Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Czyli jak to leciało? Pedri przereklamowany? To nieźle. Chciałabym być tak przereklamowanym piłkarzem jak Pedri:))
1
Pedri zostań moim ojcem:))
0
@tobiasson92 smutne, ale prawdziwe niestety:(
2
Jeśli Lewy choć raz nie dostanie Złotej Piłki to ta pseudo gala totalnie spadnie ja dno. Chłop się dwoi i troi co sezon. Strzela mnóstwo goli na każdej płaszczyźnie, dużo ważnych goli i co? Widzi plecy u innych. On zasługuje na ZP jak mało kto. Oby otrzymał ją za ten sezon:))
0
Panie i panowie mamy awans do Mistrzostw świata i to jest piękne:)))))))))
11
I te łzy Michniewicza. No powiem, że miły widok:))
1
Kurde mamy awans prawdopodobnie. Nie wierzyłem w to do końca. Chociaż nie gdzieś miałem wiarę, ale podchodziłem do tego meczu co ma być to będzie. Wolałem miło się zaskoczyć niż rozczarować. Polska biało czerwoni, Polska biało czerwoni:))
0
Jedziemy na mundial. putin lubi to:))
3
Gooooooooooool. Mamy to:))
0
Wojtuś dzisiaj TOP:))
2
Kamil nasza skała w obronie:))
0
@FCB24 weź najlepiej nic nie pisz. Żałosny komentarz.
0
Goooool. Profesor jeśli chodzi o karne:))
0
Glik kontuzja. Niedobrze to wróży na drugą połowę.
1
@mrboom zamknij się:))
0
Ale kocioł. Szczęśliwie z niego uciekliśmy.
0
W Bayernie już by strzelił:))
13
@GuerillaAthletic klasa. Zawsze miałem do niego i mam szacunek nawet jak grał w Realu. Cichy, skromny, nie afiszuje się w mediach i do tego ma ogromne serducho. Z takich ludzi jak Keylor można brać przykład:)
3
@Bykunn serio? Teraz oglądam porównanie obu gier i ten Horizon to może czyścić buty RDR 2. Ja nie mówię, że to jest brzydka gra, ale szczegółowością i grafiką RDR jest lepszy na każdej płaszczyźnie. Ten Horizon ma podobną grafikę jak w Assassin's Creed Odyssey czy Valhalla.
3
@macio_944 realizm tej gry powala na kolana. Sam gram prawie codziennie w tę grę i powiem, że Rockstar po raz kolejny pokazał jak zrobić grę najwyższych lotów. Jak wychodzi gra ze stajni tego producenta, to wiedz, że będą wyznaczone nowe i granicę jeśli chodzi o świat gier. Ja czekam z niecierpliwością na GTA 6. Ciekawe co tam na nas będzie czekało?:)
0
@Luciano99 to fakt. Sam podchodzę do ich tej śmiesznej "dramy" z dużym dystansem, ale gdzieś tam liczyłem na to, że coś pokażą w ringu tak tych ich konferencjach. Oni są największym farmazonem w tej gali, ale ktoś musi robić "dymy", bo bez dymów ta pseudo gala by się nie sprzedawała.
2
Ja ostrzyłem sobie zęby na dwie walki. Mianowicie Polak vs Ferrari i Popek vs Parke. W pierwszej "walce" chłopaki zaprezentowali mnóstwo niecelnych ciosów i ogólnie ta walka była żenująca a w drugiej zobaczyłem jak Popuś łamie sobie rękę czy tam palec na plecach Parke. Kibice i zasiadający przed monitorami też zapewne liczyli, że walki będą w miarę przyzwoite a dostali co najwyżej shit, którego niestety już się nie odzobaczy. Współczuję tym którzy kupili bilety i wykupili PPV, bo zapewne nie takich pojedynków spodziewali się po obu zestawach.
0
To se chłopy powalczyli. Jak to dobrze, że nie wykupiłem PPV. A teraz możecie sobie pooglądać "walkę wieczou" anboksal ws nitro żynjak:))
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@chavez no tak jeszcze oni zostali. Oni zapewne lepiej się zaprezentują niż co parodyści:))
1
Jedyna "walka' jaką chciałem zobaczyć i szczerze mówiąc żałuję, że ją obejrzałem. Co za shit.
0
Jacy parodyści. Praktycznie same wiatraki w tym oktagonie zaserwowali kibicom na trybunach. Zhańbili i to dobitnie tak piękną dyscyplinę jaką jest boks xddd
0
@Encore aha. Dzięki za info:))
0
@Encore na jakim strumyku bo nie kojarzę?
0
Czy był by kot dobry i podzielił się jakimś linkiem do Fame na priv?