Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
"zabrał piłkę Dembele". Czy kogoś to jeszcze dziwi...
2
No nie wiem, moim zdaniem szukał tego kontaktu. Powinna być analiza VAR
1
On go nawet nie dotknął, takie mam wrażenie...
2
Xerdan ma ten dryg do strzelania ładnych goli:)
3
Gdyby nie Toni Kroos to Węgrzy wygrali by ten mecz
8
Toni Kroos pozwolił Gundoganowi strzelić tego gola
4
Gdyby Kroos uderzył z odpowiedniej strony pola karnego to na pewno byłby gol
4
Wolny powinien być wcześniej odgwizdany ćwoku w niebieskiej koszulce. Tego gola tak na prawdę nie powinno być no ale sędzia postanowił być ślepy...
0
@JimMorrisonFCB racja gdyby sędzia odgwizdał wolnego to by tego gola nie było teraz
3
Co pocelował. Zacna brameczka Czechów. Brawo
0
Pan Darek chyba czyta stronę FCBarca.com:)
0
Ale ten Leao mierny jest. Taki Dembele, często podejmuje głupie decyzje...
0
Widać szkołę mistrza upadków w polu jak i poza polem karnym:)
0
Lią... Hmmm ciekawe. Ja myślałem że Leao no ale mogę się mylić:)
0
@Kamiloza91 tak złamał nos i zszedł z boiska
32
Hiszpańscy sędziowie to powinni mieć zakaz prowadzenia meczów międzynarodowych
0
Po on wszedł na boisko i się na nim położył...
3
Chyba złamany nos ma. Widać krzywiznę na nosie Mbappe
1
Jak on tego nie trafił...
2
@Culer9002 a powinni bo przecież Nek raz padały bramki po rożnych
1
Sędzia nie chciał zauważyć ewidentnego różnego dla Austrii. No ślepy jak kret
0
https://www.tiktok.com/@agent_tt_/video/7378958473540816161?_t=8n5wrDKfVw0&_r=1
Dobre xdd
0
Czy mu się zamieniliśmy z Francuzami czy innymi hiszpanami na koszulki. Toć to szok jak my gramy:O
1
Czy tylko mnie doprowadza do szału reklama Mediaexpert gdy przeglądam artykuły na stronce://
9
Najpierw Siara a teraz Halinka. Echhhh wykruszają się postacie naszych czasów. Ależ to jest zderzenie z rzeczywistością. Jesteśmy tu tylko na chwilę także należy się cieszyć każdym dniem bo nigdy nie wiadomo kiedy po nas przyjdzie po nas doktor sen
0
https://www.tiktok.com/@hypebeast/video/7374798589777972526?_t=8mujERi8XZ2&_r=1
Mam tak po wypiciu kawy o 10. Zdecydowanie to wszystko zmierza w złą stronę:/
0
Oby, trzymam kciuki. Dziękuję za wszystko i powiedzonka w nowym klubie:)
0
@RoberDzik tyle że MSN się za szybko rozpadło. Gdyby Neymar nie przeszedł do PSG to może byśmy wygrali więcej lig mistrzów ale on chciał wyjść z cienia Messiego no i wyszło jak wyszło
0
@kamiVeB racja, tam mógł być spalony przy pierwszej okazji. Mega stykowa sytuacja
2
To jest niemożliwe, to się nie dzieje. Tu już powinno być 2:0. To się zemści na bank...