Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A ja się nawet nie łudziłem. Wiedziałem, że nie damy rady. Nawet w swoim pime Barca nie wygrała na Alianz Arena a co dopiero gdy Blaugrana jest na zakręcie. Wygranie było niemożliwe.
0
@aldewir Na pewno są tu kibice, którzy pamiętają czasu bez pucharów. Kiedyś pewnie to i mnie to czeka, no ale kibicem się jest a nie bywa. Jedna wiara jeden klub, Barcelona aż po grób:))
3
Odkąd kibicuje Barcelonie, to po raz pierwszy będę oglądał swój ulubiony klub w Lidze Europy. Dziwna sytuacja, ale kiedyś musiało do niej dojść.
1
Już myślałem, że się połamał po raz kolejny...
0
@Momals11 Setien? To żeś teraz poleciał. Poza skalę cię wyrzuciło.
0
@arsenallondyn0 myślałem, że kolega będzie w temacie. Wpisz sobie akat nocka w necie to zrozumiesz o co chodzi:))
0
@arsenallondyn0 akat nocka powiadasz? A materiały dotarły na budowę?
0
@PabloVEB jeśli tak uważasz, to zapraszam na białą stronę mocy. Tam na piwno będziesz bardziej przydatny:))
0
@tomek8756 aha. Ok dzięki za info:)
0
@GregSTG Tyle to i ja wiem. Mi bardziej chodzi dlaczego nie puszcza tego meczu żadna telewizja?
0
Czemu meczu BvB : Bayern nie ma w tv?
0
@masa11 minuta by coś zmieniła? Raczej nie. Jak przez 90 minut nie strzelili gola to ta minuta też by nic nie zmieniła.
0
@Criss18Barca Klasycznie: Kali, Peja, Paluch, Intruz, trochę Dixonów, Major SPZ, kilka kawałków TPS, Dudek P56, Hinol PW, Z.B.U.K.U, Chada ale ostatnio słucham nie przerwanie Małach: "Zahartowany". Świetny kawałek, bit i flow Małacha to istny kosior. Górna półka jakby to powiedział Jarek z chłopaków do wzięcia:))
0
@fortunate_son dokładnie. Chociaż, żeby była dekryminalizacja. Bezensem jest, to że zwykły konsument jest karany tyko dlatego, że chciał sobie zapalić po ciężkim tygodniu pracy.
0
Zresztą przesłuchaj sobie ten kawałek. Jest w nim dużo prawdy.
1
@Essos Oczywiście. Są dużo bardziej szkodliwe substancje niż marihuana. Np. alkohol i papierosy.
0
@ElKamil drugiego? Oo to nie wiedziałem.
1
Ale, że Legia prowadzi i Sancho strzelił pierwszego gola w United? No, no można umierać:))
6
Messi po raz kolejny zamkną jadaczki hejterom:))
1
Trzy asysty Leo. Ależ on jest kozakiem.
0
Pod tlenem jest. Oj to będzie bardzo ciężka kontuzja. Szkoda chłopa://
0
Oj to musiało boleć. Chyba koniec meczu dla Neymara. Chyba też opuści kilka kolejnych spotkań.
4
I cyk 2 asysty Leo. Jak nie gole to asysty. Ależ On jest wszechstronny. Boki serduszko, że gra dla tego klubu, oj bardzo boli:(
0
@Neutral dzięki. Jestem zobowiązany:))
5
Wincyj tych reklam dajta bo zdecydowanie za mało ich tu jest na stronie...
0
@Momals11 Gdyby połowa składu Barcy przeszła do P$G to bym nigdy nie kibicował temu klubowi. Nienawidzę tego klubu całym swoim sercem.
4
Trzeba przyznać, że jest progress. Brakuje tylko klasowego napastnika. Ciekaw jestem co będzie gdy będziemy mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia? Nie mogę się doczekać kolejnych meczów pod wodzą Generała:))
1
Czerwo raczej się nie należy, ale żółta kartka powinna być z urzędu dla piłkarza Villarreal
2
@Pogba też tak uważam. Co to za życie jak nic nie kontaktujesz, albo nie możesz ruszyć ręką ani nogą.
0
@barcelonaLM aha czyli telewizja polska znowu dała dupy. Czemu to mnie nie dziwi. Dzięki za info:)