0

https://vm.tiktok.com/ZGesY9pRx/

Rurku... A to dobrze że mnie słuchasz:))

1

To już jest La zabawa. Gruzja na kolanach:))

2

Ależ to jest grajek. Oby przeszedł do Barcelony jak najszybciej. Warto wyłożyć na niego te 60 mln

0

To musi być gil Yamala. Jak on tego nie wykorzystał...

1

Yamal jakie ciasteczko posłał. Mmmmm rozpływam się nad tym podaniem:))

6

Że też ten strzał z daleka nie wpadł jak Picford był wysunięty. Już by było po meczu

1

No i dojechani Słowacy. Już się z tego nie podniosą a Angole dołożą jeszcze kilka goli prawdopodobnie

1

Kurde tak niewiele brakowało. Coś mi się wydaje że Anglicy dojadą Słowację w dogrywce, żebym się mylił oczywiście

0

Ja tylko przypomnę

Transfermarkt

Anglia - 1mld 520 mln

Słowacja - 156 mln
:))

5

Kuźwa że to nie wpadło ajjjjjjjjj

1

Tej sędzia jakiś pier... jest. Rozdaje te kartki jak bony świąteczne do Lidla

0

Szybko się rozpoczęło

0



No to śpiewamy:))

0

W pełni zasłużone prowadzenie Szwajcarów. Włosi to w ogóle nie dojechali na ten mecz

2

Najważniejsze że są wybory. Są wybory, jest zabawa...

2

https://vm.tiktok.com/ZGepP87oH/

No chłop wygrał życie

4

Dembele i te jego trzaski. On sam nie nadąża za swoimi decyzjami

3

Ale dramat, prawie nic nie widać na tym boisku

0

Siadamy wygodnie w fotelach, smarujemy tyłki i startujemy z euro pogromem

0

I to jest właśnie piękno piłki nożnej:))

0

Hahahaha jak wcisnęli Włosi:)

0

Karny ewidentny dla horwatów

27

Kuźwa nie rozumiem kibiców którzy rzucają czymkolwiek z trybun. Jakie to są łby to ja nie mam pytań...

0

Lakaka jak wszystko musi spieprzyć. Był spalony widoczny gołym okiem:)

1

@Comentateiro oczywiście że idzie. No może się źle wyraziłem. Nie gra się na samoluba

4

Bardzo dobre zachowanie Ronaldo. W reprezentacji nie gra się dla statystyk tylko dla drużyny

0

Jak dla mnie czysta interwencja

0

Co tam się odwaliło, jaki kabaret hahahaha

1

Spalony. Uniemożliwił interweniować bramkarzowi, kropka

0

@Gujane dokładnie. Takie sytuacje powinny być bardzo dokładnie analizowane bo tu i w Classico moim zdaniem była symulka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?