Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
71:28 także wszystko się zgadza. DNA jest zachowane a reszta dookoła to fatamorgana jest:)
1
Echhh Generale szanuję cię jako piłkarza ale proszę daj za wygraną i przestań już hańbić swoje dobre imię i zrezygnuj. No nie nadajesz się na trenera także mam nadzieję że powie jak jest i zwolni miejsce dla kogoś kto będzie miał pomysł na grę bo tu wszystko leży i kwiczy
2
@bartas97 wizji naszego wizjonera na ławce trenerskiej chyba nikt nie rozumie xddd
1
Ale nadal jesteśmy w walce jeszcze o jedno trofeum. W lidze mistrzów na pewno sobie poradzimy:))
0
@ini_barca nic nie tracisz. Właśnie straciliśmy gola także zajmij się lepiej dzieciaczkami:)
0
To Lewy jest na boisku? Ja byłem przekonany że go nie ma w tym meczu, chociaż z drugiej to tak jakby go w ogóle nie było skoro po 26 minutach komentator o nim wspominał
0
Ale ten młodziak ma luz i to w tak młodym wieku. Boże chroń Jamala od jakichkolwiek urazów bo jest on przyszłością tago klubu:))
3
Czas na nutkę prawdziwego i jakże zjawiskowego futbolu w wykonaniu Barcy Denzela wizjonera Xavi'ego. Siadamy głęboko w fotelach, zapinamy pasy i startujemy z tym widowiskiem:)
1
@TR3YWAY on na prawdę żyje w swoim własnym świecie. Niech da namiary na swojego dilera bo widać że ma dobry towar:/
2
https://vm.tiktok.com/ZGerfwnsb/
Jak to dobrze że zostały takie filmiki i wspomnienia. Geniusz który rozdupcył grę zwaną piłka nożna:))
1
https://vm.tiktok.com/ZGery2hxm/
Męczennik i ten łamiący się głos, no prawie się wzruszyłem a Chotecka to myślałem że zaraz się tam rozpłacze. Jemu należy się medal bohatera narodowego za te tortury które musiał znosić, biedaczek jeden biedny.
3
@norbi77 wiem o tym. Ja już nawet bilety zamówiłem bo nasz wizjoner i generał poprowadzi Barcelonę aż do samego finału, także muszę tam być zobaczyć jak Sergi Roberto podnosi puchar ligi mistrzów jako kapitan:))
1
@Who_you_mam mając tak odklejonego trenera czego oczekujesz, auto krytyki... to muszę cię rozczarować. Zobacz co Xavi bredzi na konferencjach. Skoro on powiedział że bardzo dobrze rywalizowali z Athleticiem we wczorajszym meczu to nie spodziewaj się jakiejkolwiek auto krytyki. Trzeba poczekać na trenera z głową na karku, który będzie w stanie posprzątać ten burdel który obecnie panuje w klubie
6
"Jestem jednak spokojny, zostały dwa najważniejsze trofea i będziemy o nie walczyć, tak jak walczyliśmy dziś."
No skoro Xavi mówi że będą walczyć o oba trofea jak dziś to ja już nie mogę się doczekać tej walki. Dublet dzięki tak wyrównanej walki jest wręcz na wyciągnięcie ręki. Już możemy chłodzić szampany i przygotowywać się do świętowania:))
3
On takimi wypowiedziami pluje kibicom w twarz i hańbi swój wizerunek. Zamiast przyznać się do błędu i powiedzieć jak jest to chrzani trzy po trzy. Jak można myśleć o jakimkolwiek trofeum skoro nie ogarnia się rzeczywiści w klubie w którym znajduje się Xavi, no jak bo ja nie jestem w stanie tego zrozumieć?
22
"Bardzo dobrze jednak rywalizowaliśmy"
No tak 29:7 w strzałach. To jest bardzo dobra i wyrównana rywalizacja. Każdy trener o takiej rywalizacji marzy. Cytując klasyka. Xavi...
1
Proszę niech to będzie żart, on tego nie mógł powiedzieć:O
0
@Cule2013 wspomniałem też o tym rajdzie. To była końcówka meczu gdy Messi strzelił na 3:2
1
Swoją drogą ja jestem w szoku jak można sobie ustawić karierę jednym zagraniem, no może trzema. Mowa tu Sergim Roberto. Chłop strzelił jednego decydującego gola z PSG gdzie i tak to nie miało później większego znaczenia bo odpadliśmy rundę dalej i dołożył dwie asysty w klasykach, no i napędził akcję w klasyku gdzie Barca wygrała 3:2 po golu Messiego. Tak poza tym to w żadnym meczu później się nie pokazał z dobrej strony, przynajmniej ja nie pamiętam meczów gdzie by się wyróżniał na tle innych. Myślałem że za Laporty już nie będzie tego piłkarza w klubie ale się myliłem. To tylko pokazuje że w Barcelonie gra się za zasługi a nie skalę talentu i umiejętności. Smutne ale prawdziwe
11
29:7 w strzałach. Przecież to jest zezłomowanie totalne. Ze tu się zakończyło tylko 4:2 to ja w szoku jestem. Bezapelacyjnie zasłużone zwycięstwo i awans Athleticu do półfinał PK a ogrodnik jeśli ma trochę humoru to niech poda się do dymisji a Sergi Roberto razem z nim. To jest niesamowite jak duży regres poczyniła Barcelona za Xavi'ego. Szanuję go jako piłkarza ale trenerem jest więcej niż fatalnym. Musi nastąpić zmiana i to e trybie natychmiastowym
0
No to czekamy na kolejne wymówki Denzela. Już można szykować popcorn I cole, zapowiada się świetna zabawa://
1
7 strzał także gonimy Athletic:))
0
@Veysel nie mów hop. Athletic jest doświadczony w te klocki. Jest drugim klubem po Barcelonie pod względem triumfów w PK także klubu z kraju Basków bym nie skreślał
1
Ale nie ma co dramatyzować. Mamy panowie jeszcze szansę na dublet. Liga mistrzów i La Liga jeszcze są w naszym zasięgu także dopóki piłka w grze:))
2
24 do 5 w strzałach. Gdyby ktoś mi to powiedział to bym w to nie uwierzył. Należała się Athleticowi ta bramka jak psu buda a my jesteśmy już pra pra dziadami. Jeszcze wpierdziel od Napoli i można zacząć wakacje
3
Jak on to spudłował:O
1
Nasza perełka, nasza duma i przyszłość:))))
3
Szybko się zaczęło xddddddd
2
G. O.A.T Ronnie O'Sullivan z kolejnym wygranym turniejem w sezonie. Tym razem zwyciężył w World Grand Prix z Juddem Trumpem 10:7:))
1
@IMBALEO a może nie psy tylko głos rozsądku. Nie na każdą nagrodę Messi zasłużył taka jest prawda. Takimi werdyktami tylko psują wizerunek Messiego