Piotr,1985
Dołączył/a: styczeń 2013
Koszalin
67 obserwujących
82 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Arden Jezu co oni widzą w tym typie... Serio nie rozumiem fenomenu tego kolesia:/
5
@Przemek2323 to jest taka zwany kryzys wieku średniego. Każdy go przechodzi na własny sposób
2
Gdyby szyszka wykorzystał setkę to teraz Słowenia by się cieszyła z awansu no ale taka jest piłka.
0
Widać że jest rozbity, po oczach to widać
0
Co tu się odj*bało... Jak ten Szyszka mógł tego nie trafić, no jak...
1
Ale ambicji i checi wygrywania można mu pozazdrościć. Widać że zależy mu i to bardzo, nawet w tym pucharze Arabii Saudyjskiej też płakał i to jest piękne. Jest wzorem do naśladowania i młodzi ludzie mogą się od niego uczyć tej zawziętości i chęci do wygrywania, niezależnie ile ma się lat
0
Za bardzo chce i tak to wychodzi że nic nie wychodzi.
0
Ten co się rozpłakał ale tak to już jest jak się za bardzo chce xdddd
0
Hahahaha hahahaha dobrze
0
@Tasde bo na pustyni są piłkarze którzy nie potrafią kopnąć w piłkę a tu jest zupełnie inaczej:)
5
Ta Portugalia grałby lepiej bez napinacza. On jest hamulcowym tej reprezentacji bo wszystko musi być na niego grane bo jak nie to się obrazi i będzie płakał
0
Ale ten Lią jest rzadki. Poza szybkością nic nie ma. Jeździec bez głowy
0
Kurde ale zepsuli tą kontrę Słoweńcy...
0
Ooooo tym razem w bramkę trafił
0
Kolejna napinka pięknego loading...
2
Nawet go nie dotknął a Pepe zwijał s z bólu jakby mu racicę urwało
0
Ja rozumiem ambicje i te sprawy ale to już jest kabaret... Ile można tak pajacować.
0
Do Choroszczy?
Do Choroszczy
Na badania?
Na stałe
0
Hahahaha to strzelił teraz sobie
0
Się chłop nakręca na te gole jak cygan na sajgonki
3
Ooooooo Jezu powietrzem mnie prawie zabił xddddd. Ohydna symulka
0
Ale że karnego się nie domagał to w szoku jestem
0
Lakaka i wszystko jasne a ten gol podsumowuje poziom dzisiejszego spotkania
0
@A4ron jaki poziom gry taki poziom sędziowania:)
0
A tu chłopaki mogą nam jeszcze zaserwować 30 minut ekstra tego jakże fascynującego widowiska.
0
Francja to kapiszonami strzela. 17 strzałów i jeden czy dwa celne
0
600 000 wartość reprezentacji Belgii... Komentarz adekwatny do poziomu dzisiejszego meczu...
0
@KrwawiaceoczyVEB może właśnie by Camavinga z Tchouaménim by lepiej grali gdyby obaj byli na boisku...
1
Ja nie rozumiem dlaczego nie gra Camavinga... Przecież on od tego Rabiota jest o wiele lepszy i do tego jest bardziej zgrany z Tchouaménim bo grają przecież na co dzień ze sobą w Realu.
0
Emocje jak na grzybach... Oooo dopiero coś teraz się ruszyło:/