2

Ale przymierzył skubany. Uwielbiam takie bramki:))

2

https://vm.tiktok.com/ZMN8msjYf/?k=1

Co Don Andres porobił to ja pytań nie mam:))

0

Ale Lewy strzelił, także jesteśmy wygrani:))

1

@DonMatteo901 niech bierze połowę

0

To najniższy wymiar kary, także jest git.

0

Argentyna zapłaci rachunek.

5

Ale ten Hazard jest cienki. No cień piłkarza, który kiedyś czarował swoją grą w Chelsea.

0

Robert to jest kocur. On się nie starzeje:))

1

Goooooool. Brawo nasi:))

0

Ale rudy ma przegląd pola. Niesamowity gracz

1

Krycha w formie:))

0

O ja pierdziu. Tu będzie rzeź niewiniątek.

0

Oho niektórym pozostały nawyki z premier league...

1

W Chelsea był bogiem. Hazard na pewno żałuję, że poszedł do Realu, ale też na pewno nie wiedział, że się tak to potoczy. Generalnie szkoda chłopa.

0

@Luciano99 to akurat z życia wzięte, zrobić odcinek o babie która kupiła auto i wmówiono jej, że to tablet to lekkie przegięcie://

2

@Jestjakjest tak i to kilka. Chyba najbardziej rozpamiętywany jest finał pomiędzy Milanem a Barcą. Milan wtedy zdemolował Barce w finale aż 4:0

1

@Objectivo ja czasem na Stalkera 2. Ciekawe co tam nam zaoferują producenci?:)

0

@cules100pro ja 2008/09 po meczu z Olipique Lyon 2:5. Barca urzekła mnie swoim stylem gry. I tak oto zaczęła się moja przygoda z Barcą i trwa aż do dzisiaj:))

0

@arasz1819 spoko nie sapię tylko mówię jakie są fakty. Co do samej Romy to nie wiem ile wydali na transfery, bo się za bardzo nie interesuje włoską ligą. Co do obrazków na oficjalnej stronie AS Romy to nie wiem czy się nie cieszą z tego trofeum? Śmiem zaprzeczać. Torfem do gabloty jest? Jest, także na pewno się wszyscy cieszą. Wiadomo, że nie będą się cieszyć jak po wygranej w LM, ale żeby mówić, że w biurach nie cieszą się z wygrania LK to lekka przesada.

1

@arasz1819 "tylko takie zostały Panu Jose" . Jak jesteś taki cwany to idź sprawdź się jako trener w Romie czy innym klubie. Zobaczmy co osiągniesz.

0

@arasz1819 ten sukces zapamiętam, bo jednak Roma to mniej znany klub, znaczy klub który mało znaczy na arenie międzynarodowej a Mourinho wygrał z nią europejskie trofeum. Szacun się należy:))

0

@arasz1819 a to on Tottenham trenował? Nie pamiętam prawdę mówiąc. No ok, ale z prawie każdym klubem zdobył jakieś trofeum

0

https://vm.tiktok.com/ZMLojvNW9/?k=1

Co za reakcja Mourinho. Chyba po raz pierwszy widzę taką reakcję tego trenera. Trener legenda. Z każdym klubem wygrał jakieś trofeum. Szacunek się należy:))

1

@AmigoBlancos no i git. Zdrowia życzę:))

0

@zenoowity z tą formą jaką obecnie prezentujemy? Wątpię.

1



Co tam Lenglet? Francuz nie ma podjazdu do Magłajera. Oświadczam, że konkurs na złoty mur wygrywa Harry Magłaja. On jest niezastąpiony:))

1

@trolownik no nie wiem. Może jak piłkarz jest całym obwodem za linią obrony, albo jak strzela gola tą częścią która jest na linii spalonego? Coś w ten deseń. Tak czy inaczej coś się powinno zmienić. Tak mi się wydaje. Może i dramatyzuje, ale fajnie by było coś zmienić w przepisach jeśli chodzi o saplonego. Byłoby ciekawie.

2

Takich spalonych nie powinno się odgwizdywać. I nie nie chodzi o to, że nam bramki nie zaliczyli. Powinny się zmienić przepisy jeśli chodzi o spalone.

0

@Azi ja wiem, że jeszcze jest daleko do końca meczu, ale bądźmy dobrej myśli, nie tracimy nadziei:))

18

0:2 i Lenglet nie zawalił żadnego gola? No no Panie i Panowie historia pisze się na naszych oczach:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?