0

@Medium te "eksperymenty genetyczne" jak ich nazywasz tworzą rap, który ma wielką moc, ale co ty możesz o tym wiedzieć. Idź sobie posłuchać sentino "halo policja":))

0

@HighestInTheRoom sentino to łak, który się wybił na Step Armii. Weź mi nawet o nim nie pisz.

Halo policja. Ganksta za 1 rubla.

0



Stoi i płacze babuszka. Intruz jak zwykle prezentuje wysoki poziom:)

4

@Bykunn jak żyje legalnie to tak, ale jeśli przyjechał razem z ukraińskimi imigrantami to powinien zostać odesłany tam skąd przyjechał.

15

@DonMatteo901 odesłać go do Maroka. Nie będzie bydlak żył za pieniądze polskiego podatnika.

17

@Kondziubarca to nieźli co czeczeńcy, tacy nie za mocni.

21

"jak wam się skończy paliwo, to możecie wiosłować". Ależ zaoranie oficera gruzińskiego statku:)

0

@MarioVeB! Lepiej później niż wcale. Dobre jest to, że w końcu obie organizacje podjęły decyzję, która powinna być podjęta od razu po wkroczeniu rosyjskich wojsk na Ukrainę.

1

Może i FIFA i UEFA wyrzuciły wszystkie ruskie nacje piłkarskie i sponsorskie, ale nie zmienia faktu, się i tak się shańbiły obie organizacje bo pod naciskiem zostały podjęte te decyzje. Wstyd i hańba, tyle ja.

1

@Kapitan hawk brak słów. Za posiadanie marihuany możesz iść za kraty a tu klecha, który tak na prawdę pozbawił wszystkich marzeń dziewczynki ma zapłacić grzywnę. W głowie się nie mieści...

10

@Bzyczekk już nie przesadzaj. To nie jest ruski klub, także nie ma podstaw do wydalenia Chelsea z LM.

5

@cchesterr43 golić równo z głową:))

2

@Medium blondyneczka na 4 zdjęciu? TOP:))

5

@PatrychoO widać, że wróciła radość o dobre nastroje wśród piłkarzy. A wystarczało tylko zmienić trenera. Czapki z głów przed Generałem:))

0

@Barwindg tym bardziej słabszego. W głowie się nie mieści jak można napaść na kraj, który militarnie jest o wiele słabszy niż Rosja, ale niestety tacy są tyrani. Oby putin jak najszybciej zszedł z tego świata.

19

Ech człowiek chociaż na chwilę zapomniał o tym co się dzieje. Świetny mecz Barcy, chociaż przed wejściem Dembele tak na prawdę nic się nie działo. Jak Ousman wszedł, to w końcu gra ruszyła do przodu. Pedri diament jakiego nam było potrzeba. Tak grać w wieku 19 lat, to jakiś kosmos. Niesamowity piłkarz. Oby tylko omijały kontuzje a wtedy będzie git:))

12

Pedri diament jakich mało. Mamy chyba drogiego Inieste. I pomyśleć, że on ma dopiero 19 lat. Co za piłkarz. Czapki z głów:))

0

Ech jaka szkoda, że Xavi nie przyszedł latem. Śmiem twierdzić, że teraz byśmy bili się o mistrzostwo Hiszpanii i Ligę mistrzów, ale ten sezon nie musi być stracony. Należy skupić się na Lidze Europy i ja wygrać:))

3

Co Dembele dzisiaj robi to czapki z głów. Nie mógł lepiej odpowiedzieć lepiej na tę gwizdy:))

1

Pedri jakie ciasteczko, ale Dembele i Luuk też zrobili świetna robotę. Ogólnie świetna akcja piłkarzy Barcy:))

2

Ale pod ladę zapierdaczył. Genialny gol Dembele;))

2

Wieje falusem w tym meczu delikatnie mówiąc...

1

Kolejne trafienie Auby:))

3

Araujo szef. Ośmieszył obrońcę Bilbao i jeszcze podał celnie do kolegi:)

1

Ale SIFA się kompromituje. To jest ewidentne pucowanie berła putinowi przez Infantino i całego zarządu tej marnej organizacji. Transparenty i gra na neutralnym terenie nie pomogą. Rosję trzeba wywalić z jakichkolwiek rozgrywek.

0

@PatrykBarcelona Realu też jest zajebisty, to muszę przyznać.

3

Chyba nie ma piękniejszego hymnu niż ten Liverpoolu, przy całym szacunkiem do hymnu Barcy oczywiście:))

17

Najlepiej wydane 80 mln euro w historii Chelsea xdddd

2

Kepa jaki dzban xdddddddd

0

@ShawnC hawajska? TOP:))

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?