Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
https://vm.tiktok.com/ZGesY9pRx/
Rurku... A to dobrze że mnie słuchasz:))
1
To już jest La zabawa. Gruzja na kolanach:))
2
Ależ to jest grajek. Oby przeszedł do Barcelony jak najszybciej. Warto wyłożyć na niego te 60 mln
0
To musi być gil Yamala. Jak on tego nie wykorzystał...
1
Yamal jakie ciasteczko posłał. Mmmmm rozpływam się nad tym podaniem:))
6
Że też ten strzał z daleka nie wpadł jak Picford był wysunięty. Już by było po meczu
1
No i dojechani Słowacy. Już się z tego nie podniosą a Angole dołożą jeszcze kilka goli prawdopodobnie
1
Kurde tak niewiele brakowało. Coś mi się wydaje że Anglicy dojadą Słowację w dogrywce, żebym się mylił oczywiście
0
Ja tylko przypomnę
Transfermarkt
Anglia - 1mld 520 mln
Słowacja - 156 mln
:))
5
Kuźwa że to nie wpadło ajjjjjjjjj
1
Tej sędzia jakiś pier... jest. Rozdaje te kartki jak bony świąteczne do Lidla
0
Szybko się rozpoczęło
0
No to śpiewamy:))
0
W pełni zasłużone prowadzenie Szwajcarów. Włosi to w ogóle nie dojechali na ten mecz
2
Najważniejsze że są wybory. Są wybory, jest zabawa...
2
https://vm.tiktok.com/ZGepP87oH/
No chłop wygrał życie
4
Dembele i te jego trzaski. On sam nie nadąża za swoimi decyzjami
3
Ale dramat, prawie nic nie widać na tym boisku
0
Siadamy wygodnie w fotelach, smarujemy tyłki i startujemy z euro pogromem
0
I to jest właśnie piękno piłki nożnej:))
0
Hahahaha jak wcisnęli Włosi:)
0
Karny ewidentny dla horwatów
27
Kuźwa nie rozumiem kibiców którzy rzucają czymkolwiek z trybun. Jakie to są łby to ja nie mam pytań...
0
Lakaka jak wszystko musi spieprzyć. Był spalony widoczny gołym okiem:)
1
@Comentateiro oczywiście że idzie. No może się źle wyraziłem. Nie gra się na samoluba
4
Bardzo dobre zachowanie Ronaldo. W reprezentacji nie gra się dla statystyk tylko dla drużyny
0
Jak dla mnie czysta interwencja
0
Co tam się odwaliło, jaki kabaret hahahaha
1
Spalony. Uniemożliwił interweniować bramkarzowi, kropka
0
@Gujane dokładnie. Takie sytuacje powinny być bardzo dokładnie analizowane bo tu i w Classico moim zdaniem była symulka