0

A ja się nawet nie łudziłem. Wiedziałem, że nie damy rady. Nawet w swoim pime Barca nie wygrała na Alianz Arena a co dopiero gdy Blaugrana jest na zakręcie. Wygranie było niemożliwe.

0

@aldewir Na pewno są tu kibice, którzy pamiętają czasu bez pucharów. Kiedyś pewnie to i mnie to czeka, no ale kibicem się jest a nie bywa. Jedna wiara jeden klub, Barcelona aż po grób:))

3

Odkąd kibicuje Barcelonie, to po raz pierwszy będę oglądał swój ulubiony klub w Lidze Europy. Dziwna sytuacja, ale kiedyś musiało do niej dojść.

1

Już myślałem, że się połamał po raz kolejny...

0

@Momals11 Setien? To żeś teraz poleciał. Poza skalę cię wyrzuciło.

0

@arsenallondyn0 myślałem, że kolega będzie w temacie. Wpisz sobie akat nocka w necie to zrozumiesz o co chodzi:))

0

@arsenallondyn0 akat nocka powiadasz? A materiały dotarły na budowę?

0

@PabloVEB jeśli tak uważasz, to zapraszam na białą stronę mocy. Tam na piwno będziesz bardziej przydatny:))

0

@tomek8756 aha. Ok dzięki za info:)

0

@GregSTG Tyle to i ja wiem. Mi bardziej chodzi dlaczego nie puszcza tego meczu żadna telewizja?

0

Czemu meczu BvB : Bayern nie ma w tv?

0

@masa11 minuta by coś zmieniła? Raczej nie. Jak przez 90 minut nie strzelili gola to ta minuta też by nic nie zmieniła.

0

@Criss18Barca Klasycznie: Kali, Peja, Paluch, Intruz, trochę Dixonów, Major SPZ, kilka kawałków TPS, Dudek P56, Hinol PW, Z.B.U.K.U, Chada ale ostatnio słucham nie przerwanie Małach: "Zahartowany". Świetny kawałek, bit i flow Małacha to istny kosior. Górna półka jakby to powiedział Jarek z chłopaków do wzięcia:))

0

@fortunate_son dokładnie. Chociaż, żeby była dekryminalizacja. Bezensem jest, to że zwykły konsument jest karany tyko dlatego, że chciał sobie zapalić po ciężkim tygodniu pracy.

0



Zresztą przesłuchaj sobie ten kawałek. Jest w nim dużo prawdy.

1

@Essos Oczywiście. Są dużo bardziej szkodliwe substancje niż marihuana. Np. alkohol i papierosy.

0

@ElKamil drugiego? Oo to nie wiedziałem.

1

Ale, że Legia prowadzi i Sancho strzelił pierwszego gola w United? No, no można umierać:))

6

Messi po raz kolejny zamkną jadaczki hejterom:))

1

Trzy asysty Leo. Ależ on jest kozakiem.

0

Pod tlenem jest. Oj to będzie bardzo ciężka kontuzja. Szkoda chłopa://

0

Oj to musiało boleć. Chyba koniec meczu dla Neymara. Chyba też opuści kilka kolejnych spotkań.

4

I cyk 2 asysty Leo. Jak nie gole to asysty. Ależ On jest wszechstronny. Boki serduszko, że gra dla tego klubu, oj bardzo boli:(

0

@Neutral dzięki. Jestem zobowiązany:))

5

Wincyj tych reklam dajta bo zdecydowanie za mało ich tu jest na stronie...

0

@Momals11 Gdyby połowa składu Barcy przeszła do P$G to bym nigdy nie kibicował temu klubowi. Nienawidzę tego klubu całym swoim sercem.

4

Trzeba przyznać, że jest progress. Brakuje tylko klasowego napastnika. Ciekaw jestem co będzie gdy będziemy mieli napastnika z prawdziwego zdarzenia? Nie mogę się doczekać kolejnych meczów pod wodzą Generała:))

1

Czerwo raczej się nie należy, ale żółta kartka powinna być z urzędu dla piłkarza Villarreal

2

@Pogba też tak uważam. Co to za życie jak nic nie kontaktujesz, albo nie możesz ruszyć ręką ani nogą.

0

@barcelonaLM aha czyli telewizja polska znowu dała dupy. Czemu to mnie nie dziwi. Dzięki za info:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?