2

@Arden Jezu co oni widzą w tym typie... Serio nie rozumiem fenomenu tego kolesia:/

5

@Przemek2323 to jest taka zwany kryzys wieku średniego. Każdy go przechodzi na własny sposób

2

Gdyby szyszka wykorzystał setkę to teraz Słowenia by się cieszyła z awansu no ale taka jest piłka.

0

Widać że jest rozbity, po oczach to widać

0

Co tu się odj*bało... Jak ten Szyszka mógł tego nie trafić, no jak...

1

Ale ambicji i checi wygrywania można mu pozazdrościć. Widać że zależy mu i to bardzo, nawet w tym pucharze Arabii Saudyjskiej też płakał i to jest piękne. Jest wzorem do naśladowania i młodzi ludzie mogą się od niego uczyć tej zawziętości i chęci do wygrywania, niezależnie ile ma się lat

0

Za bardzo chce i tak to wychodzi że nic nie wychodzi.

0

Ten co się rozpłakał ale tak to już jest jak się za bardzo chce xdddd

0

Hahahaha hahahaha dobrze

0

@Tasde bo na pustyni są piłkarze którzy nie potrafią kopnąć w piłkę a tu jest zupełnie inaczej:)

5

Ta Portugalia grałby lepiej bez napinacza. On jest hamulcowym tej reprezentacji bo wszystko musi być na niego grane bo jak nie to się obrazi i będzie płakał

0

Ale ten Lią jest rzadki. Poza szybkością nic nie ma. Jeździec bez głowy

0

Kurde ale zepsuli tą kontrę Słoweńcy...

0

Ooooo tym razem w bramkę trafił

0

Kolejna napinka pięknego loading...

2

Nawet go nie dotknął a Pepe zwijał s z bólu jakby mu racicę urwało

0

Ja rozumiem ambicje i te sprawy ale to już jest kabaret... Ile można tak pajacować.


0

Do Choroszczy?
Do Choroszczy
Na badania?
Na stałe

0

Hahahaha to strzelił teraz sobie

0

Się chłop nakręca na te gole jak cygan na sajgonki

3

Ooooooo Jezu powietrzem mnie prawie zabił xddddd. Ohydna symulka

0

Ale że karnego się nie domagał to w szoku jestem

0

Lakaka i wszystko jasne a ten gol podsumowuje poziom dzisiejszego spotkania

0

@A4ron jaki poziom gry taki poziom sędziowania:)

0

A tu chłopaki mogą nam jeszcze zaserwować 30 minut ekstra tego jakże fascynującego widowiska.

0

Francja to kapiszonami strzela. 17 strzałów i jeden czy dwa celne

0

600 000 wartość reprezentacji Belgii... Komentarz adekwatny do poziomu dzisiejszego meczu...

0

@KrwawiaceoczyVEB może właśnie by Camavinga z Tchouaménim by lepiej grali gdyby obaj byli na boisku...

1

Ja nie rozumiem dlaczego nie gra Camavinga... Przecież on od tego Rabiota jest o wiele lepszy i do tego jest bardziej zgrany z Tchouaménim bo grają przecież na co dzień ze sobą w Realu.

0

Emocje jak na grzybach... Oooo dopiero coś teraz się ruszyło:/

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?