Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
@tomek8756 chociaż z drugiej strony uciekał z tą ręką. Nie wiem sam. Kontrowersyjna decyzja ale moim zdaniem sędzia się obroni, tak mi się przynajmniej wydaje
2
@tomek8756 jak można nie odgwizdać tak ewidentnego rzutu karnego w dobie VARu???
0
@tomek8756 ewidentny karny
0
Ale ten Cygan zjarany. Ledwo na oczy patrzy:))
2
W lidze Europy grają 32 drużyny a na końcu i tak wygrywa Sevilla. Nie no Sevilla ma patent na wygrywanie Ligi Europy. Gratulacje dla Sevilli i oczywiście dla Rakitića:))
1
Oho widzę po komentarzach że emocje jak na grzybach są podczas oglądania dzisiejszego meczu:))
2
@blakkudium ok dzięki za info
0
Finału LE nie ma nigdzie poza platformą Vitaplay?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
9
Smutny obrazek, ale cóż takie jest życie. Dziękujemy Jordi za wszystko co zrobiłeś dla Barcy:)))
0
Czyli Bayern mistrzem kraju. Nowe nie znałem a BVB oficjalnie można nazwać fryzjerem dekady. Dwa klub z Dortmundu miał szansę na wygranie ligi i się nie udało. Tylko pogratulować:))
0
Ale jaja. Jeśli BvB wtopi to będzie można nazwać ich frajerami dekady
0
@PietrasCoelho no tak ale już nie jest piłkarzem tylko trenerem:)
0
To tylko pozostali teraz Ter Stegen i Sergi Roberto z tych którzy pamiętają triumf lidze mistrzów choćby z Berlina a tu już minęło 8 lat. Ech jak ten czas zapierd....:(
0
Po prostu, a bardzo się mistrzami poczuliśmy i dostajemy teraz baty. Najpierw od Sisiedad a teraz Valladoid:/
4
Cały Ousman. Genialny piłkarz. Jeśli kontuzje w końcu opuszczą Dembele to będziemy mieli z niego duuuuużo pożytku:))
6
Matko boska ależ City miażdży Real. Miód na moje serce i oczy:))
0
I cyk 2:0. Real do domu:)
0
Co to w ogóle za pisania. Jak nie Grilisz to teraz Stones. Przecież nie powinno się posyłać takich piłek na takim poziomie
0
237 do 45. To sobie real dzisiaj piłeczką chyba nie pogra:))
0
@MartinRNB9 nie po prostu Real świetnego bramkarza
0
Jak on to wciągną? To się kurła zemści jeśli City nie strzeli gola
0
@4drian0 szkoda że nie można plusować komentarzy bo sam byś zapewne polubił swój komentarz:))
1
Do boju City pomimo że nie jestem zwolennikiem klubów budowanych na pieniądzach szejków
6
Kto by się spodziewał że Inter będzie w finale ligi mistrzów? Ci by nie mówić jest to niespodzianka. Mają szansę na puchar ligi mistrzów
1
Jaki klub tacy kibice. Won do Segunda Division. Oby to bydło spędziło tam jak najdłużej. Liga hiszpańska będzie o wiele lepsza bez Espanjiolu
28
Idiota myślał że go nie zidentyfikują xdddddd
9
Won bydło do Segunda Division
0
Ojej jak mi przykro kibiców Espanjiolu:))
2
Robert ty się za rozgrywanie piłki nie zabieraj bo fatalnie ci to wychodzi:/