3

"zabrał piłkę Dembele". Czy kogoś to jeszcze dziwi...

2

No nie wiem, moim zdaniem szukał tego kontaktu. Powinna być analiza VAR

1

On go nawet nie dotknął, takie mam wrażenie...

2

Xerdan ma ten dryg do strzelania ładnych goli:)

3

Gdyby nie Toni Kroos to Węgrzy wygrali by ten mecz

8

Toni Kroos pozwolił Gundoganowi strzelić tego gola

4

Gdyby Kroos uderzył z odpowiedniej strony pola karnego to na pewno byłby gol

4

Wolny powinien być wcześniej odgwizdany ćwoku w niebieskiej koszulce. Tego gola tak na prawdę nie powinno być no ale sędzia postanowił być ślepy...

0

@JimMorrisonFCB racja gdyby sędzia odgwizdał wolnego to by tego gola nie było teraz

3

Co pocelował. Zacna brameczka Czechów. Brawo

0

Pan Darek chyba czyta stronę FCBarca.com:)

0

Ale ten Leao mierny jest. Taki Dembele, często podejmuje głupie decyzje...

0

Widać szkołę mistrza upadków w polu jak i poza polem karnym:)

0

Lią... Hmmm ciekawe. Ja myślałem że Leao no ale mogę się mylić:)

0

@Kamiloza91 tak złamał nos i zszedł z boiska

32

Hiszpańscy sędziowie to powinni mieć zakaz prowadzenia meczów międzynarodowych

0

Po on wszedł na boisko i się na nim położył...

3

Chyba złamany nos ma. Widać krzywiznę na nosie Mbappe

1

Jak on tego nie trafił...

2

@Culer9002 a powinni bo przecież Nek raz padały bramki po rożnych

1

Sędzia nie chciał zauważyć ewidentnego różnego dla Austrii. No ślepy jak kret

0

Czy mu się zamieniliśmy z Francuzami czy innymi hiszpanami na koszulki. Toć to szok jak my gramy:O

1

Czy tylko mnie doprowadza do szału reklama Mediaexpert gdy przeglądam artykuły na stronce://

9

Najpierw Siara a teraz Halinka. Echhhh wykruszają się postacie naszych czasów. Ależ to jest zderzenie z rzeczywistością. Jesteśmy tu tylko na chwilę także należy się cieszyć każdym dniem bo nigdy nie wiadomo kiedy po nas przyjdzie po nas doktor sen

0

https://www.tiktok.com/@hypebeast/video/7374798589777972526?_t=8mujERi8XZ2&_r=1

Mam tak po wypiciu kawy o 10. Zdecydowanie to wszystko zmierza w złą stronę:/

0

Oby, trzymam kciuki. Dziękuję za wszystko i powiedzonka w nowym klubie:)

0

@RoberDzik tyle że MSN się za szybko rozpadło. Gdyby Neymar nie przeszedł do PSG to może byśmy wygrali więcej lig mistrzów ale on chciał wyjść z cienia Messiego no i wyszło jak wyszło

0

@kamiVeB racja, tam mógł być spalony przy pierwszej okazji. Mega stykowa sytuacja

2

To jest niemożliwe, to się nie dzieje. Tu już powinno być 2:0. To się zemści na bank...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?