Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie ma piękniejszego pucharu niż ten ligi mistrzów:)
1
Chciałem jego odejścia ale nie takiego. Nie tak powinno się traktować piłkarza który dał nam tak wiele dobrego w przeszłości. Ten klub a raczej zarząd jest memem i musi zostać zwolniony no to co się dzieje w Barcelonie woła o pomstę do nieba:(
6
Eeeee tam mi się wydaje że nawet 10 000 i to z najlepszą brazylijską kawą a może nawet i jeszcze więcej... Tak to już jest ze starszymi piłkarzami. Próbują o sobie przypomnieć właśnie takimi wypowiedziami. Im bardziej głupsza to i wydźwięk jest głośniejszy. Nek ma co brać tego na poważnie:)
1
@pt9 dwójka jest zupełnie inna, bardziej zimna i brutalniejsza, no i opowiada historię po obu stronach barykady. Ze względu na grafikę też polecam zagrać. Nie widziałem chyba tak realistycznej grafiki jeszcze. Nawet RdR 2 chyba jest nieco gorsze niż TLou2
1
@pt9 to koniecznie zagraj. Ogranie dwójeczki da ci spojrzenie na jedynkę i być może wrócisz do jedynki żeby sobie przypomnieć co tam się działo
0
@FanBarcYxD nie miałem jak bo miałem do niedawnej pory Xboxa ale zdecydowałem się na PS i nie żałuję. God of War i The Last of Us są warte kupna PlayStation:)
0
@Piotr,1985 a graficznie The Last of Us part 2 to istny majstersztyk. Szczęka opadła mi tak że nie mogłem jej znaleźć i szukam jej do tej pory:))
2
Mogę stwierdzić jedno. Nie wiem czy zagram w lepszy tytuł niż TLoU. Ależ ta gra mnie wymłuciła enocjonalnie. Zazdroszczę ludziom którzy zamierzają po raz pierwszy zagrać w tę grę. Polecam z całego serca ale bezsprzecznie należy zabrać w obie części żeby zrozumieć tę grę. Wybitny tytuł i ta fabuła. Ehhh co za gra:))
0
Panowie czy w FC 24 jak gracie sobie z kumplem na dwóch to można odblokować drugi komplet strojów w Soccer AID?
1
Byliśmy lepsi i nagroda trenera roku należy się jak psu buda, przynajmniej ja tak uważam...
1
@Xpert77 mi się wydaje że dla beki go nominowali. Innego wytłaczania nie widzę
1
@Arden nagroda błazna roku murowana
2
Buhahahaha ale parskłem śmiechem. Byliśmy lepsi i tyle na temat:)
2
Neuer sprezentował finał Realowi
2
Pieprzeni farciarze. Nie mam pytań
0
Ja pierdziele co za błąd Neuera. Cały mecz bronił fenomenalnie a co on teraz zrobił to ja pytań nie mam
0
@Kwasiak98 o niespodzianka to rozumiem ale nie sensacja
1
Z tego wynika że każdy grający klub z Realem jest słaby... Idąc oczywiście tokiem rozumowania komentatorów xddd
5
Oni cały czas mówią o sensacji... Jakiej kuźwa sensacji. Jeden z najlepszych klubów w Europie przyjeżdża do Madrytu a komentarzy mówią że Bayern sensacyjnie prowadzi w tym meczu xddd
0
@Lanosss no i teraz wiadomo dlaczego Borussi nie lubisz. Schalke to odwieczny rywal BVB i kibice obu klubów jej darzą się sympatią także się nie dziwię
4
https://vm.tiktok.com/ZGeQufR57/
Reus swój gość. W ogóle wszystko co związane jest z BvB jest zajebiste. Tego klubu nie da się nie lubić. Całym serduszkiem będę za Borussią w finale:))
0
@Barca2022 otóż to kolego, otóż to:)
1
Miód na moje serce uszy:)))
1
Kolejne trzysta baniek załatwi sprawę. Wtedy P$G napiwno awansuje do finału ligi mistrzów:))
5
Przeznaczenia nie oszukasz. P$G jest skazane na porażkę w tym meczu:))
2
Ojoj coraz większe nerwy w szeregach piłkarzy P$G. Jak mi przykro:))
2
I ta zasępiona morda szejka. Miód na moje oczy:))
1
Jazda z nimi BVB jazda z nimi:))
1
Gooooooool Hummels:))
1
Be fe be. Hmmm a co to za nazwa klubu jest bo takiego nie znam xd