0

Czyli jak to leciało? Pedri przereklamowany? To nieźle. Chciałabym być tak przereklamowanym piłkarzem jak Pedri:))

1

Pedri zostań moim ojcem:))

0

@tobiasson92 smutne, ale prawdziwe niestety:(

2

Jeśli Lewy choć raz nie dostanie Złotej Piłki to ta pseudo gala totalnie spadnie ja dno. Chłop się dwoi i troi co sezon. Strzela mnóstwo goli na każdej płaszczyźnie, dużo ważnych goli i co? Widzi plecy u innych. On zasługuje na ZP jak mało kto. Oby otrzymał ją za ten sezon:))

0

Panie i panowie mamy awans do Mistrzostw świata i to jest piękne:)))))))))

11

I te łzy Michniewicza. No powiem, że miły widok:))

1

Kurde mamy awans prawdopodobnie. Nie wierzyłem w to do końca. Chociaż nie gdzieś miałem wiarę, ale podchodziłem do tego meczu co ma być to będzie. Wolałem miło się zaskoczyć niż rozczarować. Polska biało czerwoni, Polska biało czerwoni:))

0

Jedziemy na mundial. putin lubi to:))

3

Gooooooooooool. Mamy to:))

0

Wojtuś dzisiaj TOP:))

2

Kamil nasza skała w obronie:))

0

@FCB24 weź najlepiej nic nie pisz. Żałosny komentarz.

0

Goooool. Profesor jeśli chodzi o karne:))

0

Glik kontuzja. Niedobrze to wróży na drugą połowę.

1

@mrboom zamknij się:))

0

Ale kocioł. Szczęśliwie z niego uciekliśmy.

0

W Bayernie już by strzelił:))

13

@GuerillaAthletic klasa. Zawsze miałem do niego i mam szacunek nawet jak grał w Realu. Cichy, skromny, nie afiszuje się w mediach i do tego ma ogromne serducho. Z takich ludzi jak Keylor można brać przykład:)

3

@Bykunn serio? Teraz oglądam porównanie obu gier i ten Horizon to może czyścić buty RDR 2. Ja nie mówię, że to jest brzydka gra, ale szczegółowością i grafiką RDR jest lepszy na każdej płaszczyźnie. Ten Horizon ma podobną grafikę jak w Assassin's Creed Odyssey czy Valhalla.

3

@macio_944 realizm tej gry powala na kolana. Sam gram prawie codziennie w tę grę i powiem, że Rockstar po raz kolejny pokazał jak zrobić grę najwyższych lotów. Jak wychodzi gra ze stajni tego producenta, to wiedz, że będą wyznaczone nowe i granicę jeśli chodzi o świat gier. Ja czekam z niecierpliwością na GTA 6. Ciekawe co tam na nas będzie czekało?:)

0

@Luciano99 to fakt. Sam podchodzę do ich tej śmiesznej "dramy" z dużym dystansem, ale gdzieś tam liczyłem na to, że coś pokażą w ringu tak tych ich konferencjach. Oni są największym farmazonem w tej gali, ale ktoś musi robić "dymy", bo bez dymów ta pseudo gala by się nie sprzedawała.

2

Ja ostrzyłem sobie zęby na dwie walki. Mianowicie Polak vs Ferrari i Popek vs Parke. W pierwszej "walce" chłopaki zaprezentowali mnóstwo niecelnych ciosów i ogólnie ta walka była żenująca a w drugiej zobaczyłem jak Popuś łamie sobie rękę czy tam palec na plecach Parke. Kibice i zasiadający przed monitorami też zapewne liczyli, że walki będą w miarę przyzwoite a dostali co najwyżej shit, którego niestety już się nie odzobaczy. Współczuję tym którzy kupili bilety i wykupili PPV, bo zapewne nie takich pojedynków spodziewali się po obu zestawach.

0

To se chłopy powalczyli. Jak to dobrze, że nie wykupiłem PPV. A teraz możecie sobie pooglądać "walkę wieczou" anboksal ws nitro żynjak:))

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@chavez no tak jeszcze oni zostali. Oni zapewne lepiej się zaprezentują niż co parodyści:))

1

Jedyna "walka' jaką chciałem zobaczyć i szczerze mówiąc żałuję, że ją obejrzałem. Co za shit.

0

Jacy parodyści. Praktycznie same wiatraki w tym oktagonie zaserwowali kibicom na trybunach. Zhańbili i to dobitnie tak piękną dyscyplinę jaką jest boks xddd

0

@Encore aha. Dzięki za info:))

0

@Encore na jakim strumyku bo nie kojarzę?

0

Czy był by kot dobry i podzielił się jakimś linkiem do Fame na priv?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?