1

@Rust_Cohle kolejność przypadkowa, ale jak Cię to drażni to zaraz to poprawię:))

6

Historia zapisała się na naszych oczach. Fajnie żyć w czasach Messiego, Ronaldo i Ronniego O'Sullivana:))

1

@El Madridista. Tutaj bym również polemizował. Hendry jest jednak lepszy niż Higgins.

1

@SnookerNews dokładnie. Snooker teraz jest na zupełnie innym poziomie. Jest dużo więcej turniejów, snookerzystów grających na bardzo wysokim poziomie więcej, także wygrywanie turniejów jest dużo trudniejsze. A O'Sullivan pokazuje, że nadal potrafi wygrywać te najważniejsze turnieje. Oby najlepszy snookerzysta w historii grał nam jak najdłużej:))

1

@SnookerNews Hendrego może bronić to, że wygrał 5 razy z rzędu mistrza świata, ale liczba najważniejszych tytułów rankingowych i ogólnie tytułów rankingowych wyjaśnia wszystko.

0

@TaKeSe nie ma limitu. Możesz grać dopóki czujesz się na siłach.

4

@DLFCB ciche dni do końca roku. W najlepszym przypadku:))

1

Ale ta córcia Ronniego... No no fajna kobitka, ale jaka podobna do taty:))

7

To są łzy szczęścia. Ależ przyjemny obrazek kiedy uściskał się z Trumpem:))

3

To już jest koniec, nie ma już nic, Ronnie O'Sullivan z siódmym tytułem mistrza świata może do domu już iść:))

1

To niezłe zagranie Osy. Nic nie ma do kontynuacji. Pechowe zagranie.

2

Nowy rekord setek w MŚ padł. Ciekawe czy będzie więcej...

6

7 tytułów UK championship
7 tytułów Masters
7 tytułów mistrzostw świata (prawdopodobnie)

Ale wyczyn. Ronnie O'Sullivan. G.O.A.T snookera. I jeszcze nie powiedział ostatniego słowa:))

0

@kondzix2115 ja Ci polecam Oneplus 7T lub Oneplus 8. Są to na prawdę bardzo dobre telefony bo mają świetną nakładkę. Lekka a co za tym idzie płynność telefonu jest wyśmienita.

4

Osa jeden frejm od historycznego wyczynu:))

2

16:11. On już tego nie wypuści. Pewnie kroczy po swój siódmy puchar świata:))

4

15:11 dla Osy. Caman Ronnie:))

1

@Bykunn niestety muszę gnić w robotaju do 17, także chciałbym, żeby doszło do trzeciej sesji.

1

@michal26 oby doszło do trzeciej sesji. Przynajmniej zobaczę jak Osa podnosi swój siódmy puchar świata:))

2

@FC1899Barca i pomyśleć, że takie osoby mogłyby adoptować dziecko. Widząc takie filmiki zaczynam rozumieć dlaczego rząd nie chce zalegalizować związków jednopłciowych. Niestety świat spada na psy a to jeszcze zapewne nie koniec.

3

@P33ck I chyba najbardziej pechowy. Weź dostań się 6 razy do finału MŚ i nie wygraj ani razu. To jest dopiero wyczyn.

1

@barcelonaLM samo słowo Harnaś. To nie dla mnie, ale życzę smacznego:))

2

Ronnie O'Sullivan o 6 frejmów od 7 tytułu mistrza świata. Nie ma powrotu dla Trumpa do tego meczu. Nie z tą formą.

0

@mmaciass już poprawione. Błąd się wkradł tego typu:))

0

10:4 dla O'Sullivana. Raczej nie powrotu dla Trumpa w tym finale. W szczególności przy formie jaką prezentuje młodszy Anglik.

1

Na razie bez emocji w finałowym meczu pomiędzy O'Sullivanem a Trumpem. Trump nie istnieje niestety. Niestety bo chciałbym bardziej wyrównanego finału.

1

@Bykunn tak sędzia rzekomo zauważył jakiś gest w wykonaniu O'Sullivana, a on mówił, że nic nie pokazał. I o to był ten cały dym. Do końca też nie wiadomo co tam się stało.

1

Zaczynamy drugą sesje finału pomiędzy O'Sullivanem a Trumpem. Oby tym razem bez kontrowersji odbyła się ta druga sesja:)

0

5:2. Trump próbuje nadgonić niekorzystny dla niego wynik.

2

@macio_944 już 5:1. Na razie O'Sullivan poza zasięgiem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?