1

@Rust_Cohle Sprzedałbym. Jak ktoś kupił gumę Fergusona za 390 000 funtów to na pewno by się znalazł jakiś jełop który by kupił takie gacie za grube siano.

0

@ElKamil nie żeby coś, ale tak jest w tym sezonie, w szczególności w Lidze mistrzów. Najpierw PSG, późnej Chelsea, ok pierwszy mecz dobrze Real rozegrał, drugi o wiele gorzej. W dzisiejszym meczu również City optycznie było lepsze, także coś w tym jest o czym piszą inni. Real ma dużo szczęścia w tej edycji Ligi mistrzów taka jest prawda.

2

Co za mecz, co za emocje. Aż szkoda, że się zaraz kończy. Takie mecze chciałoby się oglądać godzinami.

4

Mecze z udziałem Realu ostatnimi czasy przyprawiają mnie o ból głowy.

0

Jeszcze jeden, jeszcze jeden, jeszcze jeden.

0

Takie mecze to kwintesencja futbolu. W tym meczu jest wszystko co piękne w piłce. Jeden najlepszych meczy w tym sezonie.

0

Ale ten męcz ma tempo. Nawet piłkarze często nie nadążają za intensywnością tego spotkania.

1

Jak nie sędziowie to rywale. Oni na prawdę podpisali jakiś pakt z diabłem.

5

Fartu ciąg dalszy. Jakoś mnie to już nie dziwi...

4

Ale muszę przyznać, że genialny mecz oglądamy na Etihad. Nie wiem kiedy minęły mi te pierwsze 45 minut:))

7

To się nie dzieje. City powinno prowadzić 4:0 a a dostaje bramkę od Realu. Dzień jak co dzień można by rzec.

0

Ależ City gra radosny futbol w obronie. Sami się proszą o gola.

0

Ale po co? Miał przecież Fodena na czystej pozycji...

26

Tu trzeba 5 goli strzelić tak żeby odechciało im się grać i margines fartu był jak najmniejszy.

0

Do domu prześcieradła:))

1

Gooooool Gabriel Jesus:))

4

Mam nadzieję, że w końcu skończy się fart Realu i Manchester City pokaże im jak się gra w piłkę nożną:))

1

Gooooool ależ początek City:))

1

Yan Bingtao - Mark Williams
Stuart Bingham -Judd Trump
John Higgins - Jack Lisowski
Stephen Maguire - Ronnie O'Sullivan

Jednym z rywali który może pokonać Ronniego w tym momencie wydaje się Trump, przynajmniej tak mi się wydaje, albo sam Ronnie. Jeśli podejście do dalszej fazy turnieju na poważnie to nie widzę godnego rywala dla Osy.

1

Lisowski w ćwierćfinale MŚ.

0

@msmsms to fakt niepodważalny. Ich słucha mi się najlepiej:))

3

I mamy frame decydujący w meczu Neil Robertson vs Lisowski:))

0

Caman Jack. No musi być w tym meczu partia decydująca:))

1

@MariuszekFuy https://vm.tiktok.com/ZMLp9aqEb/

O coś w ten deseń. Chyba wytłumaczyłem tym filmikiem:))

2

@P33ck team Ronnie O'Sullivan:))

2

@Mr8lack a jak. Ja to na kolanach poszedłem prosić. Urządziłem sobie pielgrzymkę, taką podobną jak na Jasną górę do Częstochowy:))

4

Dla mnie faulu nie było w tej sytuacji.

3

https://vm.tiktok.com/ZMLbyntq3/

Piękny filmik. I pomyśleć, że ci obaj oto geniusze za chwilę powieszą buty na kołku i era dwóch gladiatorów dobiegnie końca. Najpiękniejsza rywalizacja jaką widziałem w życiu. Dwóch geniuszy, którzy wyprzedzili epokę w piłce nożnej. A dyskusje kto jest lepszy zostawię dał fanbojów Ronaldo i Messiego. Bijta się dalej:))

0

Uuu i Sir smutny siedzi na trybunach.

0

Ale ich rozklepali. Piękna akcja.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?