0

Ale tak na serio to fajnie by było strzelić chociaż jedną bramkę tak żeby zabić ten mecz bo nerwy będą do ostatniej minuty meczu...

0

Dziś jakbym oglądał mecz za czasów Xavi'ego trochę no ale nie zawsze można grać na najwyższym poziomie:)

0

@pep71 za papieroskiem go widziałem przed chwilą:)

2

@blazej99 jasne że tak

4

Ten główny sędzia trochę z wyglądu przypomina Infantino

0

https://vm.tiktok.com/ZNecMXgUm/


No nawet śmiechałem hahahaha, dobre

1

https://vm.tiktok.com/ZGeoMATpB/

To byli ciasteczko z wisienką na torcie. Co za podanie Yamala. No jest chłopak kozakiem jakich mało:)

0

A nam to co w tym meczu strzelać zakazano... Przecież Monako nas miażdży statystycznie.

0

Co za głupota Toreesa. Absolutnie zasłużone czerwo

1

Ale on będzie potężny. Piękny jest ten chłopak:))

1

I bardzo dobrze. Cieszę się w uj że Raphinia został w Barcelonie. Liczby robi takie że pozbycie jego byłoby strzałem w kolano. Widać że pieniądze nie są dla niego najważniejsze i chce coś wygrać dla Barcelony no i oczywiście dla siebie też

2

Matko jedyna jaka to jest przepaść. Niech nasi zejdą z tego boiska bo oczy to już mi wypaliło

2

Kapitalnie wykonany wolny przez Modrić'a. Niesamowity piłkarz i to trzeba mu oddać

0

@kubix05 dziad... Ja rozumiem że on gra w Realu ale serio trochę szacunku. Jeden z najlepszych na swojej pozycji

2

https://vm.tiktok.com/ZGewrvRwK/

I to mi się podoba a nie jak za Xaviego piknik na treningu

11

Aha to niezły karny. Jak był ewidentny karny wcześniej za rękę czy faul to teraz nie powinno być karnego. Sędziowanie w Hiszpanii jest fascynujące

0

@Pingwinek no raczej nie inaczej

3

Obiektywnie rzecz ujmując to karny należał się Realowi. Sędzia popełnił tu błąd no ale to już nie masz problem.

0

Jeśli nie podpisze kontraktu z Bilbao w przeciągu kilku miesięcy to znaczy że będzie chciał odejść do Barcelony

4

Ale widać dobitnie brak Kroosa. On napędzał i tonował akcję Realu a teraz jest chaos który jest widoczny na boisku. Dla nas kibiców Barcy akurat to duży plus. Oby real jak najdłużej się podnosił po jego stracie.

1

@Encore wiem o tym. To samo można powiedzieć o Xavim czy Busquets'ie. Gatunek piłkarzy którzy już są na wymarciu

0

Ale widać brak Kroosa. On dawał spokój w środku pola a spokój i kreatywność w środku pola jest bardzo ważny.

1

Dwie jaskółki wiosny nie liczą ale widać rękę Flicka. Przede wszystkim poprawiliśmy grę w obronie. Ciekawe jak to będzie dalej wyglądało...

0

@partymaker no może nic to za dużo powiedziane ale nie był dziś za widoczny Yamal. Na pewno na MVP nie zasłużył

14

Yamal piłkarzem meczu... No nie wiem. Tak poza golem który był przypadkowy to nic nie pokazał. Moim zdaniem Raphinia, Pedri albo Kounde zasłużył na MVP

0

Ajjj gdyby wykorzystał wszystkie szanse to by teraz miał 4 gole na koncie ale najważniejsze że wpadło i prowadzimy:)

0

Blade za bardzo wozi się z tą piłką. Powinien ją częściej oddawać a nie kiwać się ze wszystkimi

0

Ale Robert ma dziś pecha. Dwa razy słupek

1

On w ogóle go dotkną że żółtą kartkę dostał...

2

Karny dla Athleticu będzie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?