0

Ajjj powinien chyba technicznie uderzyć Robercik:)

1

Jazda z dolarsami z Paryża hahahaha. Lamin pięknie okiwał a Raphinha kątem P$G hahahaha:)

0

@4drian0 w ustawieniach telewizora powinienem coś poszperać...

0

@4drian0 nom coś w ten deseń właśnie

0

@4drian0 no przeszkadza mi bo jest nienaturalnie za jasno. Aż w oczy razi

0

@4drian0 ale bezsens... W Xbox'sie HDR był obsługiwany kiedy to trzeba było.... Serio nie da się włączyć na PS5 adapcyjnego HDR i będzie działał nawet gdy jest opcja "włączone gdy jest obsługiwane"?

0

Panowie co mam zrobić żeby w PS5 było zamienne HDR... Mam włączony tryb "włączone, gdy jest obsługiwane" ale coś jest nie tak bo cały czas mam ten HDR nawet gdy wyjdę z gry... Z góry dziękuję za pomoc:)

7

Ale cieszy wygrana nad Paryżem. Jeszcze Barca nie zginęła Panie i Panowie. Za tydzień wygrana i półfinał jest nasz:)))

0

@Barcaa12 wiem o tym. Większego kabaretu niż hiszpańscy sędziowie nie znajdziesz bratku;)

6

Eijj serio sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu. Odgwizdał spalonego po podaniu piłkarza Athletiku...

1

Jego do psychiatry trzeba oddać...

1

@Uukasz_93 męczennik znowu w akcji://

1

Za co ta kartka jest... Przecież Gungogan nie miał złych intencji....

3

To jakiś kurwa hit jest. Gdzie ten cymbał spalonego widział..............

2

Żeby nie było... Jestem totalnym przeciwnikiem rasizmu ale sam się o to prosi. Zachowuje się jak buc to dostaje za swoje. Ktoś mu musi w końcu uświadomić że to działa w dwie strony. Gdyby zachowywał się normalnie to by na pewno nie był tak jechany. Jeśli jego zachowanie się nie zmieni to będzie tylko gorzej.

1

https://vm.tiktok.com/ZGe5HSYTV/

Cudowna chyba sobie taką kupię:))))/

0

Bednarek w betoniarce

0

Hahaha co się Estończycy cieszą na trybunach:)))

2

Najważniejsze że nie spudłował w finale mistrzostw świata

0

On jeńców nie bierze. Ile fabryka dała.

0

Depay w swoim stylu:)

2

Ale ciśnie Atleti. Niesamowite

0

@Kengo historia która pisała się na naszych oczach:))

3

@Cukson chciałbym żeby Liverpool wygrał. Jurgen Klopp w piękny sposób pożegnał się z Liverpoolem:))

3

Czy może mi ktoś wytłumaczyć co teraz Xavi odpier**lił??????

4

Męczennik z Brazylii strzelił gola chociaż nie powinno być go na boisku

0

Panie sędzio ale to było w piłkę, tak na prawdę mnie tam przecież nie było...

1

Zemszczą się te niewykorzystane sytuacje

1

Fajny mecz, taki nie za bardzo emocjonujący. Jak to dobrze że się skończył. Szkoda tylko de Jonga i Pedri'ego. Oby jak najkrócej pauzowali

13

Piękne zachowanie kibiców Athletiku:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?