Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale nie ma co dramatyzować. Mamy panowie jeszcze szansę na dublet. Liga mistrzów i La Liga jeszcze są w naszym zasięgu także dopóki piłka w grze:))
2
24 do 5 w strzałach. Gdyby ktoś mi to powiedział to bym w to nie uwierzył. Należała się Athleticowi ta bramka jak psu buda a my jesteśmy już pra pra dziadami. Jeszcze wpierdziel od Napoli i można zacząć wakacje
3
Jak on to spudłował:O
1
Nasza perełka, nasza duma i przyszłość:))))
3
Szybko się zaczęło xddddddd
2
G. O.A.T Ronnie O'Sullivan z kolejnym wygranym turniejem w sezonie. Tym razem zwyciężył w World Grand Prix z Juddem Trumpem 10:7:))
1
@IMBALEO a może nie psy tylko głos rozsądku. Nie na każdą nagrodę Messi zasłużył taka jest prawda. Takimi werdyktami tylko psują wizerunek Messiego
9
Niby cieszy ale jednak uświadamiam sobie coraz bardziej że te wszystkie plebiscyty to jest jednak konkurs popularności. Moim zdaniem powinien Haaland dostać tę nagrodę, tyle ja
1
@AlexDark00 ja od początku byłem sceptycznie nastawiony do tego transferu. Oczywiście jakaś część mnie cieszyła się że pierwszy polak będzie czynnie reprezentował barwy Barcy ale Lewy nie jest napastnikiem na miarę jakiegokolwiek klubu w La lidze. Tam napastnik musi coś więcej umieć zrobić niż stać w polu karnym i czekać na to aż ktoś mu poda piłkę na nogę lub głowę.
1
Ale taki wpierdziel też jest potrzebny. Może Laporta w końcu przejrzy na oczy ze dla Xavi'ego i Lewandowskiego nie ma miejsca w Barcelonie. Piłkarzem był wybitnym ale na trenera Generał się nie nadaje. Nie każdy ma predyspozycje do bycia trenerem i Xavi jest tego dobitnym przykładem. Musi się coś zmienić, musi przejść trener który przestanie na siłę wbijać do głowy piłkarzom o DNA Barcy i sam wprowadzi nowy systemu gry bo życie przeszłością nie jest za dobre jak widać.
0
Drużyna gra taką kupę że się tego oglądać nie da a Xavi mówi że nadal mogą rozegrać bardzo dobry sezon. Nasz wuefista wierzy w garbate aniołki. Chyba daruję sobie mecze dopóki Xavi będzie trenerem Barcy:/
0
@Cataloniec94 dokładnie. Gdyby jeszcze Ronnie przegrał to byłaby kicha, ale on rzadko zawodzi i byłem spokojny o niego i byłem pewien że wygra w finale z Carterem. Zresztą Ronnie jest snookerzystą który najczęściej pokonuje Cartera także tu o wynik byłem spokojny:)
0
@Colon nie, nawet komentarzy mówili że iskrzy pomiędzy nimi
5
GOAT jest tylko jeden a jest nim Ronnie O'Sullivan:)
0
@TheNekro94 aaaa no tak, mi się coś poyebało:)
0
@TheNekro94 wiem zdaję sobie z tego sprawę. Długość, do tego jest przecież obrońcą także łatwo nie będzie ale dla Ronniego nie ma rzeczy niemożliwych:)
3
UK Championship, prawdopodobnie Masters, także mistrzostwa świata loading. Potrójna korona Ronniego w sezonie byłaby totalnym zwieńczeniem jego nieprawdopodobnej kariery:))
0
O'Sullivan partie od ósmego triumfu w turnieju Maters:))
0
@KidusFCB czujesz że wygrasz samochód u Buddy I pozbywasz się starego już?
2
Karnego nam dali? Niemożliwe, niech mnie ktoś uszczypnie bo mi się to chyba śni:/
3
6:0 w strzałach. Ale my jesteśmy mierni, to się w głowie nie mieści://
1
Ale combo. Kontuzja Cancelo, strata bramki także jest git:/
0
Dawno kontuzji nie było
6
Szczęśliwego nowego roku mordeczki. Pomyślności wszystkim życzę i do siego roku:))
0
Smutno się patrzy na obecną Barce. Ech gdzie się podziała Barca w której się zakochałem od pierwszego wejrzenia... To jest wręcz nieproporcjonalne jaki ta drużyna zaliczyła regres, chociaż tu zawodzi trener bo składu nie mamy złego tylko Xavi tego nie potrafi ogarnąć. Chyba jednak potrzebna jest zmiana trenera
0
Oby BVB utrzymało ten wynik i PSG awansowało do ligi europejskiej. Życzę im tego z całego serca:))
5
Co za interwencja Sule. Interwencje fazy grupowej LM co najmniej
1
@P33ck 7, mistrzostw świata (na równi z Hemdrym) co nie zmienia faktu że jest najlepszy w historii snookera. Długo nie będzie lepszego niż Ronnie:)
3
@KrychaFCB nie to było już wcześniej, ludzie lajkowalki jak Rockstar wrzucił info o premierze
3
No to czekamy do 2025 roku. Echhh szkoda a myślałem że będzie premiera w 2024:/