0

71:28 także wszystko się zgadza. DNA jest zachowane a reszta dookoła to fatamorgana jest:)

1

Echhh Generale szanuję cię jako piłkarza ale proszę daj za wygraną i przestań już hańbić swoje dobre imię i zrezygnuj. No nie nadajesz się na trenera także mam nadzieję że powie jak jest i zwolni miejsce dla kogoś kto będzie miał pomysł na grę bo tu wszystko leży i kwiczy

2

@bartas97 wizji naszego wizjonera na ławce trenerskiej chyba nikt nie rozumie xddd

1

Ale nadal jesteśmy w walce jeszcze o jedno trofeum. W lidze mistrzów na pewno sobie poradzimy:))

0

@ini_barca nic nie tracisz. Właśnie straciliśmy gola także zajmij się lepiej dzieciaczkami:)

0

To Lewy jest na boisku? Ja byłem przekonany że go nie ma w tym meczu, chociaż z drugiej to tak jakby go w ogóle nie było skoro po 26 minutach komentator o nim wspominał

0

Ale ten młodziak ma luz i to w tak młodym wieku. Boże chroń Jamala od jakichkolwiek urazów bo jest on przyszłością tago klubu:))

3

Czas na nutkę prawdziwego i jakże zjawiskowego futbolu w wykonaniu Barcy Denzela wizjonera Xavi'ego. Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy z tym widowiskiem:)

1

@TR3YWAY on na prawdę żyje w swoim własnym świecie. Niech da namiary na swojego dilera bo widać że ma dobry towar:/

2

https://vm.tiktok.com/ZGerfwnsb/

Jak to dobrze że zostały takie filmiki i wspomnienia. Geniusz który rozdupcył grę zwaną piłka nożna:))

1

https://vm.tiktok.com/ZGery2hxm/

Męczennik i ten łamiący się głos, no prawie się wzruszyłem a Chotecka to myślałem że zaraz się tam rozpłacze. Jemu należy się medal bohatera narodowego za te tortury które musiał znosić, biedaczek jeden biedny.

3

@norbi77 wiem o tym. Ja już nawet bilety zamówiłem bo nasz wizjoner i generał poprowadzi Barcelonę aż do samego finału, także muszę tam być zobaczyć jak Sergi Roberto podnosi puchar ligi mistrzów jako kapitan:))

1

@Who_you_mam mając tak odklejonego trenera czego oczekujesz, auto krytyki... to muszę cię rozczarować. Zobacz co Xavi bredzi na konferencjach. Skoro on powiedział że bardzo dobrze rywalizowali z Athleticiem we wczorajszym meczu to nie spodziewaj się jakiejkolwiek auto krytyki. Trzeba poczekać na trenera z głową na karku, który będzie w stanie posprzątać ten burdel który obecnie panuje w klubie

6

"Jestem jednak spokojny, zostały dwa najważniejsze trofea i będziemy o nie walczyć, tak jak walczyliśmy dziś."

No skoro Xavi mówi że będą walczyć o oba trofea jak dziś to ja już nie mogę się doczekać tej walki. Dublet dzięki tak wyrównanej walki jest wręcz na wyciągnięcie ręki. Już możemy chłodzić szampany i przygotowywać się do świętowania:))

3

On takimi wypowiedziami pluje kibicom w twarz i hańbi swój wizerunek. Zamiast przyznać się do błędu i powiedzieć jak jest to chrzani trzy po trzy. Jak można myśleć o jakimkolwiek trofeum skoro nie ogarnia się rzeczywiści w klubie w którym znajduje się Xavi, no jak bo ja nie jestem w stanie tego zrozumieć?

22

"Bardzo dobrze jednak rywalizowaliśmy"

No tak 29:7 w strzałach. To jest bardzo dobra i wyrównana rywalizacja. Każdy trener o takiej rywalizacji marzy. Cytując klasyka. Xavi...


1

Proszę niech to będzie żart, on tego nie mógł powiedzieć:O

0

@Cule2013 wspomniałem też o tym rajdzie. To była końcówka meczu gdy Messi strzelił na 3:2

1

Swoją drogą ja jestem w szoku jak można sobie ustawić karierę jednym zagraniem, no może trzema. Mowa tu Sergim Roberto. Chłop strzelił jednego decydującego gola z PSG gdzie i tak to nie miało później większego znaczenia bo odpadliśmy rundę dalej i dołożył dwie asysty w klasykach, no i napędził akcję w klasyku gdzie Barca wygrała 3:2 po golu Messiego. Tak poza tym to w żadnym meczu później się nie pokazał z dobrej strony, przynajmniej ja nie pamiętam meczów gdzie by się wyróżniał na tle innych. Myślałem że za Laporty już nie będzie tego piłkarza w klubie ale się myliłem. To tylko pokazuje że w Barcelonie gra się za zasługi a nie skalę talentu i umiejętności. Smutne ale prawdziwe

11

29:7 w strzałach. Przecież to jest zezłomowanie totalne. Ze tu się zakończyło tylko 4:2 to ja w szoku jestem. Bezapelacyjnie zasłużone zwycięstwo i awans Athleticu do półfinał PK a ogrodnik jeśli ma trochę humoru to niech poda się do dymisji a Sergi Roberto razem z nim. To jest niesamowite jak duży regres poczyniła Barcelona za Xavi'ego. Szanuję go jako piłkarza ale trenerem jest więcej niż fatalnym. Musi nastąpić zmiana i to e trybie natychmiastowym

0

No to czekamy na kolejne wymówki Denzela. Już można szykować popcorn I cole, zapowiada się świetna zabawa://

1

7 strzał także gonimy Athletic:))

0

@Veysel nie mów hop. Athletic jest doświadczony w te klocki. Jest drugim klubem po Barcelonie pod względem triumfów w PK także klubu z kraju Basków bym nie skreślał

1

Ale nie ma co dramatyzować. Mamy panowie jeszcze szansę na dublet. Liga mistrzów i La Liga jeszcze są w naszym zasięgu także dopóki piłka w grze:))

2

24 do 5 w strzałach. Gdyby ktoś mi to powiedział to bym w to nie uwierzył. Należała się Athleticowi ta bramka jak psu buda a my jesteśmy już pra pra dziadami. Jeszcze wpierdziel od Napoli i można zacząć wakacje

3

Jak on to spudłował:O

1

Nasza perełka, nasza duma i przyszłość:))))

3

Szybko się zaczęło xddddddd

2

G. O.A.T Ronnie O'Sullivan z kolejnym wygranym turniejem w sezonie. Tym razem zwyciężył w World Grand Prix z Juddem Trumpem 10:7:))

1

@IMBALEO a może nie psy tylko głos rozsądku. Nie na każdą nagrodę Messi zasłużył taka jest prawda. Takimi werdyktami tylko psują wizerunek Messiego

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?