1

Jeszcze Argentyna i Leo wygrają w CA i weekend będzie pięknie podsumowany:))

4

Szkoda Szymona że nie sędziował tego finału. Miałby wszystko na swoim koncie

2

@TheNekro94 no mundial to mundial. Nic nie może równać się z mistrzostwami świata:))

0

I cyk po finale do książek i zeszytów trzeba wracać:))

4

Czy mu szkoda Anglików... Nieeeee. Wróciła po raz drugi karma za deptanie polskiej flagi a Kane niech będzie do końca życia w tej reprezentacji bo jest talizmanem tej zaufanej w sobie reprezentacji:))

9

Iniesta, Xavi i Villa. Jakie doborowe towarzystwo:))

0

A Kane może się cieszyć z żółtej kartki w tym finale, czyli coś tam zdobył. Może sobie wstawić do gablotki tę kartkę, zawsze coś:))

0

Tak jest kooooooooniec wygrał futbol i to jest najpiękniejsze:)))

4

Kane nadal bez trofeum czyli dzień jak co dzień:))

1

Co teraz obronili Simon i Olmo to ja pytań nie mam. To jest kosmos:))

8

No i Cucurella zamknął jadaczki niemeszkom:)))))

0

Goooooooool Ojarzabal))

1

Tak na dobrą sprawę to Yamal powinien mieć asystę i dwa gole w tym finale:/

0

Gorą trzeba było posłać tę piłkę ziomek, gorą:))

0

Gdyby to leciało w bramkę to podejrzewam że bramkarz nawet by się nie ruszył. Potężny strzał beligola

3

I po co ten Morata strzela z pozycji niemożliwej zamiast podać do Nico:/

0

@Bobo25 mówisz i masz:))

2

Goooooooool Yamal asysta i gol przyszłego nabytku Barcelony:))))

0

Ojojoj Rodri schodzi, nie dobrze.

0

@Bobo25 finał finałowi nie równy. Generalnie finały z reguły są nudne bo obie drużyny nie chcą popełnić błędu i dlatego grają zachowawczo bo jeden błąd może zadecydować o przegranej w finałowym meczu:)

0

@Bobo25 takie są już finały. Raczej nikt się nie spodziewał fajerwerków

0

Olmo zrobił Sake jak chciał xddd

22

Jest i don Andres:))

0

@mekston na jeszcze jak zasłuży to może dostać drugą żółtą i czerwoną kartkę, także potrójna korona w dzisiejszym meczu w zasięgu wzroku jest

5

Niemeszki do końca świata już będą gwizdali na Cucurellę xddddd

3

Słabej urody jest ten puchar, no przynajmniej mi się nie podoba ale mam nadzieję że za 90 minut Hiszpania będzie wznosiła ten kielich ku niebu:))

2

@PaPo generalnie kiedyś te otwarcia mistrzostw świata, Europy czy igrzysk olimpijskich były o niebo lepsze niż teraz

1

Dobra dość tych wygibasów, dawać mi tu meczyk i minę Angoli po przegranym meczu z Hiszpanią:))

0

Bądź Laminem Yamalem chłopaku i wszystko będzie ok. Pisz swoją historię i nie oglądaj się na innych:))

0

https://vm.tiktok.com/ZGeGTPfHG/

No posikam się ze śmiechu xdddd

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?