Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rust_Cohle Sprzedałbym. Jak ktoś kupił gumę Fergusona za 390 000 funtów to na pewno by się znalazł jakiś jełop który by kupił takie gacie za grube siano.
0
@ElKamil nie żeby coś, ale tak jest w tym sezonie, w szczególności w Lidze mistrzów. Najpierw PSG, późnej Chelsea, ok pierwszy mecz dobrze Real rozegrał, drugi o wiele gorzej. W dzisiejszym meczu również City optycznie było lepsze, także coś w tym jest o czym piszą inni. Real ma dużo szczęścia w tej edycji Ligi mistrzów taka jest prawda.
2
Co za mecz, co za emocje. Aż szkoda, że się zaraz kończy. Takie mecze chciałoby się oglądać godzinami.
4
Mecze z udziałem Realu ostatnimi czasy przyprawiają mnie o ból głowy.
0
Jeszcze jeden, jeszcze jeden, jeszcze jeden.
0
Takie mecze to kwintesencja futbolu. W tym meczu jest wszystko co piękne w piłce. Jeden najlepszych meczy w tym sezonie.
0
Ale ten męcz ma tempo. Nawet piłkarze często nie nadążają za intensywnością tego spotkania.
1
Jak nie sędziowie to rywale. Oni na prawdę podpisali jakiś pakt z diabłem.
5
Fartu ciąg dalszy. Jakoś mnie to już nie dziwi...
4
Ale muszę przyznać, że genialny mecz oglądamy na Etihad. Nie wiem kiedy minęły mi te pierwsze 45 minut:))
7
To się nie dzieje. City powinno prowadzić 4:0 a a dostaje bramkę od Realu. Dzień jak co dzień można by rzec.
0
Ależ City gra radosny futbol w obronie. Sami się proszą o gola.
0
Ale po co? Miał przecież Fodena na czystej pozycji...
26
Tu trzeba 5 goli strzelić tak żeby odechciało im się grać i margines fartu był jak najmniejszy.
0
Do domu prześcieradła:))
1
Gooooool Gabriel Jesus:))
4
Mam nadzieję, że w końcu skończy się fart Realu i Manchester City pokaże im jak się gra w piłkę nożną:))
1
Gooooool ależ początek City:))
1
Yan Bingtao - Mark Williams
Stuart Bingham -Judd Trump
John Higgins - Jack Lisowski
Stephen Maguire - Ronnie O'Sullivan
Jednym z rywali który może pokonać Ronniego w tym momencie wydaje się Trump, przynajmniej tak mi się wydaje, albo sam Ronnie. Jeśli podejście do dalszej fazy turnieju na poważnie to nie widzę godnego rywala dla Osy.
1
Lisowski w ćwierćfinale MŚ.
0
@msmsms to fakt niepodważalny. Ich słucha mi się najlepiej:))
3
I mamy frame decydujący w meczu Neil Robertson vs Lisowski:))
0
Caman Jack. No musi być w tym meczu partia decydująca:))
1
@MariuszekFuy https://vm.tiktok.com/ZMLp9aqEb/
O coś w ten deseń. Chyba wytłumaczyłem tym filmikiem:))
2
@P33ck team Ronnie O'Sullivan:))
2
@Mr8lack a jak. Ja to na kolanach poszedłem prosić. Urządziłem sobie pielgrzymkę, taką podobną jak na Jasną górę do Częstochowy:))
4
Dla mnie faulu nie było w tej sytuacji.
3
https://vm.tiktok.com/ZMLbyntq3/
Piękny filmik. I pomyśleć, że ci obaj oto geniusze za chwilę powieszą buty na kołku i era dwóch gladiatorów dobiegnie końca. Najpiękniejsza rywalizacja jaką widziałem w życiu. Dwóch geniuszy, którzy wyprzedzili epokę w piłce nożnej. A dyskusje kto jest lepszy zostawię dał fanbojów Ronaldo i Messiego. Bijta się dalej:))
0
Uuu i Sir smutny siedzi na trybunach.
0
Ale ich rozklepali. Piękna akcja.