Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze Argentyna i Leo wygrają w CA i weekend będzie pięknie podsumowany:))
4
Szkoda Szymona że nie sędziował tego finału. Miałby wszystko na swoim koncie
2
@TheNekro94 no mundial to mundial. Nic nie może równać się z mistrzostwami świata:))
0
I cyk po finale do książek i zeszytów trzeba wracać:))
4
Czy mu szkoda Anglików... Nieeeee. Wróciła po raz drugi karma za deptanie polskiej flagi a Kane niech będzie do końca życia w tej reprezentacji bo jest talizmanem tej zaufanej w sobie reprezentacji:))
9
Iniesta, Xavi i Villa. Jakie doborowe towarzystwo:))
0
A Kane może się cieszyć z żółtej kartki w tym finale, czyli coś tam zdobył. Może sobie wstawić do gablotki tę kartkę, zawsze coś:))
0
Tak jest kooooooooniec wygrał futbol i to jest najpiękniejsze:)))
4
Kane nadal bez trofeum czyli dzień jak co dzień:))
1
Co teraz obronili Simon i Olmo to ja pytań nie mam. To jest kosmos:))
8
No i Cucurella zamknął jadaczki niemeszkom:)))))
0
Goooooooool Ojarzabal))
1
Tak na dobrą sprawę to Yamal powinien mieć asystę i dwa gole w tym finale:/
0
Gorą trzeba było posłać tę piłkę ziomek, gorą:))
0
Gdyby to leciało w bramkę to podejrzewam że bramkarz nawet by się nie ruszył. Potężny strzał beligola
3
I po co ten Morata strzela z pozycji niemożliwej zamiast podać do Nico:/
0
@Bobo25 mówisz i masz:))
2
Goooooooool Yamal asysta i gol przyszłego nabytku Barcelony:))))
0
Ojojoj Rodri schodzi, nie dobrze.
0
@Bobo25 finał finałowi nie równy. Generalnie finały z reguły są nudne bo obie drużyny nie chcą popełnić błędu i dlatego grają zachowawczo bo jeden błąd może zadecydować o przegranej w finałowym meczu:)
0
@Bobo25 takie są już finały. Raczej nikt się nie spodziewał fajerwerków
0
Olmo zrobił Sake jak chciał xddd
22
Jest i don Andres:))
0
@mekston na jeszcze jak zasłuży to może dostać drugą żółtą i czerwoną kartkę, także potrójna korona w dzisiejszym meczu w zasięgu wzroku jest
5
Niemeszki do końca świata już będą gwizdali na Cucurellę xddddd
3
Słabej urody jest ten puchar, no przynajmniej mi się nie podoba ale mam nadzieję że za 90 minut Hiszpania będzie wznosiła ten kielich ku niebu:))
2
@PaPo generalnie kiedyś te otwarcia mistrzostw świata, Europy czy igrzysk olimpijskich były o niebo lepsze niż teraz
1
Dobra dość tych wygibasów, dawać mi tu meczyk i minę Angoli po przegranym meczu z Hiszpanią:))
0
Bądź Laminem Yamalem chłopaku i wszystko będzie ok. Pisz swoją historię i nie oglądaj się na innych:))
0
https://vm.tiktok.com/ZGeGTPfHG/
No posikam się ze śmiechu xdddd