Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Medium te "eksperymenty genetyczne" jak ich nazywasz tworzą rap, który ma wielką moc, ale co ty możesz o tym wiedzieć. Idź sobie posłuchać sentino "halo policja":))
0
@HighestInTheRoom sentino to łak, który się wybił na Step Armii. Weź mi nawet o nim nie pisz.
Halo policja. Ganksta za 1 rubla.
0
Stoi i płacze babuszka. Intruz jak zwykle prezentuje wysoki poziom:)
4
@Bykunn jak żyje legalnie to tak, ale jeśli przyjechał razem z ukraińskimi imigrantami to powinien zostać odesłany tam skąd przyjechał.
15
@DonMatteo901 odesłać go do Maroka. Nie będzie bydlak żył za pieniądze polskiego podatnika.
17
@Kondziubarca to nieźli co czeczeńcy, tacy nie za mocni.
21
"jak wam się skończy paliwo, to możecie wiosłować". Ależ zaoranie oficera gruzińskiego statku:)
0
@MarioVeB! Lepiej później niż wcale. Dobre jest to, że w końcu obie organizacje podjęły decyzję, która powinna być podjęta od razu po wkroczeniu rosyjskich wojsk na Ukrainę.
1
Może i FIFA i UEFA wyrzuciły wszystkie ruskie nacje piłkarskie i sponsorskie, ale nie zmienia faktu, się i tak się shańbiły obie organizacje bo pod naciskiem zostały podjęte te decyzje. Wstyd i hańba, tyle ja.
1
@Kapitan hawk brak słów. Za posiadanie marihuany możesz iść za kraty a tu klecha, który tak na prawdę pozbawił wszystkich marzeń dziewczynki ma zapłacić grzywnę. W głowie się nie mieści...
10
@Bzyczekk już nie przesadzaj. To nie jest ruski klub, także nie ma podstaw do wydalenia Chelsea z LM.
5
@cchesterr43 golić równo z głową:))
2
@Medium blondyneczka na 4 zdjęciu? TOP:))
5
@PatrychoO widać, że wróciła radość o dobre nastroje wśród piłkarzy. A wystarczało tylko zmienić trenera. Czapki z głów przed Generałem:))
0
@Barwindg tym bardziej słabszego. W głowie się nie mieści jak można napaść na kraj, który militarnie jest o wiele słabszy niż Rosja, ale niestety tacy są tyrani. Oby putin jak najszybciej zszedł z tego świata.
19
Ech człowiek chociaż na chwilę zapomniał o tym co się dzieje. Świetny mecz Barcy, chociaż przed wejściem Dembele tak na prawdę nic się nie działo. Jak Ousman wszedł, to w końcu gra ruszyła do przodu. Pedri diament jakiego nam było potrzeba. Tak grać w wieku 19 lat, to jakiś kosmos. Niesamowity piłkarz. Oby tylko omijały kontuzje a wtedy będzie git:))
12
Pedri diament jakich mało. Mamy chyba drogiego Inieste. I pomyśleć, że on ma dopiero 19 lat. Co za piłkarz. Czapki z głów:))
0
Ech jaka szkoda, że Xavi nie przyszedł latem. Śmiem twierdzić, że teraz byśmy bili się o mistrzostwo Hiszpanii i Ligę mistrzów, ale ten sezon nie musi być stracony. Należy skupić się na Lidze Europy i ja wygrać:))
3
Co Dembele dzisiaj robi to czapki z głów. Nie mógł lepiej odpowiedzieć lepiej na tę gwizdy:))
1
Pedri jakie ciasteczko, ale Dembele i Luuk też zrobili świetna robotę. Ogólnie świetna akcja piłkarzy Barcy:))
2
Ale pod ladę zapierdaczył. Genialny gol Dembele;))
2
Wieje falusem w tym meczu delikatnie mówiąc...
1
Kolejne trafienie Auby:))
3
Araujo szef. Ośmieszył obrońcę Bilbao i jeszcze podał celnie do kolegi:)
1
Ale SIFA się kompromituje. To jest ewidentne pucowanie berła putinowi przez Infantino i całego zarządu tej marnej organizacji. Transparenty i gra na neutralnym terenie nie pomogą. Rosję trzeba wywalić z jakichkolwiek rozgrywek.
0
@PatrykBarcelona Realu też jest zajebisty, to muszę przyznać.
3
Chyba nie ma piękniejszego hymnu niż ten Liverpoolu, przy całym szacunkiem do hymnu Barcy oczywiście:))
17
Najlepiej wydane 80 mln euro w historii Chelsea xdddd
2
Kepa jaki dzban xdddddddd
0
@ShawnC hawajska? TOP:))