został w klubie z Katalonii:))
1
Monte z dodatkiem banana? TOP:))
8
Ten Traore poza szybkością to nic nie ma. Jak to dobrze, że Barca go nie wykupiła. Niech wraca tam skąd przyszedł. On przede wszystkim jest za bardzo napakowany a w piłce nożnej nie jest to dobre.
3
https://vm.tiktok.com/ZMLwojFjV/?k=1
Zlatan, cały Zlatan:))
0
@Yoshi94 niestety. Gdyby nie oni to takie City nadal się biło o utrzymanie w lidze.
1
Niesamowite. Przed chwilą City przegrywało 0:2 a po 5 minutach jest już 3:2. I jak tu nie kochać piłki nożnej:))
1
Jakim ujem oni remisują? Przed chwilą było 0:2 xdddd
0
0:2 przegrywa City. Jak tego Liverpool nie wykorzysta to sfrajerzą na całego. Caman Liverpool:)
0
@damianex10 poprawka. Milan i Liverpool. Tak tak wiem każdy może kibicować komu chce, ale Milan tak dawno nie zdobył mistrza Włoch i chciałbym, żeby Milan wygrał scudetto:))
0
@MarioVeB! Może i coś w tym jest, ale żaden klub nie zniszczył rynku transportowego i ogólnie tak jak te napędzane petro dolarami.
3
Można się śmiać z Realu i szydziłeć z kibiców Realu i w ogóle, ale to pokazuje tylko jak pieniądze zniszczyły piękny sport jakim jest piłka nożna. Kiedyś każdy piłkarz marzył grać w takich klubach jak FC Barcelona, Manchester United, Real Madryt, Bayern Monachium, krótko mówiąc w klubach z historią, renomą a teraz co? Taki szejk sypnie hajsem i ten ulaga tym pieniądzą. Taka jest niestety prawda. Romantyzm w piłce nożnej się skończył. Szejkowskie kluby popsuły wszystko co związane jest z piłką. Mam głęboką nadzieję, że żaden klub który jest napędzany petro dolarami nigdy nie zdobędzie Ligi Mistrzów.
4
Mam nadzieję, że kolejna sobota będzie tak samo owocna dla kibiców jak i piłkarzy Realu:))
1
@Batys to będzie jakieś pińcet rubli panie Batys:))
4
W domach kibiców Realu pewnie już było kalkulowanie. Hmm gdzie by ten Mbappe mógł zagrać? Może na skrzydle? A nie czekaj przecież tam gra Winicjus Żunior? A może jako klasyczna 10ka? Ale przecież tam gra Benzyna, także ta pozycja również nie wchodzi w rachubę. To może jako podwieszony napastnik, tuż za Benzyną? Ale to marnowanie jego potencjału? To może Benzema grałby jako podwieszony napadzior a Mbappe będzie grał na szpicy. O tak to by było świetne ustawieni. Tyle było analizowania, tyle spekulacji, tyle wyczekiwania. Kibice Realu czekali z niecierpliwością na decyzję Kyliana i byli pewni, że ten powie przechodzi do Realu. W końcu nadszedł sądny dzień i 21 maja 2022 miał się okazać szczęśliwym dla kibiców Realu, już witali się z gąską w ogródku, ale Kylian powiedział, że nie odchodzi i zostaje w PSG, także skończył się mokry sen o Mbappe i pozostał tylko płacz i zgrzytanie zębami. Trzask pękających czterech liter słuchać w każdym zakątku świata a taka kolej rzeczy cieszy każdego kibica Barcy. Taka oto opowiastka do obecnej sytuacji. Dziękuję za uwagę:))
0
@BialyMis a nom psztyczek taki maluczki, po którym kibice Realu długo do siebie nie dojdą:))
6
Uff jednak zostaje w PSG. Z jednej strony popełnia błąd bo Liga francuska jest dał niego za mała a z drugiej strony fajnie, że nie poszedł do Realu. Psztyczek w stronę kibiców Realu zawsze cieszy:))
0
@FCB24 są takie operacje. Michael Jackson był przecież czarnoskóry i przerobił się na białego.
2
@FCB24 Pedri jeszcze rozumiem, bo rozegrał dobru sezon, ale Fati który przez prawie cały sezon był kontuzjowany? Tego totalnie nie kumam.
3
Klub który pokonał Barce późnej wygrał całe rozgrywki? Nowe nie znałem...
Tak poza tym to gratulacje dla Eintrachtu. Zasłużenie wygrali te rozgrywki. Pokonali Barce, później Sevillę a w finale Rangersów.
0
@wrzutqez dokładnie. Takie sezony jak ten nie mają w sobie żadnych emocji. Ja jako kibic Barcy również bym chciał, żeby walka o mistrzostwo rozgrywała się do ostatniej kolejki. Takie wygrywanie smakuje najbardziej. Oby Barca w następnym sezonie wróciła do formy i grała na równi z Realem.
0
Ale przynajmniej nie faulował w polu karnym. Jest progress:)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
https://vm.tiktok.com/ZMLv7Tk4X/?k=1
Niesamowity gol Kompany'ego. Co przymierzył to czapki z głów. Legenda Manchesteru City. Tym golem przypieczętował mistrzostwo Anglii z tego co pamiętam.
2
@Gracek10 jak dla mnie to on może odejść. Jest niewypałem w moich oczach. Owszem miewał dobre momenty, ale nigdy nie grał na równym poziomie. Za niego można zgarnąć dobry hajs i za te pieniądze pozostać pomocnika, który będzie po prostu lepszy niż Frankie.
0
@Pilka_jest_okragla szkoda, że mu nie wyszło. A wydawał się idealnie skrojonym piłkarzem pod styl Barcy. No chyba, że trenerzy nie potrafili odpowiednio wykorzystać jego potencjału. Kto wie... Życzę mu wszystkiego dobrego w nowym klubie:))
0
@Striker będzie miał wtedy 30 lat. To jeszcze nie będzie taki stary. Teraz nie powinien podpisywać nowego kontraktu i wtedy odejdzie jako wolny piłkarz. Son też powinien tak zrobić. Szkoda, że dwaj tak dobrzy piłkarze nie zdobyli żadnego poważnego trofeum klubowego.
0
@Striker ale chyba mają przecież jakieś kontrakty, które im m się kiedyś skończą. Wystarczy nie podpisywać nowych i wtedy odchodzą jako wolni piłkarze.
0
@Striker mhym. Dzięki za info, ale tak czy inaczej obaj piłkarze powinni poszukać sobie innego klubu bo Tottenham jest dla nich za mały:)
17
@DaPidejpi czemu? Modrić jest jednym z najlepszych pomocników w historii i na pewno by znalazł miejsce przy stole razem z Iniestą, Xavim czy Pirlo. Tu akurat chłop się nie odkleił.