0

I właśnie tego się boję najbardziej. Za szybko złapaliśmy swój prime. Sezon jest długi i na pewno złapiemy dołek formy, oby to nie było na koniec sezonu. O wiele bardziej wolałbym żeby taka forma pojawiała się pod koniec sezonu. Jest pięknie ale jak to się skończy to nikt nie wie. Oby Barca utrzymała taką formę do końca sezonu, tego sobie i wam życzę:)

0

No i się zaczęła La zabawa:))

0

Ten aż się zmęczył magią Barcy i usiadł z wrażenia:)

0

Dosłownie picikłak ale spalony to spalony i UJ:)

0

Spalony hahahaha:)

0

Ależ to bangla, ależ to chodzi. Oglądanie Barcy Flicka to czysta przyjemność:))

2

Piękny to był czas dla każdego kibica Barcy i zapewne nie tylko bo jest sporo ludzi którzy po prostu gardzą Vinicziusem Dżuniorem. Real dostaje na dziurę od Barcy 4:0 a męczennik nie wygrywa złotej piłki i słusznie. Wygrał futbol, elegancja i skromność. Dziennikarze po prostu dostali filmik poglądowy jak męczennik zachowuje się na boisku i już wiedzieli co robić. Gdyby zachował się normalnie to ma na bank by zdobył tę nagrodę bo piłkarzem jest świętym i tego nie można mu zarzucić ale człowiekiem już delikatnie mówiąc nie za bardzo.

0

@kuz dziękuję, chociaż jeden normalny:)

0

@Who_you_mam a na radio Maryja nie będzie transmisji bo tam chciałem obejrzeć...

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@BulaKG serio pytam bo ja rzadko a raczej w ogóle nie oglądam telewizji tak wie się nie orientuję...

0

Pany na jakim kanale jest gala zp?

16

Visca el Barca Cules. Cóż to był za wieczór, no jestem w siódmym niebie i uśmiech mi nie schodzi z mordy a Hansi Flick stworzył potwora który jest nie do zatrzymania i obu zostało tak do końca sezonu:))

0

Po tym meczu Wojtuś to na długie miesiące będzie mógł grzać ławkę no ewentualnie będziesz mógł grać w pucharze króla

1

Sztuką było to spudłować a Lewy to zrobił. Kuźwa a już by miał na koncie tej gole i to w klasyku:/

0

@Barca-Messi10 generalnie są dużo lepsi niż my

1

Ale nas gniotą prześcieradła na ten moment

1

Ale mu się ryj uśmiecha. W końcu mamy drużynę a tą drużyną kieruje trener który zna się na rzeczy. To teraz idziemy po prześcieradła, w sobotę nadejdzie ich sądny dzień:))

0

Cóż to by było za golasso. Wielka szkoda że to nie wpadło bo byłby gol z cyklu niemożliwe a jednak...

0

No żółtko ewidentne...

0

Najmłodszy piłkarz miesiąca w historii LL???

1

Jak zajebiście słyszeć ten piękny hymn po dłuższej przerwie... Miód na moje serce i ucho. Visca el Barca drodzy Cules i życzę sobie i wam kolejnego spektakularnego meczu w wykonaniu Lamina, Roberta, Raphinie i spółki:))

1

Nasza perełka kochana. Nie spodziewałem się że tak szybko ktoś nam zastąpi Messiego. Oby tylko Yamalka kontuzję omijały to prawdopodobnie w przyszłości będzie miał szansę zdobyć niejedną złotą piłkę:))

0

8 minut, jakim prawem... Tu powinno być doliczone co najmniej 15 minut albo i dłużej

2

Jak nie po karnym z dupy to po rykoszecie. Real Madryt klub stworzony na fuksie

0

@halfnolife ale nie w takim spotkaniu jak to... Pampeluna to jest trudny teren i powinien grać pierwszy skład

1

Jak można było posadzić na ławce rezerwowych Raphinie i Yamala, dwóch najlepszych piłkarzy Barcy w tym sezonie...

20

Jakie podanie Yamala, o kurła. Że też on one grał od początku meczu. W ogóle Flick za bardzo przesadził z tym składem i dlatego dziś przegraliśmy

0

Nowy nie ma o karnym

1

Jest i Lamin, on nigdy nie zawodzi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?