0

https://vm.tiktok.com/ZGJssDtHh/

Świetne nawiązanie:))

0

@Barca1922 no to 4 lata temu. O rok się pomyliłem

0

@Barca1922 ale coś mi się obiło o uszy że grali kilka lat temu na zapleczu nie. Poyebało mi się i tak konkretnie:/

0

@T^L ciiiiii nie oglądam ekstraklasy także dlatego się pomyliłem:)

0

@Barca1922 nie wiem nie oglądam ekstraklasy także ja nie w temacie jestem. Sorry za pomyłkę

7

Spalony był i nie ma co dyskutować

3

3 lata temu Raków bił się w 3 lidze prawdopodobnie a dzisiaj kibice słyszą na swoim stadionie hymn ligi mistrzów. Niesamowite:))

1

Kartki brak, czyli normalny dzień pracy sędziów w La Liga

1

@cules100pro ja jeszcze tydzień muszę czekać ale jestem wytrwały:)

1

Jeśli to karnego nie będzie to ja pytań nie mam

0

@against_modern_football tak ale w tym meczu nawet Wisła nie gra. Coś tu jest nie tak z tymi kibicami, nie uważasz?

7

Zamiast kibicować to przyśpiewki o Wiśle tam śpiewają. Nie wierzę. Ekstraklapa to jednak stan umysłu://

4

https://vm.tiktok.com/ZGJg5Eb4D/

"Leo plus wolny to tak jakby karniaczka wykonywał". Cały czas zaskakuje. Widać jak odżył po odejściu z PSG. Cieszy się grą. Pokazuje to w 100% i to z jaką klasą:)

0

@ShawnC odpadanie z LM co roku w 1/8 finału LM, zmiana trenera co roku bo nie wygrał ligi mistrzów w ciągu jednego sezonu też jest spoko. Nic tylko zadzierać kiecę i lecieć aż zelówli będą płonąć do najgorzej zarządzanego klubu na świecie

1

@wojopancer projekt sportowy...dobre sobie. Masz dobre poczucie humoru:))

0

https://vm.tiktok.com/ZGJVQSHLT/

Smuteczek że już nie zobaczmy tak strzelającego Messiego w Barcelonie, ale jeśli tam jest szczęśliwy to i ja jestem szczęśliwy. Oby więcej takich goli strzelał i doprowadził Inter Miami do mistrzostwa kraju:)

4

Jeszcze tą mendę na drugą kadencję wybrali. Niestety potrójna korona zaślepiła oczy Socios w tym też mnie poniekąd i dlatego go wybrali. To trzeba nie mieć wstydu żeby tak zadłużyć klub

1

Co za parszywa morda. Niech go piekło pochłonie za doprowadzenie Barcy do tak wielkiego zadłużenia. Złodziej I krętacz jakich mało.

3

Wszystko pięknie, ale te 400 baniek? Zdecydowanie za mało. Ja bym zaokrąglił do miliarda tak dla pewności:)

1

W tej uefie muszę mieć nieźle nawalone w głowach. Tylko kasa się liczy, nic poza tym. UEFA czy FIFA to jeden wielki chłam. Ha tfuuu:/

1

@mkord dokładnie. To jest sztuka, sztuka w czystej postaci. Nie każdy może posiadać taki talent:)

2

https://vm.tiktok.com/ZGJ4Hn2GV/

Ależ on grał, niesamowite. Taki mikrusek a miotał przeciwnikami jak chciał:))

5

https://vm.tiktok.com/ZGJCTDUfr/

Jak można było porównywać Ronaldo do Messiego widząc takie akcje, no jak? Co za piłkarz. Jak ja się cieszę że wygrał upragnione mistrzostwo świata. Pół roku minęło od finału wydaje mi się że ten mecz był rozgrywany wczoraj. Piękny finał zakończony happy endem. Wiadomo że Leo byłby najlepszych bez wygania tego mistrza, ale wygrywając tylko potwierdził swoją dominację nad wszystkimi:))

2

https://vm.tiktok.com/ZGJCxaAmM/

Leo co ty mi możesz zrobić? Typek zdaje się mówi. Leoś ja to, tak to potrzymaj mi yerbe. Jedynym sposobem na zatrzymanie Leo to zatrzymanie video jak ktoś tam napisał:))

0

@RaptusS to prawda. Kiedyś byłem zdania że Leo nie zasługuje na opaskę kapitana. Nie miał charakteru lidera, spuszczał głowę po przegranych, kończył grę w reprezentacji jak pamiętamy, ale te porażki czy to w MŚ czy CA sprawiły, że zchardział i wydoroślał. Stał się mężczyzną i leliderem w drużynie a nie chłopcem który płacze przed kamerami i to zaowocowało najlepiej jak się tylko da:)

1

@kamyk_23 gratulacje. Życzę kolejnych 40 lat:))

1

@Adran360 i już nek będzie wyprostowanych nóg na YouTube które nie mogły się zgiąć w kolanach niestety

3



No i koniec cholera jasna. Szkoda bo pocieszny człowiek z niego był, ale ćpaniem nitro sam wpędził się do grobu. Niech spoczywa w pokoju:(

0

Ale tam ciemno w tej mieścinie. Oszczędność prądu hard level z tego co widzę:)

0

https://vm.tiktok.com/ZGJCNSDS3/

Nowy sposób j mycie podłóg odblokowany;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?