Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ajjj powinien chyba technicznie uderzyć Robercik:)
1
Jazda z dolarsami z Paryża hahahaha. Lamin pięknie okiwał a Raphinha kątem P$G hahahaha:)
0
@4drian0 w ustawieniach telewizora powinienem coś poszperać...
0
@4drian0 nom coś w ten deseń właśnie
0
@4drian0 no przeszkadza mi bo jest nienaturalnie za jasno. Aż w oczy razi
0
@4drian0 ale bezsens... W Xbox'sie HDR był obsługiwany kiedy to trzeba było.... Serio nie da się włączyć na PS5 adapcyjnego HDR i będzie działał nawet gdy jest opcja "włączone gdy jest obsługiwane"?
0
Panowie co mam zrobić żeby w PS5 było zamienne HDR... Mam włączony tryb "włączone, gdy jest obsługiwane" ale coś jest nie tak bo cały czas mam ten HDR nawet gdy wyjdę z gry... Z góry dziękuję za pomoc:)
7
Ale cieszy wygrana nad Paryżem. Jeszcze Barca nie zginęła Panie i Panowie. Za tydzień wygrana i półfinał jest nasz:)))
0
@Barcaa12 wiem o tym. Większego kabaretu niż hiszpańscy sędziowie nie znajdziesz bratku;)
6
Eijj serio sędziowie w Hiszpanii to stan umysłu. Odgwizdał spalonego po podaniu piłkarza Athletiku...
1
Jego do psychiatry trzeba oddać...
1
@Uukasz_93 męczennik znowu w akcji://
1
Za co ta kartka jest... Przecież Gungogan nie miał złych intencji....
3
To jakiś kurwa hit jest. Gdzie ten cymbał spalonego widział..............
2
Żeby nie było... Jestem totalnym przeciwnikiem rasizmu ale sam się o to prosi. Zachowuje się jak buc to dostaje za swoje. Ktoś mu musi w końcu uświadomić że to działa w dwie strony. Gdyby zachowywał się normalnie to by na pewno nie był tak jechany. Jeśli jego zachowanie się nie zmieni to będzie tylko gorzej.
1
https://vm.tiktok.com/ZGe5HSYTV/
Cudowna chyba sobie taką kupię:))))/
0
Bednarek w betoniarce
0
Hahaha co się Estończycy cieszą na trybunach:)))
2
Najważniejsze że nie spudłował w finale mistrzostw świata
0
On jeńców nie bierze. Ile fabryka dała.
0
Depay w swoim stylu:)
2
Ale ciśnie Atleti. Niesamowite
0
@Kengo historia która pisała się na naszych oczach:))
3
@Cukson chciałbym żeby Liverpool wygrał. Jurgen Klopp w piękny sposób pożegnał się z Liverpoolem:))
3
Czy może mi ktoś wytłumaczyć co teraz Xavi odpier**lił??????
4
Męczennik z Brazylii strzelił gola chociaż nie powinno być go na boisku
0
Panie sędzio ale to było w piłkę, tak na prawdę mnie tam przecież nie było...
1
Zemszczą się te niewykorzystane sytuacje
1
Fajny mecz, taki nie za bardzo emocjonujący. Jak to dobrze że się skończył. Szkoda tylko de Jonga i Pedri'ego. Oby jak najkrócej pauzowali
13
Piękne zachowanie kibiców Athletiku:)