7

@tomek8756 chociaż z drugiej strony uciekał z tą ręką. Nie wiem sam. Kontrowersyjna decyzja ale moim zdaniem sędzia się obroni, tak mi się przynajmniej wydaje

2

@tomek8756 jak można nie odgwizdać tak ewidentnego rzutu karnego w dobie VARu???

0

@tomek8756 ewidentny karny

0

Ale ten Cygan zjarany. Ledwo na oczy patrzy:))

2

W lidze Europy grają 32 drużyny a na końcu i tak wygrywa Sevilla. Nie no Sevilla ma patent na wygrywanie Ligi Europy. Gratulacje dla Sevilli i oczywiście dla Rakitića:))

1

Oho widzę po komentarzach że emocje jak na grzybach są podczas oglądania dzisiejszego meczu:))

2

@blakkudium ok dzięki za info

0

Finału LE nie ma nigdzie poza platformą Vitaplay?

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

9

Smutny obrazek, ale cóż takie jest życie. Dziękujemy Jordi za wszystko co zrobiłeś dla Barcy:)))

0

Czyli Bayern mistrzem kraju. Nowe nie znałem a BVB oficjalnie można nazwać fryzjerem dekady. Dwa klub z Dortmundu miał szansę na wygranie ligi i się nie udało. Tylko pogratulować:))

0

Ale jaja. Jeśli BvB wtopi to będzie można nazwać ich frajerami dekady

0

@PietrasCoelho no tak ale już nie jest piłkarzem tylko trenerem:)

0

To tylko pozostali teraz Ter Stegen i Sergi Roberto z tych którzy pamiętają triumf lidze mistrzów choćby z Berlina a tu już minęło 8 lat. Ech jak ten czas zapierd....:(

0

Po prostu, a bardzo się mistrzami poczuliśmy i dostajemy teraz baty. Najpierw od Sisiedad a teraz Valladoid:/

4

Cały Ousman. Genialny piłkarz. Jeśli kontuzje w końcu opuszczą Dembele to będziemy mieli z niego duuuuużo pożytku:))

6

Matko boska ależ City miażdży Real. Miód na moje serce i oczy:))

0

I cyk 2:0. Real do domu:)

0

Co to w ogóle za pisania. Jak nie Grilisz to teraz Stones. Przecież nie powinno się posyłać takich piłek na takim poziomie

0

237 do 45. To sobie real dzisiaj piłeczką chyba nie pogra:))

0

@MartinRNB9 nie po prostu Real świetnego bramkarza

0

Jak on to wciągną? To się kurła zemści jeśli City nie strzeli gola

0

@4drian0 szkoda że nie można plusować komentarzy bo sam byś zapewne polubił swój komentarz:))

1

Do boju City pomimo że nie jestem zwolennikiem klubów budowanych na pieniądzach szejków

6

Kto by się spodziewał że Inter będzie w finale ligi mistrzów? Ci by nie mówić jest to niespodzianka. Mają szansę na puchar ligi mistrzów

1

Jaki klub tacy kibice. Won do Segunda Division. Oby to bydło spędziło tam jak najdłużej. Liga hiszpańska będzie o wiele lepsza bez Espanjiolu

28

Idiota myślał że go nie zidentyfikują xdddddd

9

Won bydło do Segunda Division

0

Ojej jak mi przykro kibiców Espanjiolu:))

2

Robert ty się za rozgrywanie piłki nie zabieraj bo fatalnie ci to wychodzi:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?